53 Lijn
Rijswijk - 't Haantje - Delft
EBS
EBS 53 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) heeft in totaal 10 haltes. Het beginpunt is Delft, Station Delft en het eindpunt is Rijswijk, Station Rijswijk.
Kies een van onderstaande bus 53 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Rijswijk Via 'T Haantje (10 haltes)
Delft, Station Delft
Prinsenhof
Nieuwe Plantage
Delft, Wateringseweg
Rijswijk, 'T Haantje
Rijswijk, Tno / Lange Kleiweg
Rijswijk, Polakweg
Rijswijk, Volmerlaan (Zuid)
Treubstraat
Rijswijk, Station Rijswijk
53 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 53?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 53 om 07:45
Hoe laat vertrekt de laatste bus 53?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 53 om 18:15..
Wanneer komt bus 53 aan?
Wanneer komt de Rijswijk - 't Haantje - Delft bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Rijswijk - 't Haantje - Delft bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) bus tarief?
Het Rijswijk - 't Haantje - Delft (Rijswijk Via 'T Haantje) bus tarief is €1.06 - €1.79.
Is er een 53 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 53 bus station te bekijken.
Bus 53 dienstregeling
53 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:45 - 18:15
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:45 - 18:15 | 30 - 147 |
di. | 07:45 - 18:15 | 30 - 147 |
wo. | 07:45 - 18:15 | 30 - 147 |
do. | 07:45 - 18:15 | 30 - 147 |
vr. | 07:45 - 18:15 | 30 - 147 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 53 (van Delft, Station Delft), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
53 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) ligt tussen €1.06 en €1.79. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
53 (EBS)
De eerste stop van de 53 bus-route is Delft, Station Delft en de laatste halte is Rijswijk, Station Rijswijk. 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 53 heeft 10 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 14 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 53 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 53 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 53 Realtime bus Tracker
Volg lijn 53 (Rijswijk Via 'T Haantje) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 53 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn 53, in Netherlands.
53 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 11 - Station via Hagenbroek - Station/ Dienstregeling
- 314 - Amsterdam Noord via Edam - Hoorn/ Dienstregeling
- 70 - Stadsdienst Zoetermeer | Centrum West - Noordhove/ Dienstregeling
- 503 - Eerbeek - Brummen/ Dienstregeling
- N14 - Amsterdam - Broek in Waterland - Edam - Scharwoude - Hoorn/ Dienstregeling
- 625 - Zeewolde - Amersfoort Guido de Bres/ Dienstregeling
- 278 - Amsterdam Zuidoost via Edam - Volendam/ Dienstregeling
- 70 - Zwartsluis - Oldemarkt/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 46 - Den Haag Centraal - Voorschoten - Wassenaar/ Dienstregeling
- 516 - Olst - Raalte/ Dienstregeling
- 669 - Balkbrug - Guido de Bresschool/ Dienstregeling
- 507 - Twello - Voorst/ Dienstregeling
- 2 - Platvoet - Station/ Dienstregeling
- 455 - 's-Gravenzande - Naaldwijk - Delft - Zoetermeer/ Dienstregeling
- 10 - Station Centrum - Buitenhof/ Dienstregeling
- 601 - Apeldoorn - Zwolle Deltion Campus/ Dienstregeling
- 31 - Den Haag Leyenburg - Hoek van Holland/ Dienstregeling
- 111 - Nunspeet - Harderwijk/ Dienstregeling
- 521 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling