601 Lijn
Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 601 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 601 (Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise) heeft in totaal 28 haltes. Het beginpunt is Bastogne Pépinière - Quai 1 en het eindpunt is Vaux-Sur-Sure Eglise.
Bus 601 vertrekt volgende week eens per dag om 12:12 en rijdt op: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Kies een van onderstaande bus 601 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise (28 haltes)
Bastogne Pépinière - Quai 1
Bastogne Gare du Sud - Quai 6
Bastogne Avenue De La Gare
Bastogne Route De Neufchâteau
Bastogne Station
Isle-Le-Pre Grand Route
Isle-Le-Pre Bachmes
Villeroux Zoning Artisanal
Villeroux Centrale Electrique
Villeroux Rue De La Centrale
Villeroux Centre
Sibret Route De Villeroux
Sibret Eglise
Sibret Rue Docteur Laurent
Sibret Cimetière
Poisson Moulin Centre
Jodenville Route De Poisson Moulin
Jodenville Plaine De Jeux
Morhet Eglise
Morhet Route De Remience
Remience Route De Morhet
Remience Centre
Rosiere-La-Grande 73
Rosiere-La-Grande Route De Remience
Rosiere-La-Grande Centre
Vaux-Sur-Sure Football
Vaux-Sur-Sure Chapelle
Vaux-Sur-Sure Eglise
601 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 601?
Op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 601 om 12:12
Hoe laat vertrekt de laatste bus 601?
Op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 601 om 12:12..
Wanneer komt bus 601 aan?
Wanneer komt de Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 601 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 601 bus station te bekijken.
Bus 601 dienstregeling
601 bus route actief op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 12:12
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 12:12 | Enkel vertrek |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 12:12 | Enkel vertrek |
do. | 12:12 | Enkel vertrek |
vr. | 12:12 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 601 (van Bastogne Pépinière - Quai 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 601 (Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
601 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 601 (Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
601 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 601 bus-route is Bastogne Pépinière - Quai 1 en de laatste halte is Vaux-Sur-Sure Eglise. 601 (Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise) is operationeel op maandag, woensdag, donderdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: 601 heeft 28 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 40 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 601 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 601 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 601 Realtime bus Tracker
Volg lijn 601 (Bastogne Pépinière - Quai 1→Vaux-Sur-Sure Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 601 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 601, in Belgique.
601 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 601 - Bastogne Clinique→Libramont Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Libramont Gare - Quai 4 / Dienstregeling
- 601 - Laneuville Eglise→Bastogne Pépinière - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Libramont Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Libramont Gare - Quai 1→Bastogne Pépinière - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Clinique / Dienstregeling
- 601 - Libramont I.S.J. Bonance→Bastogne Pépinière - Quai 1 / Dienstregeling
- 601 - Bastogne Clinique→Laneuville Eglise / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 562 - Florennes - Yves-Gomezée/ Dienstregeling
- 71 - Gembloux - Eghezée/ Dienstregeling
- 67/1 - Dinabus Dinant - Furfooz - Sorinnes/ Dienstregeling
- 55 - La Roche - Manhay - Malempré/ Dienstregeling
- 65 - Namur (Gare) - Jambes (Place de la Wallonie)/ Dienstregeling
- 59/2 - Couvin - Cul-des-Sarts/ Dienstregeling
- 63 - ROCHEFORT (Gare) - ROCHEFORT (Préhyr)/ Dienstregeling
- 211 - Battincourt - Athus -Differt - Stockem/ Dienstregeling
- 150A - Tamines - Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- 10 - Manhay - Aywaille/ Dienstregeling
- 241 - Beauraing - Gedinne - Haut-Fays/ Dienstregeling
- 15 - La Roche - Marche - Marloie/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 97D - Nettinne - Marche/ Dienstregeling
- 44 - Bièvre - Menuchenet/ Dienstregeling
- 31 - Dinant - Falaen/ Dienstregeling
- 135 - La Roche - Halleux - Rendeux/ Dienstregeling
- 201 - Châtillon - Rachecourt - Arlon/ Dienstregeling
- 162A2 - Marloie - Heure - Noiseux/ Dienstregeling
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling