49
49 - Geraardsbergen Station Perron 7 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gent Sint-Pietersstation Perron 4 | 06:17 | - | 15:18 | - | 16:18 | - | 17:18 |
Gent Tuinwijklaan | 06:18 | - | 15:19 | - | 16:19 | - | 17:19 |
Gent Flamingostraat | 06:19 | - | 15:21 | - | 16:21 | - | 17:21 |
Gent Sterre (Oudenaardsesteenweg) | 06:20 | - | 15:22 | - | 16:22 | - | 17:22 |
Gent De Pintelaan | 06:21 | - | 15:23 | - | 16:23 | - | 17:23 |
Zwijnaarde De Deynestraat | 06:21 | - | 15:24 | - | 16:24 | - | 17:24 |
Zwijnaarde Maaltemeers | 06:22 | - | 15:25 | - | 16:25 | - | 17:25 |
Zwijnaarde Bollebergen | 06:24 | - | 15:27 | - | 16:27 | - | 17:27 |
Zwijnaarde Tramstraat | 06:24 | - | 15:28 | - | 16:28 | - | 17:28 |
Zwijnaarde Technologiepark (Tramstraat) | 06:25 | - | 15:29 | - | 16:29 | - | 17:29 |
Zwijnaarde Campusstraat | 06:26 | - | 15:30 | - | 16:30 | - | 17:30 |
Zwijnaarde Molen | 06:27 | - | 15:31 | - | 16:31 | - | 17:31 |
Zwijnaarde Schayckstraat | 06:28 | - | 15:32 | - | 16:32 | - | 17:32 |
Merelbeke Nijverheidsweg | 06:29 | - | 15:34 | - | 16:34 | - | 17:34 |
Merelbeke Lyceum | 06:31 | - | 15:36 | - | 16:36 | - | 17:36 |
Merelbeke Kerk | 06:32 | - | 15:38 | - | 16:38 | - | 17:38 |
Merelbeke Molenhoek | 06:33 | - | 15:39 | - | 16:39 | - | 17:39 |
Merelbeke Schellebellepontweg | 06:35 | - | 15:41 | - | 16:41 | - | 17:41 |
Merelbeke Smecollewegel | 06:36 | - | 15:43 | - | 16:43 | - | 17:43 |
Merelbeke Sallemeulekouter | 06:37 | - | 15:44 | - | 16:44 | - | 17:44 |
Merelbeke Veldstraat | 06:39 | - | 15:46 | - | 16:46 | - | 17:46 |
Merelbeke Motsenstraat | 06:40 | - | 15:48 | - | 16:48 | - | 17:48 |
Bottelare Steenbergwegel | 06:41 | - | 15:50 | - | 16:50 | - | 17:50 |
Bottelare Pontstraat | 06:42 | - | 15:51 | - | 16:51 | - | 17:51 |
Bottelare Dorp | 06:44 | - | 15:53 | - | 16:53 | - | 17:53 |
Bottelare Dorpsstraat | 06:45 | - | 15:54 | - | 16:54 | - | 17:54 |
Bottelare Vijverstraat | 06:46 | - | 15:56 | - | 16:56 | - | 17:56 |
Moortsele Lusbekestraat | 06:47 | - | 15:58 | - | 16:58 | - | 17:58 |
Moortsele Dorp | 06:49 | - | 15:59 | - | 16:59 | - | 17:59 |
Moortsele Station | 06:50 | - | 16:01 | - | 17:01 | - | 18:01 |
Scheldewindeke Dreef | 06:52 | - | 16:03 | - | 17:03 | - | 18:03 |
Scheldewindeke Pelgrim | 06:53 | - | 16:05 | - | 17:05 | - | 18:05 |
Scheldewindeke Sportstraat | 06:53 | - | 16:06 | - | 17:06 | - | 18:06 |
Oosterzele Dorp | 06:55 | - | 16:08 | - | 17:08 | - | 18:08 |
Oosterzele Gemeentehuis | 06:56 | - | 16:09 | - | 17:09 | - | 18:09 |
Oosterzele Smessenbroek | 06:57 | - | 16:10 | - | 17:10 | - | 18:10 |
Oosterzele Heistraat | 06:59 | - | 16:13 | - | 17:13 | - | 18:13 |
Oosterzele Boekhoutstraat | 07:00 | - | 16:14 | - | 17:14 | - | 18:14 |
Sint-Lievens-Houtem Swessestraat | 07:02 | - | 16:16 | - | 17:16 | - | 18:16 |
Sint-Lievens-Houtem Stelplaats | 07:04 | - | 16:18 | - | 17:18 | - | 18:18 |
Sint-Lievens-Houtem Hoeksken | 07:06 | - | 16:20 | - | 17:20 | - | 18:20 |
Sint-Lievens-Houtem Kerk | 07:07 | - | 16:21 | - | 17:21 | 16:30 | 18:21 |
Sint-Lievens-Houtem Fabrieksstraat | 07:08 | - | 16:22 | - | 17:22 | 16:31 | 18:22 |
Sint-Lievens-Houtem Kapelleweg | 07:10 | - | 16:24 | - | 17:24 | 16:32 | 18:24 |
Sint-Lievens-Houtem Ouden Heirweg | 07:12 | - | 16:26 | - | 17:26 | 16:34 | 18:26 |
