601 Lijn
Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 601 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 601 (Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Libramont I.S.J. Bonance en het eindpunt is Bastogne Pépinière - Quai 1.
Bus 601 vertrekt volgende week eens per dag om 16:21 en rijdt op: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 601 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1 (33 haltes)
Libramont I.S.J. Bonance
Libramont I.C.A.
Libramont Avenue Herbofin
Libramont Gare - Quai 1
Bercheux Route De Wideumont
Bercheux Grand Route 23
Vaux-Sur-Sure Grand Route 72
Vaux-Sur-Sure Abattoir
Vaux-Sur-Sure Eglise
Vaux-Sur-Sure Route De Sûre
Vaux-Sur-Sure Grand Route
Rosiere-La-Petite Grand Route 77
Rosiere-La-Petite Grand Route 86
Nives Route De Cobreville
Nives Grand Pré
Morhet Poteau
Sibret Belleau
Sibret Ferme Lequeux
Sibret Route De Jodenville
Sibret Rue du Pont
Sibret Carrefour
Sibret Chaussée De Bastogne 27
Sibret Chaussée De Bastogne 1
Villeroux Centrale Electrique
Villeroux Zoning Artisanal
Isle-Le-Pre Bachmes
Isle-Le-Pre Grand Route
Bastogne Station
Bastogne Route De Neufchâteau
Bastogne Avenue De La Gare
Bastogne Gare du Sud - Quai 6
Bastogne Hôtel De Ville
Bastogne Pépinière - Quai 1
601 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 601?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 601 om 16:21
Hoe laat vertrekt de laatste bus 601?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 601 om 16:21..
Wanneer komt bus 601 aan?
Wanneer komt de Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 601 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 601 bus station te bekijken.
Bus 601 dienstregeling
601 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 16:21
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:21 | Enkel vertrek |
di. | 16:21 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 16:21 | Enkel vertrek |
vr. | 16:21 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 601 (van Libramont I.S.J. Bonance), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 601 (Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
601 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 601 (Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
601 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 601 bus-route is Libramont I.S.J. Bonance en de laatste halte is Bastogne Pépinière - Quai 1. 601 (Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 601 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 54 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 601 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 601 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 601 Realtime bus Tracker
Volg lijn 601 (Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 601 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Métro, tram, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 601, in Belgique.
601 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 601 - Bastogne Clinique→Libramont Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Libramont Gare - Quai 4 / Dienstregeling
- 601 - Laneuville Eglise→Bastogne Pépinière - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Libramont Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise / Dienstregeling
- 601 - Libramont Gare - Quai 1→Bastogne Pépinière - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Clinique / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Clinique→Laneuville Eglise / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 833 - Gembloux - Corroy-Château - St Martin - Tongrinne/ Dienstregeling
- 56/1 - Anlier - Louftémont/ Dienstregeling
- 851 - Gembloux - Bossière - Les Isnes - Spy/ Dienstregeling
- 24 - Florenville - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 2 - Jambes (Amée) - Saint-Servais (Beau-Vallon)/ Dienstregeling
- 135 - La Roche - Halleux - Rendeux/ Dienstregeling
- 49 - Beauraing - Winenne - Felenne/ Dienstregeling
- 15/3 - Wibrin - Houffalize/ Dienstregeling
- 11E - Proxibus de Vielsalm/ Dienstregeling
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- 69 - Bertrix - circuit du Saupont/ Dienstregeling
- 162A4 - Sinsin - Marche/ Dienstregeling
- 54/2 - Virton - Buzenol - Etalle - Habay/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 831 - Gembloux - Sombreffe/ Dienstregeling
- 22 - Carignan - Florenville - Arlon/ Dienstregeling
- E80 - Havelange - Hamois - Ciney - Dinant/ Dienstregeling
- 40 - Namur - Gelbressée - Vezin/ Dienstregeling
- 721 - Musson - Athus - Differt/ Dienstregeling
- E84 - Namur - Hannut - Waremme/ Dienstregeling