63 - Nivelles Gare - Quai 3→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 Schema
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Vertrek #8
Nivelles Gare - Quai 3
06:18
07:01
08:48
10:48
12:48
14:48
16:48
17:48
Nivelles Saint-Sépulcre
06:19
07:02
08:49
10:49
12:49
14:49
16:50
17:49
Nivelles Place De Lalieux
06:22
07:05
08:52
10:52
12:52
14:52
16:53
17:52
Nivelles Place du Souvenir
06:24
07:07
08:54
10:54
12:54
14:54
16:56
17:54
Nivelles Grand Place
06:25
07:08
08:55
10:55
12:55
14:55
16:58
17:55
Nivelles Rue De Soignies
06:26
07:09
08:56
10:56
12:56
14:56
16:59
17:56
Nivelles Abattoir
06:27
07:10
08:57
10:57
12:57
14:57
17:00
17:57
Nivelles Laiterie
06:28
07:11
08:58
10:58
12:58
14:58
17:01
17:58
Monstreux Briqueterie
06:29
07:12
08:59
10:59
12:59
14:59
17:02
17:59
Monstreux Borne
06:29
07:12
08:59
10:59
12:59
14:59
17:02
17:59
Monstreux Cabine
06:30
07:13
09:00
11:00
13:00
15:00
17:03
18:00
Bornival Le Chêne
06:31
07:14
09:01
11:01
13:01
15:01
17:04
18:01
Bornival Bifurcation
06:31
07:14
09:01
11:01
13:01
15:01
17:04
18:01
Bornival Petit Paradis
06:33
07:16
09:03
11:03
13:03
15:03
17:06
18:03
Bornival Croiseau
06:34
07:17
09:04
11:04
13:04
15:04
17:07
18:04
Ronquieres Rue De Nivelles 39
06:36
07:19
09:06
11:06
13:06
15:06
17:09
18:06
Ronquieres Canal
06:37
07:20
09:07
11:07
13:07
15:07
17:10
18:07
Ronquieres Rue De Chenu
06:37
07:20
09:07
11:07
13:07
15:07
17:10
18:07
Ronquieres Ecole
06:38
07:21
09:08
11:08
13:08
15:08
17:11
18:08
Ronquieres Foubert
06:39
07:22
09:09
11:09
13:09
15:09
17:12
18:09
Ronquieres Clipotia
06:41
07:24
09:11
11:11
13:11
15:11
17:14
18:11
Henripont La Chapelle
06:43
07:26
09:13
11:13
13:13
15:13
17:16
18:13
Henripont Eglise
06:44
07:27
09:14
11:14
13:14
15:14
17:17
18:14
Henripont Place
06:45
07:28
09:15
11:15
13:15
15:15
17:18
18:15
Braine-Le-Comte Clos du Vert Bois
06:46
07:30
09:16
11:16
13:16
15:16
17:19
18:16
Braine-Le-Comte Marouset
06:47
07:31
09:17
11:17
13:17
15:17
17:20
18:17
Braine-Le-Comte Houssière
06:48
07:32
09:18
11:18
13:18
15:18
17:21
18:18
Braine-Le-Comte Chemin Des Dames
06:49
07:33
09:19
11:19
13:19
15:19
17:22
18:19
Braine-Le-Comte Bourleau
06:51
07:35
09:21
11:21
13:21
15:21
17:24
18:21
Braine-Le-Comte Coulette
-
07:36
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Place
-
07:38
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Ecoles
-
07:39
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Route D'Ecaussinnes
-
07:41
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2
06:52
07:43
09:22
11:22
13:22
15:22
17:25
18:22
zaterdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Nivelles Gare - Quai 3
07:45
10:45
12:45
Nivelles Saint-Sépulcre
07:46
10:46
12:46
Nivelles Place De Lalieux
07:49
10:49
12:49
Nivelles Place du Souvenir
07:51
10:51
12:51
Nivelles Grand Place
07:52
10:52
12:52
Nivelles Rue De Soignies
07:53
10:53
12:53
Nivelles Abattoir
07:54
10:54
12:54
Nivelles Laiterie
07:55
10:55
12:55
Monstreux Briqueterie
07:56
10:56
12:56
Monstreux Borne
07:56
10:56
12:56
Monstreux Cabine
07:57
10:57
12:57
Bornival Le Chêne
07:58
10:58
12:58
Bornival Bifurcation
07:58
10:58
12:58
Bornival Petit Paradis
08:00
11:00
13:00
Bornival Croiseau
08:01
11:01
13:01
Ronquieres Rue De Nivelles 39
08:03
11:03
13:03
Ronquieres Canal
08:04
11:04
13:04
Ronquieres Rue De Chenu
08:04
11:04
13:04
Ronquieres Ecole
08:05
11:05
13:05
Ronquieres Foubert
08:06
11:06
13:06
Ronquieres Clipotia
08:08
11:08
13:08
Henripont La Chapelle
08:10
11:10
13:10
Henripont Eglise
08:10
11:10
13:10
Henripont Place
08:11
11:11
13:11
Braine-Le-Comte Clos du Vert Bois
08:13
11:13
13:13
Braine-Le-Comte Marouset
08:14
11:14
13:14
Braine-Le-Comte Houssière
08:15
11:15
13:15
Braine-Le-Comte Chemin Des Dames
08:16
11:16
13:16
Braine-Le-Comte Bourleau
08:18
11:18
13:18
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2
08:19
11:19
13:19
Weekdagen Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Vertrek #5
Vertrek #6
Vertrek #7
Vertrek #8
Vertrek #9
Nivelles Gare - Quai 3
06:18
07:01
08:48
10:48
12:48
14:48
15:33
16:48
17:48
Nivelles Saint-Sépulcre
06:19
07:02
08:49
10:49
12:49
14:49
15:35
16:50
17:49
Nivelles Place De Lalieux
06:22
07:05
08:52
10:52
12:52
14:52
15:38
16:53
17:52
Nivelles Place du Souvenir
06:24
07:07
08:54
10:54
12:54
14:54
15:41
16:56
17:54
Nivelles Grand Place
06:25
07:08
08:55
10:55
12:55
14:55
15:43
16:58
17:55
Nivelles Rue De Soignies
06:26
07:09
08:56
10:56
12:56
14:56
15:44
16:59
17:56
Nivelles Abattoir
06:27
07:10
08:57
10:57
12:57
14:57
15:45
17:00
17:57
Nivelles Laiterie
06:28
07:11
08:58
10:58
12:58
14:58
15:46
17:01
17:58
Monstreux Briqueterie
06:29
07:12
08:59
10:59
12:59
14:59
15:47
17:02
17:59
Monstreux Borne
06:29
07:12
08:59
10:59
12:59
14:59
15:47
17:02
17:59
Monstreux Cabine
06:30
07:13
09:00
11:00
13:00
15:00
15:48
17:03
18:00
Bornival Le Chêne
06:31
07:14
09:01
11:01
13:01
15:01
15:49
17:04
18:01
Bornival Bifurcation
06:31
07:14
09:01
11:01
13:01
15:01
15:49
17:04
18:01
Bornival Petit Paradis
06:33
07:16
09:03
11:03
13:03
15:03
15:51
17:06
18:03
Bornival Croiseau
06:34
07:17
09:04
11:04
13:04
15:04
15:52
17:07
18:04
Ronquieres Rue De Nivelles 39
06:36
07:19
09:06
11:06
13:06
15:06
15:54
17:09
18:06
Ronquieres Canal
06:37
07:20
09:07
11:07
13:07
15:07
15:55
17:10
18:07
Ronquieres Rue De Chenu
06:37
07:20
09:07
11:07
13:07
15:07
15:55
17:10
18:07
Ronquieres Ecole
06:38
07:21
09:08
11:08
13:08
15:08
15:56
17:11
18:08
Ronquieres Foubert
06:39
07:22
09:09
11:09
13:09
15:09
15:57
17:12
18:09
Ronquieres Clipotia
06:41
07:24
09:11
11:11
13:11
15:11
15:59
17:14
18:11
Henripont La Chapelle
06:43
07:26
09:13
11:13
13:13
15:13
16:01
17:16
18:13
Henripont Eglise
06:44
07:27
09:14
11:14
13:14
15:14
16:02
17:17
18:14
Henripont Place
06:45
07:28
09:15
11:15
13:15
15:15
16:03
17:18
18:15
Braine-Le-Comte Clos du Vert Bois
06:46
07:30
09:16
11:16
13:16
15:16
16:04
17:19
18:16
Braine-Le-Comte Marouset
06:47
07:31
09:17
11:17
13:17
15:17
16:05
17:20
18:17
Braine-Le-Comte Houssière
06:48
07:32
09:18
11:18
13:18
15:18
16:06
17:21
18:18
Braine-Le-Comte Chemin Des Dames
06:49
07:33
09:19
11:19
13:19
15:19
16:07
17:22
18:19
Braine-Le-Comte Bourleau
06:51
07:35
09:21
11:21
13:21
15:21
16:09
17:24
18:21
Braine-Le-Comte Coulette
-
07:36
-
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Place
-
07:38
-
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Ecoles
-
07:39
-
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Route D'Ecaussinnes
-
07:41
-
-
-
-
-
-
-
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2
06:52
07:43
09:22
11:22
13:22
15:22
16:10
17:25
18:22
TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling - 63 (Nivelles Gare - Quai 3→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2)
De TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling voor de route 63, Nivelles Gare - Quai 3→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Nivelles Gare - Quai 3 station naar Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling. We werken het schema van 63, van Nivelles naar Braine-Le-Comte, dagelijks om 12 uur 's nachts.