453 Lijn
Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 453 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 453 (Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Philippeville Centre Quai 5 en het eindpunt is Villers-Le-Gambon Place.
Bus 453 vertrekt volgende week eens per dag om 12:22 en rijdt op: woensdag.
Kies een van onderstaande bus 453 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place (5 haltes)
Philippeville Centre Quai 5
Philippeville Gendarmerie
Philippeville Cimetière
Vodecee Route De Givet
Villers-Le-Gambon Place
453 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 453?
Op woensdag rijdt de eerste bus 453 om 12:22
Hoe laat vertrekt de laatste bus 453?
Op woensdag gaat de laatste bus 453 om 12:22..
Wanneer komt bus 453 aan?
Wanneer komt de Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 453 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 453 bus station te bekijken.
Bus 453 dienstregeling
453 bus route actief op woensdag. Reguliere diensturen: 12:22
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 12:22 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 453 (van Philippeville Centre Quai 5), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 453 (Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
453 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 453 (Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
453 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 453 bus-route is Philippeville Centre Quai 5 en de laatste halte is Villers-Le-Gambon Place. 453 (Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place) is operationeel op woensdag.
Aanvullende informatie: 453 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 8 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 453 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 453 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 453 Realtime bus Tracker
Volg lijn 453 (Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 453 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 453, in Belgique.
453 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 453 - Romedenne Gare→Heer Pont / Dienstregeling
- 453 - Philippeville Centre Quai 5→Heer Pont / Dienstregeling
- 453 - Villers-Le-Gambon Place→Heer Pont / Dienstregeling
- 453 - Villers-Le-Gambon Place→Philippeville Centre Quai 5 / Dienstregeling
- 453 - Heer Pont→Villers-Le-Gambon Place / Dienstregeling
- 453 - Heer Pont→Romedenne Gare / Dienstregeling
- 453 - Philippeville Centre Quai 5→Romedenne Gare / Dienstregeling
- 453 - Heer Pont→Gochenee Route De Soulme / Dienstregeling
- 453 - Heer Pont→Philippeville Centre Quai 5 / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 854 - Jemeppe-sur-Sambre - Saint-Martin - Onoz/ Dienstregeling
- 60 - Saint-Hubert - Neufchâteau - Martelange/ Dienstregeling
- 11G - Proxibus de Daverdisse/ Dienstregeling
- 1/2 - Salle - Flamierge - Bastogne/ Dienstregeling
- 69 - Ciney (Service urbain)/ Dienstregeling
- 77/4 - Circuit scolaire de Libramont (Neuvillers)/ Dienstregeling
- 33 - Marbehan - Tintigny - Virton/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 52 - Dinant - Herbuchenne/ Dienstregeling
- 25 - Dinant - Beauraing/ Dienstregeling
- 163B4 - Bras - Wardin - Mageret - Bastogne/ Dienstregeling
- 11B - Proxibus de La Roche/ Dienstregeling
- 169 - Aubange - Saint-Mard/ Dienstregeling
- 83 - Virton - Aubange - Luxembourg/ Dienstregeling
- 40 - Bouillon - Bertrix/ Dienstregeling
- 18 - Bastogne - Houffalize - Montleban/ Dienstregeling
- 163D - Gouvy - Tavigny - Bastogne/ Dienstregeling
- 433 - Namur - Mont / Dinant/ Dienstregeling
- 137 - La Roche - Hodister - Rendeux/ Dienstregeling
- 68 - Paliseul - Ochamps - Bertrix/ Dienstregeling