422 Lijn
Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 422 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 422 (Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Beauraing Atelier Protégé en het eindpunt is Doische Cimetière.
Bus 422 vertrekt volgende week eens per dag om 16:28 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 422 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière (33 haltes)
Beauraing Atelier Protégé
Beauraing Indsc
Beauraing Place St-Roch
Beauraing Place Berry
Beauraing Route De La Gare
Beauraing Rond-Point
Baronville Route De Baronville
Dion Petit Caporal
Dion Douane Belge
Givet Rives D'Europe
Fromelennes Cité La Presle
Fromelennes Ripel
Fromelennes Place Des Rentiers
Flohimont Place Des Vieilles Forges
Fromelennes Place Des Rentiers
Fromelennes Ripel
Fromelennes Cité La Presle
Givet Pont D'Houille
Givet Eglise Notre-Dame
Givet Place De La République
Givet Pont
Givet St-Hilaire Place Méhul
Givet Gare
Givet St-Hilaire Place Méhul
Agimont Hôtel Des Tilleuls
Agimont Bois Des Fagnes
Doische Quatre Coins
Doische Passage À Niveau
Doische La Jonquiere
Doische Calvaire
Doische Bois du Fir
Doische Ecoles
Doische Cimetière
422 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 422?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 422 om 16:28
Hoe laat vertrekt de laatste bus 422?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 422 om 16:28..
Wanneer komt bus 422 aan?
Wanneer komt de Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 422 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 422 bus station te bekijken.
Bus 422 dienstregeling
422 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:28
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:28 | Enkel vertrek |
di. | 16:28 | Enkel vertrek |
wo. | 16:28 | Enkel vertrek |
do. | 16:28 | Enkel vertrek |
vr. | 16:28 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 422 (van Beauraing Atelier Protégé), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 422 (Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
422 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 422 (Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
422 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 422 bus-route is Beauraing Atelier Protégé en de laatste halte is Doische Cimetière. 422 (Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 422 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 50 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 422 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 422 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 422 Realtime bus Tracker
Volg lijn 422 (Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 422 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 422, in Belgique.
422 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 422 - Beauraing Indsc→Gimnee Chapelle Hermitage / Dienstregeling
- 422 - Gimnee Chapelle Hermitage→Beauraing Atelier Protégé / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Doische Cimetière / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Heer Pont / Dienstregeling
- 422 - Doische Cimetière→Beauraing Atelier Protégé / Dienstregeling
- 422 - Heer Place Communale→Beauraing Indsc / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Atelier Protégé→Heer Pont / Dienstregeling
- 422 - Doische Cimetière→Beauraing Indsc / Dienstregeling
- 422 - Heer Pont→Givet Rives D'Europe / Dienstregeling
- 422 - Doische Cimetière→Givet Gare / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Baronville Pylone / Dienstregeling
- 422 - Flohimont Place Des Vieilles Forges→Mesnil-Saint-Blaise Eglise / Dienstregeling
- 422 - Heer Pont→Rancennes Place De L'Eglise / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Givet Rives D'Europe / Dienstregeling
- 422 - Rancennes Place De L'Eglise→Mesnil-Saint-Blaise Eglise / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Givet Gare / Dienstregeling
- 422 - Givet Gare→Beauraing Indsc / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- E69 - Liège - Bastogne - Arlon/ Dienstregeling
- 60/2 - Pesche - Couvin - Le Mesnil/ Dienstregeling
- 54R - Namur (Gare) - Belgrade (Renforcement)/ Dienstregeling
- 24 - Namur (Gare) - Daussoulx/ Dienstregeling
- 66 - Namur - Gesves - Ciney/ Dienstregeling
- 163C - Bastogne - Houffalize - Gouvy/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 138B - Charleroi - Florennes/ Dienstregeling
- 163D3 - Vissoule - Tavigny - Houffalize/ Dienstregeling
- 166C - Jemelle - Forzée - Briquemont/ Dienstregeling
- 2/2 - Bastogne - Villers-La-Bonne-Eau/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 97/1 - Proxibus de Profondeville/ Dienstregeling
- 451 - Charleroi - Philippeville - Couvin/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 20 - Dinant - Florennes/ Dienstregeling
- 58 - Créalys - Spy - Moignelée/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling