46 Lijn
Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 46 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 46 (Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne) heeft in totaal 19 haltes. Het beginpunt is Jemeppe Gare Routière - Quai C en het eindpunt is Ramet Gros Chêne.
Kies een van onderstaande bus 46 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne (19 haltes)
Jemeppe Gare Routière - Quai C
Seraing Place Kuborn
Seraing Esplanade De L'Avenir
Seraing Rue du Marais
Seraing Espérance
Seraing Rue De La Troque
Seraing Many
Seraing Eglise du Val
Seraing Cristalleries
Seraing Rue Villencourt
Seraing Chaussée D'Ivoz
Ivoz Sur Le Jeu
Ivoz Place Gérard
Ivoz Rue du Moulin
Ivoz Rue De La Colline
Ivoz Rue Rochette
Ivoz Thiers De Ramet
Ramet Avenue du Gros Chêne
Ramet Gros Chêne
46 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 46?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus 46 om 06:38
Hoe laat vertrekt de laatste bus 46?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 46 om 17:38..
Wanneer komt bus 46 aan?
Wanneer komt de Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 46 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 46 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 46 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 46 bus station te bekijken.
Bus 46 dienstregeling
46 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:38 - 17:38
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:38 - 17:38 | 78 - 268 |
di. | 06:38 - 17:38 | 78 - 268 |
wo. | 06:38 - 17:38 | 78 - 268 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:38 - 17:38 | 78 - 268 |
za. | 06:38 - 17:38 | 78 - 268 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 46 (van Jemeppe Gare Routière - Quai C), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 46 (Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
46 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 46 (Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
46 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 46 bus-route is Jemeppe Gare Routière - Quai C en de laatste halte is Ramet Gros Chêne. 46 (Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 46 heeft 19 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 46 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 46 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 46 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 46 (Jemeppe Gare Routière - Quai C→Ramet Gros Chêne) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 46 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 46, in Belgique.
46 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 46 - Amay Super Delhaize→Flemalle Flémalle-Haute Gare / Dienstregeling
- 46 - Amay Super Delhaize→Jemeppe Gare Routière - Quai C / Dienstregeling
- 46 - Flemalle Flémalle-Haute Gare→Amay Super Delhaize / Dienstregeling
- 46 - Jemeppe Gare Routière - Quai C→Amay Super Delhaize / Dienstregeling
- 46 - Ramet Gros Chêne→Jemeppe Gare Routière - Quai C / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 35 - Rép. Française - Robermont (Centre Funéraire)/ Dienstregeling
- 749 - Waimes - Heppenbach/ Dienstregeling
- 165 - Aywaille - Hamoir/ Dienstregeling
- 50 - Herstal - Vivegnis - Haccourt - Visé/ Dienstregeling
- 694 - Ramelot - Scry - Nandrin - Fraiture - Tinlot/ Dienstregeling
- 128 - Waremme - Geer - Hannut/ Dienstregeling
- 99 - Ocquier - Durbuy - Barvaux - Bomal/ Dienstregeling
- 716 - Bilstain - Dolhain - Goé - Membach - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 23 - Darchis - Ste-Walburge - Citadelle/ Dienstregeling
- 387 - Theux - Oneux - Fays - Jehanster - Polleur - Theux/ Dienstregeling
- 24 - Quai Roosevelt - Thier-à-Liège - P+R Vottem/ Dienstregeling
- 127 - Huy - Hannut - Landen/ Dienstregeling
- 76 - Liège - Herstal - Hermée - Bassenge-Roclenge/Emael/ Dienstregeling
- 160 - Bressoux - Jupille/ Dienstregeling
- 68 - Liège - Jupille - Retinne - Fléron - Soumagne/ Dienstregeling
- 30 - Darchis - Guillemins - Chênée - Embourg/ Dienstregeling
- 53 - St-Lambert - Grâce-Hollogne - Jemeppe/ Dienstregeling
- 58 - Guillemins - Standard - Université - CHU-Boncelles/ Dienstregeling
- 342 - Comblain - Oneux - Géromont - Comblain/ Dienstregeling
- 88 - St-Lambert - Mont Légia - Ans - Alleur - Lantin/ Dienstregeling