460 Lijn
Baarle-Nassau Sint-Janstraat
De Lijn
De Lijn 460 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 460 (Baarle-Nassau Sint-Janstraat) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Turnhout Station Perron 2 en het eindpunt is Baarle-Nassau Sint-Janstraat.
Kies een van onderstaande bus 460 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Baarle-Nassau Sint-Janstraat (28 haltes)
Turnhout Station Perron 2
Turnhout Zeshoek
Turnhout Markt Perron 6
Turnhout Theobalduskapel
Turnhout Brug 1
Turnhout Kastelein
Turnhout Hof Van Turnhout
Turnhout Lusthof
Turnhout Zwaantjes
Turnhout Dombergstraat
Turnhout England
Turnhout Ter Varenbeuke
Turnhout Bremstraat
Turnhout Zwart Water
Turnhout Machielsen
Turnhout Bareel
Turnhout Vliegveld
Weelde Stwg. Op Zondereigen
Weelde Stationstraat
Weelde Grens
Baarle-Nassau Frijters
Baarle-Nassau Zevenhuizenbaan
Baarle-Nassau Schaluinen
Baarle-Hertog Gierlestraat
Baarle-Hertog Molen
Baarle-Nassau Singel
Baarle-Nassau Generaal Maczeklaan
Baarle-Nassau Sint-Janstraat
460 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 460?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 460 om 05:57
Hoe laat vertrekt de laatste bus 460?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste bus 460 om 18:30..
Wanneer komt bus 460 aan?
Wanneer komt de Baarle-Nassau Sint-Janstraat Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Baarle-Nassau Sint-Janstraat Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 460 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 460 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 460 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 460 bus station te bekijken.
Bus 460 dienstregeling
460 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:57 - 20:02
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:57 - 20:02 | 30 - 65 |
di. | 05:57 - 20:02 | 30 - 65 |
wo. | 05:57 - 20:02 | 30 - 65 |
do. | 05:57 - 20:02 | 30 - 65 |
vr. | 05:57 - 20:02 | 30 - 65 |
za. | 08:30 - 18:30 | 60 |
zo. | 11:30 - 18:30 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 460 (van Turnhout Station Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 460 (Baarle-Nassau Sint-Janstraat) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
460 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 460 (Baarle-Nassau Sint-Janstraat) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
460 (De Lijn)
De eerste stop van de 460 bus-route is Turnhout Station Perron 2 en de laatste halte is Baarle-Nassau Sint-Janstraat. 460 (Baarle-Nassau Sint-Janstraat) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 460 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 45 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 460 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 460 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 460 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 460 (Baarle-Nassau Sint-Janstraat) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 460 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 460, in Belgique.
460 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 221 - Marktbus Vilvoorde - Steenokkerzeel/ Dienstregeling
- 5 - Sint-Michiels-Station-Sint-Pieters-AZ Sint-Jan/ Dienstregeling
- 225 - Gentbrugge Groeningewijk - Melle Vogelhoek/ Dienstregeling
- 607 - Sint-Job - Sint-Antonius - scholen Malle/ Dienstregeling
- 455 - Arendonk - Zondereigen via Stenenbrug/ Dienstregeling
- 3 - Lier - Kessel - Emblem/ Dienstregeling
- 159 - Schoot - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 534 - Heist - Keerbergen scholen/ Dienstregeling
- 550 - Schoolbus 1 Diest - Loksbergen - Neerlinter/ Dienstregeling
- 30 - Aarschot - Rillaar - Scherpenheuvel - Diest/ Dienstregeling
- 287 - Houtem - Vilvoorde Kliniek/ Dienstregeling
- 572 - Zellik - Dilbeek - Anderlecht - Halle/ Dienstregeling
- 52 - Oostende - Leffinge - Slijpe - Middelkerke/ Dienstregeling
- 3 - Sint-Andries-VIVES-Station-Assebroek-Sint-Kruis/ Dienstregeling
- 414 - Oudenaarde - Zingem - Gavere - Beerlegem - Baaigem/ Dienstregeling
- 337 - Peer - Meeuwen - Genk/ Dienstregeling
- 297 - Heppen - Beringen - Zonhoven - Hasselt/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 278 - Kinrooi - Kessenich - Ophoven - Maaseik/ Dienstregeling
- 212 - Lokeren - Belsele - Sint-Niklaas/ Dienstregeling