638 Lijn
Cuijk
Bravo (Arriva)
Bravo (Arriva) 638 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 638 (Cuijk) heeft in totaal 15 haltes. Het beginpunt is Grave, Busstation en het eindpunt is Cuijk, Hapsebaan.
Bus 638 vertrekt volgende week eens per dag om 07:56 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
Kies een van onderstaande bus 638 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Cuijk (15 haltes)
Grave, Busstation
Grave, Tijmlaan
Grave, Estersveld
Grave, Prins Willem Alexanderplantsoen
Escharen, Burg. De Bourbonplein
Escharen, Veldweg
Gassel, Molen
Gassel, Kerk
Cuijk, Station
Cuijk, Heeswijkse Kampen
Cuijk, Oeiep
Cuijk, Zwaanstraat
Cuijk, Aleidestraat
Cuijk, Jan Van Cuykstraat
Cuijk, Hapsebaan
638 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 638?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus 638 om 07:56
Hoe laat vertrekt de laatste bus 638?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus 638 om 07:56..
Wanneer komt bus 638 aan?
Wanneer komt de Cuijk Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Cuijk Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 638 (Cuijk) bus tarief?
Het Cuijk (Cuijk) bus tarief is €1.10 - €4.23.
Rijdt Bravo (Arriva)'s 638 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 638 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 638 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 638 bus station te bekijken.
Bus 638 dienstregeling
638 bus route is actief op maandag tot donderdag. Reguliere tijden: 07:56
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:56 | Enkel vertrek |
di. | 07:56 | Enkel vertrek |
wo. | 07:56 | Enkel vertrek |
do. | 07:56 | Enkel vertrek |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Bravo (Arriva) bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 638 (van Grave, Busstation), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 638 (Cuijk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Bravo (Arriva).
638 lijn bus tarief
De ritprijs voor Bravo (Arriva) 638 (Cuijk) ligt tussen €1.10 en €4.23. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Bravo (Arriva), gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Bravo (Arriva).
638 (Bravo (Arriva))
De eerste stop van de 638 bus-route is Grave, Busstation en de laatste halte is Cuijk, Hapsebaan. 638 (Cuijk) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag.
Aanvullende informatie: 638 heeft 15 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Bravo (Arriva), een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 638 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 638 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 638 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 638 (Cuijk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 638 bus tracker of een live Bravo (Arriva) bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Bravo (Arriva) of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Bravo (Arriva) en elk bus, inclusief lijn 638, in Netherlands.
Bravo (Arriva) in Netherlands
- 12 - Bravis Ziekenhuis - Bergen op Zoom/ Dienstregeling
- 256 - Veghel - Venhorst/ Dienstregeling
- 3 - Stadsdienst Roosendaal | Kortendijk - Kroeven/ Dienstregeling
- 603 - Willemstad via Oud Gastel - Roosendaal/ Dienstregeling
- 227 - Hank via Wijk en Aalburg - Waalwijk/ Dienstregeling
- 6 - Stadsdienst 's-Hertogenbosch | Empel - Centraal Station/ Dienstregeling
- 111 - Steenbergen via Dinteloord - Roosendaal/ Dienstregeling
- 662 - Maren-Kessel - Oss/ Dienstregeling
- 7 - Stadsdienst Tilburg | De Blaak via CS - West-Paletplein/ Dienstregeling
- 223 - Almkerk - Waalwijk/ Dienstregeling
- 130 - Breda via Rijen - Gilze/ Dienstregeling
- 255 - Boxmeer - Venray/ Dienstregeling
- 91 - Uden - Cuijk/ Dienstregeling
- 207 - 's-Hertogenbosch - Cromvoirt/ Dienstregeling
- 218 - Zevenbergschen Hoek - Zevenbergen/ Dienstregeling
- 121 - 's-Hertogenbosch - Gorinchem/ Dienstregeling
- 610 - Klundert - Oudenbosch/ Dienstregeling
- 643 - Boxtel - 's-Hertogenbosch/ Dienstregeling
- 2 - Stadsdienst 's-Hertogenbosch | Hambaken - Centraal Station/ Dienstregeling
- 400 - Oosterhout - Utrecht/ Dienstregeling