65 Lijn
Braine-le-Comte - B.S.I.- Braine-l'Alleud/Nivelles
TEC Brabant Wallon
TEC Brabant Wallon 65 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) heeft in totaal 51 haltes. Het beginpunt is Braine-L'Alleud Gare - Quai 1 en het eindpunt is Braine-Le-Comte Gare - Quai 2.
Kies een van onderstaande bus 65 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 (51 haltes)
Braine-L'Alleud Gare - Quai 1
Braine-L'Alleud Rue De Petit Jean
Braine-L'Alleud Rue Au Gué
Braine-L'Alleud Quartier Saint Jacques
Braine-L'Alleud Fabrique
Braine-L'Alleud Timpe Et Tard
Ophain Bouvrée
Ophain Village (Rue Combattants)
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Les Gazons
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Les Culots
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Rue du Castor
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Abbaye
Bois-Seigneur-Isaac Centre
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Poste
Haut-Ittre Boulevard Piron (Ch. De Nivelles)
Haut-Ittre Hauts du Ry-Ternel
Haut-Ittre Chemin De La Bruyère
Ittre Ferme De Schoote
Ittre Rue De La Montagne
Ittre Ecole
Ittre Centre
Ittre Rond-Point D'Ecueillée
Ittre Moulin Delval
Ittre Canal
Virginal Ancienne Gare
Virginal Ancien Viaduc
Virginal Centre
Virginal Moulin-À-Vent
Virginal Plateau du Tram
Hennuyeres Avenue du Griffon
Hennuyeres Ardennes
Hennuyeres Gourmette (Rue Aulnois)
Hennuyeres Chemin Malpaix
Hennuyeres Hameau Aulnois
Hennuyeres Chapelle
Hennuyeres Chemin Ry À La Croix
Hennuyeres Planois
Hennuyeres Ecole
Hennuyeres Ronchy
Hennuyeres Place
Hennuyeres Rue D'Ascotte
Hennuyeres Cinq Maisons
Hennuyeres Flament
Braine-Le-Comte Chemin Royal
Braine-Le-Comte Prestremont
Braine-Le-Comte Barrière D'Enghien
Braine-Le-Comte Lion Noir
Braine-Le-Comte Place
Braine-Le-Comte Ecoles
Braine-Le-Comte Route D'Ecaussinnes
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2
65 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 65?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 65 om 06:02
Hoe laat vertrekt de laatste bus 65?
Op zaterdag gaat de laatste bus 65 om 16:31..
Wanneer komt bus 65 aan?
Wanneer komt de Braine-le-Comte - B.S.I.- Braine-l'Alleud/Nivelles Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Braine-le-Comte - B.S.I.- Braine-l'Alleud/Nivelles Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) bus tarief?
Het Braine-le-Comte - B.S.I.- Braine-l'Alleud/Nivelles Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) bus tarief is ongeveer €5.00.
Rijdt TEC Brabant Wallon's 65 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 65 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 65 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 65 bus station te bekijken.
Bus 65 dienstregeling
65 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 06:02 - 17:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:02 - 17:36 | 43 - 171 |
di. | 06:02 - 17:36 | 43 - 171 |
wo. | 06:02 - 17:36 | 43 - 171 |
do. | 06:02 - 17:36 | 43 - 171 |
vr. | 06:02 - 17:36 | 43 - 171 |
za. | 07:28 - 16:31 | 120 - 180 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Brabant Wallon bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 65 (van Braine-L'Alleud Gare - Quai 1), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Brabant Wallon.
65 lijn bus tarief
De ritprijs voor TEC Brabant Wallon 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) is ongeveer €5.00. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van TEC Brabant Wallon, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van TEC Brabant Wallon.
65 (TEC Brabant Wallon)
De eerste stop van de 65 bus-route is Braine-L'Alleud Gare - Quai 1 en de laatste halte is Braine-Le-Comte Gare - Quai 2. 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 65 heeft 51 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 53 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Brabant Wallon, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 65 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 65 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 65 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 65 (Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 65 bus tracker of een live TEC Brabant Wallon bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Brabant Wallon of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Brabant Wallon en elk bus, inclusief lijn 65, in Belgique.
65 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 65 - Braine-L'Alleud Gare - Quai 1→Virginal Plateau du Tram / Dienstregeling
- 65 - Braine-Le-Comte Gare - Quai 2→Braine-L'Alleud Gare - Quai 1 / Dienstregeling
- 65 - Virginal Ancienne Gare→Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 / Dienstregeling
- 65 - Virginal Plateau du Tram→Braine-L'Alleud Gare - Quai 1 / Dienstregeling
TEC Brabant Wallon in Belgique
- 43 - Tubize - Ittre - Fauquez/ Dienstregeling
- 16 - Nivelles - Zoning Sud/ Dienstregeling
- 75 - Braine-l'Alleud - Chenois - Waterloo/ Dienstregeling
- 15 - Navette de Genval/ Dienstregeling
- 472 - Enghien/Edingen - Tubize/ Dienstregeling
- 70 - Nivelles - Rosseignies - Buzet/ Dienstregeling
- 14 - Navette de Rixensart/ Dienstregeling
- 67 - Braine-l'Alleud - Barrière - Parc de l'Alliance/ Dienstregeling
- 200 - Proxibus de Rebecq/ Dienstregeling
- 40 - Uccle/Ukkel - Alsemberg - Braine-l'Alleud/ Dienstregeling
- 72 - Baulers - Nivelles - Manage/ Dienstregeling
- 114 - Braine-l'Alleud - Halle/ Dienstregeling
- 11 - Ottignies - Axis Parc - Einstein - Fleming/ Dienstregeling
- 568 - Nivelles - Marbais - Fleurus/ Dienstregeling
- 202 - Proxibus de Perwez/ Dienstregeling
- 204 - Proxibus de Grez-Doiceau/ Dienstregeling
- 69 - Nivelles - B.S.Isaac - Ittre - Braine-le-Château/ Dienstregeling
- 19 - Nivelles - Ottignies/ Dienstregeling
- E6 - Gembloux - Louvain-la-Neuve - Wavre (Express)/ Dienstregeling
- E2 - Tubize - Nivelles (Express)/ Dienstregeling