555 Lijn
Lier Station Perron 6
De Lijn
De Lijn 555 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 555 (Lier Station Perron 6) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Rumst Busstation en het eindpunt is Lier Station Perron 6.
Kies een van onderstaande bus 555 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Lier Station Perron 6 (26 haltes)
Rumst Busstation
Rumst Ekkersgatstraat
Rumst Hof Ten Eiken
Rumst P+R Carpool E19
Rumst Vosberg
Rumst Hoge Vosbergstraat
Rumst Hovenierstraat
Duffel Boecksteinweg
Duffel Walemstraat
Duffel Groenstraat
Duffel Erpsel
Duffel Station
Duffel Sportcentrum
Duffel Kerk
Duffel Gemeentehuis
Duffel Leopoldstraat
Lier De Beunt
Lier Mechelsesteenweg
Lier Lachenen
Lier Maaikeneveld
Lier Lintsesteenweg
Lier Dennenlaan
Lier Sint-Annastraat
Lier Dungelhoeff
Lier Baron Opsomerlaan
Lier Station Perron 6
555 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 555?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste bus 555 om 06:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 555?
Op maandag, dinsdag, woensdag gaat de laatste bus 555 om 19:58..
Wanneer komt bus 555 aan?
Wanneer komt de Lier Station Perron 6 Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Lier Station Perron 6 Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 555 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 555 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 555 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 555 bus station te bekijken.
Bus 555 dienstregeling
555 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:58 - 19:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:58 - 19:58 | 58 - 61 |
di. | 06:58 - 19:58 | 58 - 61 |
wo. | 06:58 - 19:58 | 58 - 61 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 06:58 - 19:59 | 60 - 61 |
za. | 07:53 - 21:53 | 59 - 62 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 555 (van Rumst Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 555 (Lier Station Perron 6) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
555 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 555 (Lier Station Perron 6) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
555 (De Lijn)
De eerste stop van de 555 bus-route is Rumst Busstation en de laatste halte is Lier Station Perron 6. 555 (Lier Station Perron 6) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 555 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 37 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 555 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 555 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 555 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 555 (Lier Station Perron 6) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 555 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 555, in Belgique.
555 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 515 - Heist op den Berg Scholen - Herselt/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 531 - Schoolbus Kraainem - Zaventem/ Dienstregeling
- 277 - Stokkem - Meeswijk - Eisden - As - Genk/ Dienstregeling
- 491 - Gent St.-Pieters-Merelbeke-Lemberge-Herzele/ Dienstregeling
- 131 - Grimbergen - Humbeek - Kapelle-op-den-Bos/ Dienstregeling
- 27 - Genk - As - Opglabbeek - Maaseik/ Dienstregeling
- 60 - Kortrijk - Lendelede - Izegem - Roeselare/ Dienstregeling
- 401 - Gent Zuid-Flora-Merelbeke-Bottelare-Baaigem/ Dienstregeling
- 621 - Gooik - Lennik SGI/ Dienstregeling
- 196 - Bocholt - Meeuwen - Helchteren - Hasselt/ Dienstregeling
- 560 - Schoolbus Waanrode - Zoutleeuw/ Dienstregeling
- 359 - Lier - Kontich scholen - Wilrijk/ Dienstregeling
- 408 - Hoogstraten - Rijkevorsel - Malle - Zandhoven/ Dienstregeling
- N8 - Bierbeek - Leuven - Bertem/ Dienstregeling
- 1 - Sledderlo - Genk Station - Waterschei - Zwartberg/ Dienstregeling
- R15 - Brussel Noord- Ternat- Liedekerke- Denderleeuw/ Dienstregeling
- N5 - Kortrijk-Dutsel - Leuven - Overijse - Hoeilaart/ Dienstregeling
- 513 - Schoolbus Haacht DB - Rotselaar - Leuven/ Dienstregeling
- 319 - Brugge Station - Sint-Andries De Varens/ Dienstregeling