471 Lijn
Sint-Pieters-Kapelle - Enghien/Edingen - Halle
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 471 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Halle Station - Perron 8 en het eindpunt is Enghien Gare.
Kies een van onderstaande bus 471 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Halle Station - Perron 8→Enghien Gare (28 haltes)
Halle Station - Perron 8
Halle Station - Perron 8
Halle Park
Halle Arkenvest
Halle Bergense Poort
Halle Hoogland
Halle Colruyt
Lembeek Witte Roos
Lembeek Puestraat
Lembeek Hondzocht
Lembeek Margaille
Lembeek Weg Op Bellingen (Edingensesteenweg)
Saintes Calvaire
Saintes Treullemans
Saintes Maison Communale
Saintes Couvoir
Bierghes Epine
Bierghes Rue du Sartiau
Bierghes Rue De La Station (Ch. D'Enghien)
Bierghes Garage Limbourg
Bierghes Carrière
Petit-Enghien 12 Maisons
Petit-Enghien Carrefour
Petit-Enghien Garage Naway
Petit-Enghien Calvaire
Petit-Enghien Mur du Château
Enghien Vieux Marché
Enghien Gare
471 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 471?
Op dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 471 om 07:20
Hoe laat vertrekt de laatste bus 471?
Op zaterdag gaat de laatste bus 471 om 19:32..
Wanneer komt bus 471 aan?
Wanneer komt de Sint-Pieters-Kapelle - Enghien/Edingen - Halle Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Sint-Pieters-Kapelle - Enghien/Edingen - Halle Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) bus tarief?
Het Sint-Pieters-Kapelle - Enghien/Edingen - Halle Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) bus tarief is ongeveer €5.00.
Rijdt TEC Brabant Wallon's 471 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 471 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 471 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 471 bus station te bekijken.
Bus 471 dienstregeling
471 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:20 - 20:45
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:45 - 20:45 | 60 |
di. | 07:20 - 20:45 | 60 |
wo. | 07:20 - 20:45 | 60 |
do. | 09:32 - 21:32 | 120 |
vr. | 07:20 - 20:45 | 60 |
za. | 09:32 - 19:32 | 120 |
zo. | 09:32 - 21:32 | 120 |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 471 (van Halle Station - Perron 8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
471 lijn bus tarief
De ritprijs voor TEC Brabant Wallon 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) is ongeveer €5.00. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van TEC Brabant Wallon, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van TEC Brabant Wallon.
471 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 471 bus-route is Halle Station - Perron 8 en de laatste halte is Enghien Gare. 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 471 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 26 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 471 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 471 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 471 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 471 (Halle Station - Perron 8→Enghien Gare) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 471 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 471, in Belgique.
471 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 471 - Enghien Gare→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
- 471 - Enghien/Edingen Dodane→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
- 471 - Halle Station - Perron 8→Enghien/Edingen Dodane / Dienstregeling
- 471 - Halle Station - Perron 8→Petit-Enghien Carrefour / Dienstregeling
- 471 - Halle Station - Perron 8→Sint-Pieters-Kapelle Beuterkens / Dienstregeling
- 471 - Petit-Enghien Carrefour→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
- 471 - Sint-Pieters-Kapelle Beuterkens→Halle Station - Perron 8 / Dienstregeling
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 63 - Nivelles - Ronquières - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 5 - Jodoigne - Tienen/ Dienstregeling
- 366 - Court-St-Etienne - Rixensart - Ixelles/Elsene/ Dienstregeling
- 66 - Nivelles - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- 115 - Braine-l'Alleud - Tubize/ Dienstregeling
- 122 - Rhode-St-Gen./St-Gen.-Rode - Waterloo (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 124 - Uccle/Ukkel (Héros) - Argentueil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 67 - Braine-l'Alleud - Barrière - Parc de l'Alliance/ Dienstregeling
- 610 - Hannut - Jauche - Jodoigne/ Dienstregeling
- E3 - Braine-l'Alleud - Genappe - LLN (Express)/ Dienstregeling
- E5 - Nivelles - Namur (Express)/ Dienstregeling
- 62 - Tubize - Braine-le Château -Nivelles/ Dienstregeling
- 201 - Proxibus de Waterloo/ Dienstregeling
- E7 - Nivelles - La Louvière (Express)/ Dienstregeling
- 123 - Bruxelles/Brussel (Midi) - Argentueil (Berlaymont)/ Dienstregeling
- 57 - Braine-l'Alleud - La Hulpe/ Dienstregeling
- E2 - Tubize - Nivelles (Express)/ Dienstregeling
- 26 - Jodoigne - Ezemaal/ Dienstregeling
- W - Bruxelles/Brussel - Waterloo - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- 17 - Ottignies - Clinique - Petit-Ry/ Dienstregeling