422 Lijn
Doische Cimetière→Givet Gare
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 422 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 422 (Doische Cimetière→Givet Gare) heeft in totaal 11 haltes. Het beginpunt is Doische Cimetière en het eindpunt is Givet Gare.
Bus 422 vertrekt volgende week eens per dag om 13:12 en rijdt op: woensdag.
Kies een van onderstaande bus 422 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Doische Cimetière→Givet Gare (11 haltes)
Doische Cimetière
Doische Ecoles
Doische Bois du Fir
Doische Calvaire
Doische La Jonquiere
Doische Passage À Niveau
Doische Quatre Coins
Agimont Bois Des Fagnes
Agimont Hôtel Des Tilleuls
Givet St-Hilaire Place Méhul
Givet Gare
422 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 422?
Op woensdag rijdt de eerste bus 422 om 13:12
Hoe laat vertrekt de laatste bus 422?
Op woensdag gaat de laatste bus 422 om 13:12..
Wanneer komt bus 422 aan?
Wanneer komt de Doische Cimetière→Givet Gare bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Doische Cimetière→Givet Gare bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 422 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 422 bus station te bekijken.
Bus 422 dienstregeling
422 bus route actief op woensdag. Reguliere diensturen: 13:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 13:12 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 422 (van Doische Cimetière), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 422 (Doische Cimetière→Givet Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
422 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 422 (Doische Cimetière→Givet Gare) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
422 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 422 bus-route is Doische Cimetière en de laatste halte is Givet Gare. 422 (Doische Cimetière→Givet Gare) is operationeel op woensdag.
Aanvullende informatie: 422 heeft 11 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 12 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 422 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 422 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 422 Realtime bus Tracker
Volg lijn 422 (Doische Cimetière→Givet Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 422 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 422, in Belgique.
422 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 422 - Beauraing Indsc→Gimnee Chapelle Hermitage / Dienstregeling
- 422 - Gimnee Chapelle Hermitage→Beauraing Atelier Protégé / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Doische Cimetière / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Heer Pont / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Atelier Protégé→Doische Cimetière / Dienstregeling
- 422 - Doische Cimetière→Beauraing Atelier Protégé / Dienstregeling
- 422 - Heer Place Communale→Beauraing Indsc / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Atelier Protégé→Heer Pont / Dienstregeling
- 422 - Doische Cimetière→Beauraing Indsc / Dienstregeling
- 422 - Heer Pont→Givet Rives D'Europe / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Baronville Pylone / Dienstregeling
- 422 - Flohimont Place Des Vieilles Forges→Mesnil-Saint-Blaise Eglise / Dienstregeling
- 422 - Heer Pont→Rancennes Place De L'Eglise / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Givet Rives D'Europe / Dienstregeling
- 422 - Rancennes Place De L'Eglise→Mesnil-Saint-Blaise Eglise / Dienstregeling
- 422 - Beauraing Indsc→Givet Gare / Dienstregeling
- 422 - Givet Gare→Beauraing Indsc / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 57 - Léglise - Marbehan/ Dienstregeling
- E69 - Liège - Bastogne - Arlon/ Dienstregeling
- 60/2 - Pesche - Couvin - Le Mesnil/ Dienstregeling
- 54R - Namur (Gare) - Belgrade (Renforcement)/ Dienstregeling
- 24 - Namur (Gare) - Daussoulx/ Dienstregeling
- 66 - Namur - Gesves - Ciney/ Dienstregeling
- 163C - Bastogne - Houffalize - Gouvy/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 138B - Charleroi - Florennes/ Dienstregeling
- 163D3 - Vissoule - Tavigny - Houffalize/ Dienstregeling
- 166C - Jemelle - Forzée - Briquemont/ Dienstregeling
- 2/2 - Bastogne - Villers-La-Bonne-Eau/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 97/1 - Proxibus de Profondeville/ Dienstregeling
- 451 - Charleroi - Philippeville - Couvin/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 20 - Dinant - Florennes/ Dienstregeling
- 58 - Créalys - Spy - Moignelée/ Dienstregeling
- 14/8 - Regné - Ottré - Tailles - Fraiture/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling