621 Lijn
Eeklo Station Perron 3
De Lijn
De Lijn 621 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 621 (Eeklo Station Perron 3) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Sint-Margriete Gemeentehuis en het eindpunt is Eeklo Station Perron 3.
Kies een van onderstaande bus 621 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Eeklo Station Perron 3 (22 haltes)
Sint-Margriete Gemeentehuis
Sint-Margriete Groenstraat
Sint-Margriete Sint-Margrietestraat
Sint-Margriete Ter Kreken
Sint-Margriete Langeweg
Sint-Margriete Groeneweg
Sint-Laureins Leopoldlaan
Sint-Laureins Dorp
Sint-Laureins Vaakweg
Sint-Laureins Celiekerkweg
Sint-Laureins Boterhoek
Balgerhoeke Kerk
Eeklo Bevrijdingslaan
Eeklo Zeelaan
Eeklo Az Alma
Eeklo Abdijstraat
Eeklo Galgenstraat
Eeklo Blakstraat
Eeklo Brugsesteenweg
Eeklo Eikelstraat
Eeklo Markt
Eeklo Station Perron 3
621 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 621?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 621 om 05:42
Hoe laat vertrekt de laatste bus 621?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste bus 621 om 07:29..
Wanneer komt bus 621 aan?
Wanneer komt de Eeklo Station Perron 3 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Eeklo Station Perron 3 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 621 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 621 bus station te bekijken.
Bus 621 dienstregeling
621 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 05:42 - 07:29
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:42 - 07:29 | 52 - 54 |
di. | 05:42 - 07:29 | 52 - 54 |
wo. | 05:42 - 07:29 | 52 - 54 |
do. | 05:42 - 08:37 | 52 - 65 |
vr. | 05:42 - 07:29 | 52 - 54 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 621 (van Sint-Margriete Gemeentehuis), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 621 (Eeklo Station Perron 3) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
621 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 621 (Eeklo Station Perron 3) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
621 (De Lijn)
De eerste stop van de 621 bus-route is Sint-Margriete Gemeentehuis en de laatste halte is Eeklo Station Perron 3. 621 (Eeklo Station Perron 3) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 621 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 621 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 621 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 621 Realtime bus Tracker
Volg lijn 621 (Eeklo Station Perron 3) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 621 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 621, in Belgique.
621 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 63 - Maaseik - Maasmechelen - Lanaken - Maastricht/ Dienstregeling
- 929 - Jeuk - Montenaken - Landen/ Dienstregeling
- 562 - Gent Sint-Pieters-Evergem-Sleidinge-Eeklo/ Dienstregeling
- 206 - Beverst - Eigenbilzen - Hees - Maastricht/ Dienstregeling
- 40 - Oudenaarde - Ename - Welden - Roborst - Zottegem/ Dienstregeling
- 364 - Kortessem - Diepenbeek Universiteit/ Dienstregeling
- 686 - Mechelen - Kampenhout - Zaventem/ Dienstregeling
- 618 - Riemst - Kesselt - Lanaken - Eisden/ Dienstregeling
- 50 - Hasselt - Nieuwerkerken - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 10 - Kortrijk - Xpo - Bellegem - Rollegem/ Dienstregeling
- 821 - Merchtem - Grimbergen - Vilvoorde - Zaventem/ Dienstregeling
- 154 - Hagenbroek Industrie - Lier station - Kessel/ Dienstregeling
- 477 - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 636 - Neervelp - Boutersem - Tienen/ Dienstregeling
- 87 - Maldegem - Aalter - Deinze/ Dienstregeling
- 457 - Zottegem Station - KMO-zone Buke/ Dienstregeling
- N4 - Kortenberg - Leuven - Aarschot/ Dienstregeling
- 419 - Oudenaarde - Zingem - Huise - Lozer/ Dienstregeling
- 981 - Tessenderlo - Meerhout - Mol/ Dienstregeling
- 5A - Nieuw Gent-Zuid-Van Beverenplein-Wondelgem St/ Dienstregeling