49 Lijn
Gent St.-Pieters-Merelbeke-Herzele(-Geraardsb.)
De Lijn
De Lijn 49 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 49 (Geraardsbergen Station Perron 7) heeft in totaal 82 haltes. Het beginpunt is Gent Sint-Pietersstation Perron 4 en het eindpunt is Geraardsbergen Station Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 49 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Geraardsbergen Station Perron 7 (82 haltes)
Gent Sint-Pietersstation Perron 4
Gent Tuinwijklaan
Gent Flamingostraat
Gent Sterre (Oudenaardsesteenweg)
Gent De Pintelaan
Zwijnaarde De Deynestraat
Zwijnaarde Maaltemeers
Zwijnaarde Bollebergen
Zwijnaarde Tramstraat
Zwijnaarde Technologiepark (Tramstraat)
Zwijnaarde Campusstraat
Zwijnaarde Molen
Zwijnaarde Schayckstraat
Merelbeke Nijverheidsweg
Merelbeke Lyceum
Merelbeke Kerk
Merelbeke Molenhoek
Merelbeke Schellebellepontweg
Merelbeke Smecollewegel
Merelbeke Sallemeulekouter
Merelbeke Veldstraat
Merelbeke Motsenstraat
Bottelare Steenbergwegel
Bottelare Pontstraat
Bottelare Dorp
Bottelare Dorpsstraat
Bottelare Vijverstraat
Moortsele Lusbekestraat
Moortsele Dorp
Moortsele Station
Scheldewindeke Dreef
Scheldewindeke Pelgrim
Scheldewindeke Sportstraat
Oosterzele Dorp
Oosterzele Gemeentehuis
Oosterzele Smessenbroek
Oosterzele Heistraat
Oosterzele Boekhoutstraat
Sint-Lievens-Houtem Swessestraat
Sint-Lievens-Houtem Stelplaats
Sint-Lievens-Houtem Hoeksken
Sint-Lievens-Houtem Kerk
Sint-Lievens-Houtem Fabrieksstraat
Sint-Lievens-Houtem Kapelleweg
Sint-Lievens-Houtem Ouden Heirweg
Herzele Heibaan
Herzele Vierwegen
Herzele Station
Herzele Melkerijstraat
Herzele Sint-Rochusstraat
Herzele Graaf du Parclaan
Herzele Kerk
Herzele Gemeentehuis
Herzele Schoolstraat
Herzele Lauwveldweg
Sint-Lievens-Esse Arestraat
Sint-Lievens-Esse Speistraat
Sint-Lievens-Esse Terbiest
Sint-Lievens-Esse Kerk
Sint-Lievens-Esse Tervarent
Sint-Lievens-Esse Vossenhoek
Steenhuize-Wijnhuize Schipke
Steenhuize-Wijnhuize Gentweg
Steenhuize-Wijnhuize Tolstraat
Steenhuize-Wijnhuize Dorp
Steenhuize-Wijnhuize Schouwbroek
Steenhuize-Wijnhuize Hogeweg
Steenhuize-Wijnhuize Winkelstraat
Steenhuize-Wijnhuize Boskouter
Ophasselt Kerk
Ophasselt Bildeken
Ophasselt De Kat
Ophasselt Reukenstraat
Hemelveerdegem Triepstraat
Hemelveerdegem Strichtstraat
Schendelbeke Galgestraat
Nederboelare Industriepark
Nederboelare Molendreef
Nederboelare Zonnebloemstraat
Geraardsbergen Astridlaan
Geraardsbergen Grotestraat
Geraardsbergen Station Perron 3
49 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 49?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 49 om 06:17
Hoe laat vertrekt de laatste bus 49?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 49 om 17:18..
Wanneer komt bus 49 aan?
Wanneer komt de Gent St.-Pieters-Merelbeke-Herzele(-Geraardsb.) Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Gent St.-Pieters-Merelbeke-Herzele(-Geraardsb.) Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 49 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 49 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 49 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 49 bus station te bekijken.
Bus 49 dienstregeling
49 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:17 - 17:18
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:17 - 17:18 | 11 |
di. | 06:17 - 17:18 | 11 |
wo. | 06:17 - 17:18 | 11 |
do. | 06:17 - 17:18 | 11 |
vr. | 06:17 - 17:18 | 11 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 49 (van Gent Sint-Pietersstation Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 49 (Geraardsbergen Station Perron 7) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
49 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 49 (Geraardsbergen Station Perron 7) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
49 (De Lijn)
De eerste stop van de 49 bus-route is Gent Sint-Pietersstation Perron 4 en de laatste halte is Geraardsbergen Station Perron 3. 49 (Geraardsbergen Station Perron 7) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 49 heeft 82 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 119 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 49 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 49 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 49 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 49 (Geraardsbergen Station Perron 7) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 49 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 49, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 515 - Schoolbus Steenokkerz. - Haacht - Tildonk/ Dienstregeling
- 73 - Deinze - Tielt/ Dienstregeling
- 450 - Tilburg - Poppel - Turnhout/ Dienstregeling
- 269 - Dendermonde - Lippelo - Puurs - Boom/ Dienstregeling
- 47 - Hasselt - Kortessem - Tongeren/ Dienstregeling
- 427 - Antwerpen - Massenhoven - Herentals via E313/ Dienstregeling
- 116 - Brussel-Itterbeek-Ternat/ Dienstregeling
- 204 - Bilzen - Schoonbeek - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 634 - Lanaken - Boorsem - Maasmechelen/ Dienstregeling
- 519 - Schoolbus Moorsel - Tervuren/ Dienstregeling
- 418 - Oudenaarde - Zingem - Ouwegem - Nazareth - Eke/ Dienstregeling
- 313 - Genk - Houthalen - Helchteren/ Dienstregeling
- 157 - Diest - Engsbergen - Tessenderlo - Mol/ Dienstregeling
- N5 - Kortrijk-Dutsel - Leuven - Overijse - Hoeilaart/ Dienstregeling
- 683 - Mechelen - Zemst - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 280 - Puurs - Liezele - Londerzeel/ Dienstregeling
- 2 - Halle Station - Lembeek - Halle Station/ Dienstregeling
- 225 - Gentbrugge Groeningewijk - Melle Vogelhoek/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 349 - Hasselt - Lummen - Tessenderlo - Hulst/ Dienstregeling