511 Lijn
Mechelen - Heist-op-den-Berg - Herentals
De Lijn
De Lijn 511 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 511 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Herentals Station Perron 8 en het eindpunt is Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 511 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3 (26 haltes)
Herentals Station Perron 8
Herentals Belgiëlaan
Herentals Markt - Grote Markt
Herentals Kerkstraat
Herentals E. Claesstraat
Herentals Dikberd
Herentals De Duinen
Olen Herentalseweg
Noorderwijk Kijnigestraat
Noorderwijk Gemeentehuis
Noorderwijk Venheide
Noorderwijk Hoogton
Morkhoven Station
Morkhoven Doornestraat
Morkhoven Mispelaar
Wiekevorst Eendenlaan
Wiekevorst Witte Gracht
Wiekevorst Kruisstraat
Heist-Op-Den-Berg Haagstraat
Heist-Op-Den-Berg Wiekevorstsesteenweg
Heist-Op-Den-Berg Broekstraat
Hallaar Kerk
Heist-Op-Den-Berg E. Woutersstraat
Heist-Op-Den-Berg Noordstraat
Heist-Op-Den-Berg Ocmw
Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3
511 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 511?
Op woensdag rijdt de eerste bus 511 om 12:22
Hoe laat vertrekt de laatste bus 511?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 511 om 21:43..
Wanneer komt bus 511 aan?
Wanneer komt de Mechelen - Heist-op-den-Berg - Herentals Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mechelen - Heist-op-den-Berg - Herentals Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 511 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 511 bus station te bekijken.
Bus 511 dienstregeling
511 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 17:40 - 21:43
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 19:21 - 22:23 | 60 - 62 |
di. | 17:40 - 21:43 | 59 - 64 |
wo. | 12:22 - 21:43 | 59 - 318 |
do. | 17:40 - 21:43 | 59 - 64 |
vr. | 17:40 - 21:43 | 59 - 64 |
za. | 19:23 - 22:21 | 57 - 61 |
zo. | 19:21 - 22:23 | 60 - 62 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 511 (van Herentals Station Perron 8), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 511 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
511 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 511 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
511 (De Lijn)
De eerste stop van de 511 bus-route is Herentals Station Perron 8 en de laatste halte is Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3. 511 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 511 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 38 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 511 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 511 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 511 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 511 (Heist-Op-Den-Berg Station Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 511 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 511, in Belgique.
De Lijn in Belgique
- 411 - Zandhoven-Zoersel-Malle/ Dienstregeling
- 71 - Ieper-Kemmel-Mesen-Nieuwkerke-Loker-Poperinge/ Dienstregeling
- 87 - Aalst - Haaltert - Aspelare - Geraardsbergen/ Dienstregeling
- 417 - Sneldienst Antwerpen-Turnhout via Zoersel/ Dienstregeling
- 431 - Sint-Niklaas - Stekene - Koewacht/ Dienstregeling
- 927 - Jeuk - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 92 - Berchem Station - Mortsel - Kontich Station/ Dienstregeling
- 532 - Mechelen - Aarschot via Werchter/ Dienstregeling
- N8 - Bierbeek - Leuven - Bertem/ Dienstregeling
- 1 - Centrumpendel/ Dienstregeling
- 436 - Loenhout - Brecht/ Dienstregeling
- 570 - Lier - Berlaar Heikant - Berlaar/ Dienstregeling
- 565 - Gent Zuid - Evergem - Doornzele/ Dienstregeling
- 86 - Deinze - Nevele - Bellem/ Dienstregeling
- 2 - Kortrijk Station - Xpo - Hoog Kortrijk/ Dienstregeling
- 71 - (Groenendaal -) Overijse - Tervuren - Zaventem/ Dienstregeling
- 44 - Meilegem - Hundelgem - Velzeke - Zottegem/ Dienstregeling
- 594 - Testelt - Langdorp - Aarschot/ Dienstregeling
- 447 - Essen Hoek - Horendonk - Wuustwezel/ Dienstregeling
- 764 - P+R Luchtbal - Van Cauwelaertsluis/ Dienstregeling