Herzele Heibaan | 07:14 | - | 16:28 | - | 17:28 | 16:36 | 18:28 |
Herzele Vierwegen | 07:15 | - | 16:29 | - | 17:29 | 16:37 | 18:29 |
Herzele Station | 07:16 | - | 16:30 | - | 17:30 | 16:38 | 18:30 |
Herzele Melkerijstraat | 07:17 | - | 16:32 | - | 17:32 | 16:40 | 18:32 |
Herzele Sint-Rochusstraat | 07:19 | - | 16:33 | - | 17:33 | 16:41 | 18:33 |
Herzele Graaf du Parclaan | 07:20 | - | 16:34 | - | 17:34 | 16:42 | 18:34 |
Herzele Kerk | 07:20 | - | 16:34 | - | 17:34 | 16:43 | 18:34 |
Herzele Gemeentehuis | 07:22 | 07:30 | 16:36 | - | 17:36 | 16:44 | 18:36 |
Herzele Schoolstraat | 07:23 | 07:31 | 16:37 | - | 17:37 | 16:45 | 18:37 |
Herzele Lauwveldweg | 07:25 | 07:32 | 16:39 | - | 17:39 | 16:47 | 18:39 |
Sint-Lievens-Esse Arestraat | 07:27 | 07:35 | 16:41 | - | 17:41 | 16:49 | 18:41 |
Sint-Lievens-Esse Speistraat | 07:30 | 07:37 | 16:44 | - | 17:44 | 16:52 | 18:44 |
Sint-Lievens-Esse Terbiest | 07:31 | 07:39 | 16:46 | - | 17:46 | 16:54 | 18:46 |
Sint-Lievens-Esse Kerk | 07:32 | 07:40 | 16:46 | - | 17:46 | 16:54 | 18:46 |
Sint-Lievens-Esse Tervarent | 07:34 | 07:42 | 16:48 | - | 17:48 | 16:56 | 18:48 |
Sint-Lievens-Esse Vossenhoek | 07:36 | 07:43 | 16:50 | - | 17:50 | 16:58 | 18:50 |
Steenhuize-Wijnhuize Schipke | 07:38 | 07:45 | 16:52 | - | 17:52 | 17:00 | 18:52 |
Steenhuize-Wijnhuize Gentweg | 07:41 | 07:49 | 16:55 | - | 17:55 | 17:03 | 18:55 |
Steenhuize-Wijnhuize Tolstraat | 07:43 | 07:51 | 16:57 | - | 17:57 | 17:05 | 18:57 |
Steenhuize-Wijnhuize Dorp | 07:45 | 07:52 | 16:59 | - | 17:59 | 17:07 | 18:59 |
Steenhuize-Wijnhuize Schouwbroek | 07:46 | 07:53 | 17:00 | - | 18:00 | 17:08 | 19:00 |
Steenhuize-Wijnhuize Hogeweg | 07:48 | 07:56 | 17:02 | - | 18:02 | 17:10 | 19:02 |
Steenhuize-Wijnhuize Winkelstraat | 07:50 | 07:57 | 17:04 | - | 18:04 | 17:12 | 19:04 |
Steenhuize-Wijnhuize Boskouter | 07:52 | 07:59 | 17:06 | - | 18:06 | 17:14 | 19:06 |
Ophasselt Kerk | 07:54 | 08:02 | 17:08 | - | 18:08 | 17:16 | 19:08 |
Ophasselt Bildeken | 07:55 | 08:03 | 17:10 | - | 18:10 | 17:18 | 19:10 |
Ophasselt De Kat | 07:57 | 08:05 | 17:11 | - | 18:11 | 17:19 | 19:11 |
Ophasselt Reukenstraat | 07:59 | 08:06 | 17:13 | - | 18:13 | 17:21 | 19:13 |
Hemelveerdegem Triepstraat | 08:01 | 08:09 | 17:16 | - | 18:16 | 17:24 | 19:16 |
Hemelveerdegem Strichtstraat | 08:03 | 08:11 | 17:17 | - | 18:17 | 17:25 | 19:17 |
Schendelbeke Diebeke | - | - | - | 16:07 | - | - | - |
Schendelbeke Galgestraat | 08:06 | 08:13 | 17:20 | - | 18:20 | 17:28 | 19:20 |
Nederboelare Industriepark | 08:08 | 08:15 | 17:22 | 16:09 | 18:22 | 17:30 | 19:22 |
Nederboelare Molendreef | 08:09 | 08:17 | 17:23 | 16:11 | 18:23 | 17:31 | 19:23 |
Nederboelare Zonnebloemstraat | 08:11 | 08:19 | 17:26 | 16:13 | 18:26 | 17:34 | 19:26 |
Geraardsbergen Astridlaan | 08:13 | 08:20 | 17:27 | 16:14 | 18:27 | 17:35 | 19:27 |
Geraardsbergen Grotestraat | 08:14 | 08:22 | 17:28 | 16:16 | 18:28 | 17:36 | 19:28 |
Geraardsbergen Station Perron 3 | 08:15 | 08:23 | 17:29 | 16:17 | 18:29 | 17:37 | 19:29 |
De Lijn Bus dienstregeling - 49 (Geraardsbergen Station Perron 7)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 49, Geraardsbergen Station Perron 7, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Gent Sint-Pietersstation Perron 4 station naar Geraardsbergen Station Perron 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.