430 Lijn
Turnhout Boomgaardstraat
De Lijn
De Lijn 430 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 430 (Turnhout Boomgaardstraat) heeft in totaal 4 haltes. Het beginpunt is Turnhout Markt Perron 4 en het eindpunt is Turnhout Boomgaardstraat.
Bus 430 vertrekt volgende week eens per dag om 08:03 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 430 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Turnhout Boomgaardstraat (4 haltes)
Turnhout Markt Perron 4
Turnhout Nijverheidstraat
Turnhout Tijl En Nelestraat
Turnhout Boomgaardstraat
430 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 430?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 430 om 08:03
Hoe laat vertrekt de laatste bus 430?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 430 om 08:03..
Wanneer komt bus 430 aan?
Wanneer komt de Turnhout Boomgaardstraat Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Turnhout Boomgaardstraat Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 430 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 430 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 430 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 430 bus station te bekijken.
Bus 430 dienstregeling
430 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 08:03
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:03 | Enkel vertrek |
di. | 08:03 | Enkel vertrek |
wo. | 08:03 | Enkel vertrek |
do. | 08:03 | Enkel vertrek |
vr. | 08:03 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 430 (van Turnhout Markt Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 430 (Turnhout Boomgaardstraat) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
430 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 430 (Turnhout Boomgaardstraat) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
430 (De Lijn)
De eerste stop van de 430 bus-route is Turnhout Markt Perron 4 en de laatste halte is Turnhout Boomgaardstraat. 430 (Turnhout Boomgaardstraat) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 430 heeft 4 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 4 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 430 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 430 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 430 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 430 (Turnhout Boomgaardstraat) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 430 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 430, in Belgique.
430 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 430 - Hoogstraten Van Aertselaerplein / Dienstregeling
- 430 - Reusel Busstation / Dienstregeling
- 430 - Turnhout Markt Perron 3 / Dienstregeling
- 430 - Turnhout Markt Perron 4 / Dienstregeling
- 430 - Turnhout Parking Sint-Jozef / Dienstregeling
- 430 - Turnhout Sint-Pieterinstituut / Dienstregeling
- 430 - Turnhout Station Perron 5 / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 908 - Beselare - Passendale - Moorslede - Roeselare/ Dienstregeling
- 33 - Kortrijk -Heestert - Sint-Denijs - Spiere/ Dienstregeling
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 61 - Vilvoorde - Nieuwenrode - Londerzeel - Malderen/ Dienstregeling
- 622 - Kanne - Herderen - Tongeren/ Dienstregeling
- 433 - Turnhout - Beerse - Rijkevorsel - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 554 - Schoolbus Evere - Sterrebeek - Tervuren/ Dienstregeling
- 436 - Gent Sint-Pieters - Merelbeke Flora - Kwenenbos/ Dienstregeling
- 803 - De Tasse - Roeselare - Rumbeke/ Dienstregeling
- 518 - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Torhout/ Dienstregeling
- 349 - Gent St.-Pieters-Destelbergen-Kalken-Zele/ Dienstregeling
- 283 - Mechelen - Zemst - Weerde/ Dienstregeling
- 4 - Oostende Station - Bredene/ Dienstregeling
- 737 - Gent Sint-Pieters-Oostakker-Wachtebeke-Zelzate/ Dienstregeling
- 105 - Tongeren - Rijkhoven - Bilzen/ Dienstregeling
- 951 - Eeklo - Kaprijke - Assenede - Zelzate/ Dienstregeling
- 70B - Brugge-Loppem-Zedelgem-Veldegem(-Torhout)/ Dienstregeling
- 95 - Eeklo-Oosteeklo-Bassevelde-Assenede-Zelzate/ Dienstregeling
- 816 - Gavere - Groothulle - Baaigem/ Dienstregeling
- 567 - Schoolbus Budingen - Geetbets - Halen - HerkdeStad/ Dienstregeling