43 Lijn
Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal
EBS
EBS 43 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 43 (Wassenaar) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is Den Haag Centraal en het eindpunt is Wassenaar, Rozenplein.
Bus 43 vertrekt volgende week eens per dag om 00:33 en rijdt op: zaterdag.
Kies een van onderstaande bus 43 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Wassenaar (23 haltes)
Den Haag Centraal
Den Haag, Prins Clauslaan
Den Haag, Boslaan
Den Haag, Laan Van Nieuw Oost-Indie
Den Haag, Carel Reinierszkade
Den Haag, Reigersbergenweg
Den Haag, Hofzichtlaan
Den Haag, Zuidwerflaan
Wassenaar, Wittenburgerweg
Wassenaar, Beukenhorstlaan
Wassenaar, Stoeplaan
Wassenaar, De Kieviet
Wassenaar, Nachtegaallaan
Wassenaar, Wildrust
Wassenaar, Admiraal Helfrichlaan
Wassenaar, Jonkerlaan
Wassenaar, Burchtlaan
Wassenaar, Van Oldenbarneveltweg
Wassenaar, Stadhoudersplein
Wassenaar, Van Duivenvoordelaan
Wassenaar, Strandwal
Wassenaar, Ter Weerlaan
Wassenaar, Rozenplein
43 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 43?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 43 om 00:33
Hoe laat vertrekt de laatste bus 43?
Op zaterdag gaat de laatste bus 43 om 00:33..
Wanneer komt bus 43 aan?
Wanneer komt de Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 43 (Wassenaar) bus tarief?
Het Den Haag Centraal - Wassenaar - Leiden Centraal (Wassenaar) bus tarief is €1.09 - €3.10.
Is er een 43 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 43 bus station te bekijken.
Bus 43 dienstregeling
43 bus route gaat ook in het weekend. Normale vertrektijden: 00:33
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 00:33 | Enkel vertrek |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 43 (van Den Haag Centraal), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 43 (Wassenaar) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
43 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 43 (Wassenaar) ligt tussen €1.09 en €3.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
43 (EBS)
De eerste stop van de 43 bus-route is Den Haag Centraal en de laatste halte is Wassenaar, Rozenplein. 43 (Wassenaar) is operationeel op zaterdag.
Aanvullende informatie: 43 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 26 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 43 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 43 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 43 Realtime bus Tracker
Volg lijn 43 (Wassenaar) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 43 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 43, in Netherlands.
43 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 174 - Zwolle - Genemuiden/ Dienstregeling
- 12 - Station - Willem III Kazerne/ Dienstregeling
- 1 - Station - Apenheul/ Dienstregeling
- 502 - Vorchten - Wezep/ Dienstregeling
- 33 - Delft - Maassluis/ Dienstregeling
- 663 - Lelystad - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 515 - Leuvenheim - Zutphen/ Dienstregeling
- 14 - Station - J. Fruytierschool/ Dienstregeling
- 277 - Amsterdam Zuidoost - Purmerend De Purmer/ Dienstregeling
- 63 - Zaandam Station - Assendelft/ Dienstregeling
- 304 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend Purmer-Noord/ Dienstregeling
- 301 - Amsterdam Noord - Ilpendam - Purmerend (- Edam)/ Dienstregeling
- 285 - Metro Centrum - Vriesland/ Dienstregeling
- 517 - Deventer - Heeten/ Dienstregeling
- 306 - Amsterdam Centraal - Ilpendam - Purmerend Overwhere/ Dienstregeling
- 216 - Harderwijk - Almere Stad/ Dienstregeling
- 681 - Urk - Kampen GSG Pieter Zandt/ Dienstregeling
- 659 - Lunteren - Apeldoorn SG J. Fruytier/ Dienstregeling
- 8 - Station - Bedrijvenpark A1/ Dienstregeling
- 523 - Zwolle - Heino/ Dienstregeling