594 Lijn
Testelt - Langdorp - Aarschot
De Lijn
De Lijn 594 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 594 (Aarschot Station Perron 8) heeft in totaal 20 haltes. Het beginpunt is Testelt Station en het eindpunt is Aarschot Station Perron 8.
Bus 594 vertrekt volgende week eens per dag om 07:34 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 594 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Aarschot Station Perron 8 (20 haltes)
Testelt Station
Testelt Haneberg
Langdorp Drie Wegen
Langdorp Kabien
Langdorp Zavel
Langdorp Kapelleke
Langdorp Opperstraat
Langdorp Kleine Meur
Langdorp School
Langdorp Vuurmolenstraat
Langdorp Station
Langdorp Papenkant
Langdorp De Budetstraat
Langdorp Gijmel Brug
Aarschot Nonnenlanden
Aarschot Withuisstraat
Aarschot Damiaaninstituut
Aarschot Atheneum
Aarschot Kerk
Aarschot Station Perron 8
594 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 594?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 594 om 07:34
Hoe laat vertrekt de laatste bus 594?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 594 om 07:34..
Wanneer komt bus 594 aan?
Wanneer komt de Testelt - Langdorp - Aarschot Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Testelt - Langdorp - Aarschot Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 594 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 594 bus station te bekijken.
Bus 594 dienstregeling
594 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:34 | Enkel vertrek |
di. | 07:34 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 07:34 | Enkel vertrek |
vr. | 07:34 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 594 (van Testelt Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 594 (Aarschot Station Perron 8) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
594 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 594 (Aarschot Station Perron 8) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
594 (De Lijn)
De eerste stop van de 594 bus-route is Testelt Station en de laatste halte is Aarschot Station Perron 8. 594 (Aarschot Station Perron 8) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 594 heeft 20 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 34 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 594 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 594 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 594 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 594 (Aarschot Station Perron 8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 594 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 594, in Belgique.
594 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 351 - Lummen - Genenbos - Beringen-Mijn/ Dienstregeling
- 802 - Biezenhof - Roeselare - Nieuw Kerkhof/ Dienstregeling
- 21 - Sinaai - Sint-Niklaas - De Klinge - Meerdonk/ Dienstregeling
- 630 - Wijgmaal Station - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- 510 - Schoolbus Eppegem - Boortmeerbeek - Haacht/ Dienstregeling
- 482 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Oostmalle - Westmalle/ Dienstregeling
- 486 - Hamont - Bocholt - Grote-Brogel - Peer/ Dienstregeling
- 70 - Ninove - Onkerzele - Geraardsbergen - Lessines/ Dienstregeling
- 358 - Eernegem - Ichtegem - Kortemark/ Dienstregeling
- 914 - Aalst Station - Wijngaardveld/ Dienstregeling
- 412 - Zandhoven - Sint-Job-in-'t-Goor/ Dienstregeling
- 591 - Aarschot - Tielt, Rest - Tielt, Stelplaats/ Dienstregeling
- 6 - Genk Station - Ziekenhuis Oost-Limburg/ Dienstregeling
- 281 - Oedelem LTI - Beernem - Wingene - Tielt/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 99 - Merksem Nolfplein - AZ Jan Palfijn - Luchtbal/ Dienstregeling
- R55 - Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ/ Dienstregeling
- 397 - Tongeren - Riemst - Vlijtingen - Kanne - Voeren/F/ Dienstregeling
- 592 - Herentals - Lille - Westmalle
- 512 - Wiekevorst - Heist-op-den-Berg - Mechelen/ Dienstregeling