707 Lijn
Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem
De Lijn
De Lijn 707 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 707 (Zandvliet Stelplaats) heeft in totaal 48 haltes. Het beginpunt is Merksem Stella Maris en het eindpunt is Zandvliet Stelplaats.
Kies een van onderstaande bus 707 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zandvliet Stelplaats (48 haltes)
Merksem Stella Maris
Merksem Burgemeester Nolf
Merksem Barnkracht
Merksem Oudebareel
Merksem Sint-Lutgardisstraat
Merksem Kroonplein
Merksem Laaglandlaan
Merksem F. Adriaenssensstraat
Merksem Overhout
Merksem Rietschoorvelden
Antwerpen Bostonstraat
Antwerpen P+R Luchtbal
Antwerpen R. Veremanstraat
Ekeren F. Verbieststraat
Ekeren Markt
Ekeren Blarenstraat
Ekeren Boerendijk
Ekeren Leugenberg
Ekeren Klein Heiken
Ekeren Plasstraat
Hoevenen Molenweg
Hoevenen Markt
Hoevenen Mannienlaan
Hoevenen Krekelberg
Hoevenen Rijstraat
Hoevenen 's Hertogendijk
Stabroek Rode Hoevelaan
Stabroek Molenberg
Stabroek Sigarenstraat
Stabroek Dorp
Stabroek Mispelaarlaan
Stabroek Fabriek
Stabroek Oud Broek
Berendrecht Opstal
Berendrecht Viswater
Berendrecht Kleine Bredestraat
Berendrecht Solftplaats
Berendrecht Prelaatstraat
Berendrecht Stwg. Zandvliet
Berendrecht Zoutestraat
Zandvliet Bakkerstraat
Zandvliet Dorp
Zandvliet Aakstraat
Zandvliet Antwerpsebaan
Berendrecht Zandweg
Berendrecht Kapelstraat
Zandvliet Ruytermansweg
Zandvliet Stelplaats
707 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 707?
Op woensdag rijdt de eerste bus 707 om 12:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 707?
Op woensdag gaat de laatste bus 707 om 12:10..
Wanneer komt bus 707 aan?
Wanneer komt de Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zandvliet - Stabroek - scholen Merksem bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 707 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 707 bus station te bekijken.
Bus 707 dienstregeling
707 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 16:00 - 16:40
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:00 - 16:40 | 40 |
di. | 16:00 - 16:40 | 40 |
wo. | 12:10 | Enkel vertrek |
do. | 16:00 - 16:40 | 40 |
vr. | 16:00 - 16:40 | 40 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 707 (van Merksem Stella Maris), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 707 (Zandvliet Stelplaats) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
707 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 707 (Zandvliet Stelplaats) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
707 (De Lijn)
De eerste stop van de 707 bus-route is Merksem Stella Maris en de laatste halte is Zandvliet Stelplaats. 707 (Zandvliet Stelplaats) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 707 heeft 48 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 72 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 707 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 707 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 707 Realtime bus Tracker
Volg lijn 707 (Zandvliet Stelplaats) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 707 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 707, in Belgique.
707 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 508 - Snelbus Aartselaar - Rumst - Mechelen/ Dienstregeling
- X19 - Snelbus Hasselt - Neerpelt/ Dienstregeling
- 40 - Aalst - Moorsel - Opwijk (- Londerzeel)/ Dienstregeling
- 19 - Bree - Houthalen-Helchteren/ Dienstregeling
- 4 - Herent - Leuven - Haasrode Brabanthal/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 419 - Zandhoven - St Antonius - Malle - Turnhout/ Dienstregeling
- 638 - Lanaken - Eisden - Maaseik Bewel/ Dienstregeling
- 403 - Oostende - Bredene - Vosseslag - Klemskerke/ Dienstregeling
- N1 - Hever - Haacht - Herent - Leuven - Kessel-Lo/ Dienstregeling
- 262 - Leopoldsburg - Hechtel - Peer - Bree/ Dienstregeling
- 658 - Oudenaarde-Melden-Berchem-Zulzeke-Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 799 - Vreren - Tongeren/ Dienstregeling
- 908 - Kanne - Riemst - Kleine Spouwen - Bilzen/ Dienstregeling
- 565 - Schoolbus Kortenaken - Waanrode - Halen - HerkdeSt/ Dienstregeling
- 631 - Leuven - Heverlee - Haasrode/ Dienstregeling
- 53 - Oostende - Leffinge - Slijpe - Leke - Diksmuide/ Dienstregeling
- 475 - Snelbus Leuven - Tielt/ Dienstregeling
- 478 - Kortessem - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 829 - Kolonie Grens - Lommel Provil/ Dienstregeling