43 Lijn
Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal
EBS
EBS 43 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 43 (Leiden Via Wassenaar) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Den Haag Centraal en het eindpunt is Leiden, Leiden Centraal.
Kies een van onderstaande bus 43 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Leiden Via Wassenaar (33 haltes)
Den Haag Centraal
Den Haag, Prins Clauslaan
Den Haag, Boslaan
Den Haag, Laan Van Nieuw Oost-Indie
Den Haag, Carel Reinierszkade
Den Haag, Reigersbergenweg
Den Haag, Hofzichtlaan
Den Haag, Zuidwerflaan
Wassenaar, Wittenburgerweg
Wassenaar, Beukenhorstlaan
Wassenaar, Stoeplaan
Wassenaar, De Kieviet
Wassenaar, Nachtegaallaan
Wassenaar, Wildrust
Wassenaar, Papegaaienlaan
Wassenaar, Admiraal Helfrichlaan
Wassenaar, Jonkerlaan
Wassenaar, Burchtlaan
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg
Wassenaar, Stadhoudersplein
Wassenaar, Van Duivenvoordelaan
Wassenaar, Strandwal
Wassenaar, Ter Weerlaan
Wassenaar, Rozenplein
Wassenaar, Weyermanstraat
Wassenaar, Ammonslaantje
Wassenaar, Maaldrift
Leiden, Haagse Schouw
Leiden, Rhijnhof
Leiden, Dr. Lelylaan/Haagse Schouwweg
Leiden, Bio Science Park-Oost
Leiden, Verbeekstraat
Leiden, Leiden Centraal
43 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 43?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 43 om 00:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 43?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 43 om 23:33..
Wanneer komt bus 43 aan?
Wanneer komt de Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 43 (Leiden Via Wassenaar) bus tarief?
Het Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal (Leiden Via Wassenaar) bus tarief is €1.13 - €4.05.
Is er een 43 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 43 bus station te bekijken.
Bus 43 dienstregeling
43 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:03 - 23:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:03 - 23:33 | 30 |
di. | 00:03 - 23:33 | 30 - 32 |
wo. | 00:03 - 23:33 | 30 - 32 |
do. | 00:03 - 23:33 | 30 - 32 |
vr. | 00:03 - 23:33 | 30 - 32 |
za. | 00:03 - 23:33 | 30 |
zo. | 00:03 - 23:33 | 30 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 43 (van Den Haag Centraal), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 43 (Leiden Via Wassenaar) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
43 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 43 (Leiden Via Wassenaar) ligt tussen €1.13 en €4.05. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
43 (EBS)
De eerste stop van de 43 bus-route is Den Haag Centraal en de laatste halte is Leiden, Leiden Centraal. 43 (Leiden Via Wassenaar) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 43 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 43 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 43 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 43 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 43 (Leiden Via Wassenaar) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 43 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 43, in Netherlands.
43 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 270 - Steenwijk - Blauwe Hand/ Dienstregeling
- 404 - Rockanje - Hellevoetsluis - Spijkenisse/ Dienstregeling
- 4 - Schalkhaar - Station/ Dienstregeling
- 102 - Amersfoort - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 801 - Zaanse Schans - Amsterdam Centraal/ Dienstregeling
- 68 - Assendelft Station - Noorderveenweg/ Dienstregeling
- 394 - Amsterdam Noorderpark - Zaandam/ Dienstregeling
- 4 - Aa-landen - Station/ Dienstregeling
- 14 - Station - J. Fruytierschool/ Dienstregeling
- 629 - Dedemsvaart - Hardenberg/ Dienstregeling
- 104 - Amsterdam Noord - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 15 - Twello - Apeldoorn/ Dienstregeling
- 6 - Colmschate Zuid - Station/ Dienstregeling
- 87 - Halfweg via Metro Centrum - De Gaard/ Dienstregeling
- 2 - Holtenbroek - Station/ Dienstregeling
- 205 - Spijkenisse - Botlek - Rozenburg/ Dienstregeling
- 12 - Station - Willem III Kazerne/ Dienstregeling
- 5 - Westerholte - Station/ Dienstregeling
- 37 - Den Haag Leyenburg - Delft/ Dienstregeling
- 160 - Bathmen - Deventer/ Dienstregeling