432 Lijn
Brecht-Rijkevorsel-Merksplas-Turnhout-Arendonk
De Lijn
De Lijn 432 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 432 (Arendonk Pelgrimsplein) heeft in totaal 76 haltes. Het beginpunt is Brecht Station Noorderkempen Per 1 en het eindpunt is Arendonk Pelgrimsplein.
Kies een van onderstaande bus 432 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Arendonk Pelgrimsplein (76 haltes)
Brecht Station Noorderkempen Per 1
Brecht Bethovenstraat
Brecht Biest
Brecht Schoolstraat
Brecht Broekhovenstraat
Sint-Lenaarts Leemstraat
Sint-Lenaarts Molenheiken
Sint-Lenaarts J. Cardijnlaan
Sint-Lenaarts Kerk
Sint-Lenaarts Kapelakker
Sint-Lenaarts Eester
Sint-Lenaarts Groenstraat
Sint-Lenaarts Leeuwerk
Rijkevorsel Grensstraat
Rijkevorsel Heerbaan
Rijkevorsel Merret
Rijkevorsel Kerk
Rijkevorsel Driehoek
Rijkevorsel Krekelberg
Rijkevorsel Vorselmoerweg
Rijkevorsel Reeweg
Merksplas Dammekensstraat
Merksplas Kweekstraat
Merksplas Kolonie
Merksplas Gentse Wijk
Merksplas Vaartstraat
Merksplas Molenweg
Merksplas J. Mertensstraat
Merksplas Dorp
Merksplas Bareeltje
Merksplas Moerstraat
Merksplas Opstal
Merksplas Meyenbos
Merksplas Koekhoven
Turnhout Crematorium
Turnhout Parking Sint-Jozef
Turnhout Az Sint-Jozef
Turnhout Steenbakkerslaan
Turnhout Fonteinstraat
Turnhout Nieuwe Kaai
Turnhout Guldensporenlei
Turnhout Station Perron 2
Turnhout Zeshoek
Turnhout Warande Perron 1
Turnhout Station Perron 5
Turnhout Lokeren Bareel
Turnhout Boerenkrijglaan
Turnhout Oud-Strijderslaan
Turnhout Parklaan
Turnhout Zwembad Stadspark
Turnhout Kwakkelstraat
Turnhout Steenweg Op Mol
Oud-Turnhout Blekerijstraat
Oud-Turnhout Tramwissel
Oud-Turnhout Dorp
Oud-Turnhout Molenbergen
Oud-Turnhout Driedostraat
Oud-Turnhout Staprijk
Oud-Turnhout Zwanevenstraat
Oud-Turnhout Lentedreef
Oud-Turnhout Oude Retiese Baan
Oud-Turnhout Engelstraat
Oud-Turnhout Spreeuwendreef
Arendonk Delstraat
Arendonk Spiebosch
Arendonk Leeuwerfstraat
Arendonk Hoge Pedestraat
Arendonk Akkerstraat
Arendonk De Daries
Arendonk Dorp
Arendonk Sint-Claracollege
Arendonk Kloosterbaan
Arendonk Madritten
Arendonk Kapelstraat
Arendonk Neerstraat
Arendonk Pelgrimsplein
432 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 432?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 432 om 06:08
Hoe laat vertrekt de laatste bus 432?
Op zaterdag gaat de laatste bus 432 om 16:08..
Wanneer komt bus 432 aan?
Wanneer komt de Brecht-Rijkevorsel-Merksplas-Turnhout-Arendonk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Brecht-Rijkevorsel-Merksplas-Turnhout-Arendonk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 432 bus lijn op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag?
De 432 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag, Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 432 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 432 bus station te bekijken.
Bus 432 dienstregeling
432 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:08 - 18:08
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:08 - 18:08 | 60 |
di. | 06:08 - 18:08 | 60 |
wo. | 06:08 - 18:08 | 53 - 60 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:08 - 18:08 | 60 |
za. | 09:08 - 16:08 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 432 (van Brecht Station Noorderkempen Per 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 432 (Arendonk Pelgrimsplein) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
432 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 432 (Arendonk Pelgrimsplein) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
432 (De Lijn)
De eerste stop van de 432 bus-route is Brecht Station Noorderkempen Per 1 en de laatste halte is Arendonk Pelgrimsplein. 432 (Arendonk Pelgrimsplein) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 432 heeft 76 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 107 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 432 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 432 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 432 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 432 (Arendonk Pelgrimsplein) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 432 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 432, in Belgique.
432 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 338 - Holheide-Overpelt-Neerpelt-Kleine-Brogel-Peer/ Dienstregeling
- 6 - Zuid - Sint-Jacobs - Ham - P+R Muide/ Dienstregeling
- 95 - Eeklo-Oosteeklo-Bassevelde-Assenede-Zelzate/ Dienstregeling
- 520 - Schoolbus Linden - Kessel-Lo - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 307 - Geraardsbergen - Parike - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 144 - Leerbeek - St.P.Leeuw - Brussel/ Dienstregeling
- 400 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Vlimmeren/ Dienstregeling
- 621 - Sint-Job - Antwerpen via Schoten Centrum/ Dienstregeling
- 549 - Ottenburg - Overijse - Vossem - Tervuren/ Dienstregeling
- 281 - Oedelem LTI - Beernem - Wingene - Tielt/ Dienstregeling
- 269 - Dendermonde - Lippelo - Puurs - Boom/ Dienstregeling
- 503 - Wilrijk Centrum - Terbekehof/ Dienstregeling
- 30 - Roeselare - Staden - Houthulst - Diksmuide/ Dienstregeling
- 580 - Schoolbus Tienen - Meldert/ Dienstregeling
- 216 - Alken - Kozen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 56 - Hasselt - Herk-de-Stad - Diest/ Dienstregeling
- 660 - Zaventem - Haacht - Bonheiden/ Dienstregeling
- 561 - Gent Sint-Pieters-Evergem-Sleidinge-Watervliet/ Dienstregeling
- 1 - Centrumbus Oostende/ Dienstregeling
- 556 - Schoolb. Leefdaal - Duisburg - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling