76 Lijn
Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 76 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 76 (Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec) heeft in totaal 8 haltes. Het beginpunt is Boirs Route De Boirs en het eindpunt is Bassenge Dépôt Tec.
Kies een van onderstaande bus 76 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec (8 haltes)
Boirs Route De Boirs
Roclenge Moulin
Roclenge Eglise
Roclenge Gendarmerie
Bassenge Route De Tongres
Bassenge Pont du Geer
Bassenge La Charmille
Bassenge Dépôt Tec
76 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 76 om 17:21
Hoe laat vertrekt de laatste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 76 om 18:19..
Wanneer komt bus 76 aan?
Wanneer komt de Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Liège - Verviers's 76 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 76 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 76 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 76 bus station te bekijken.
Bus 76 dienstregeling
76 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 17:21 - 18:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 17:21 - 18:19 | 58 |
di. | 17:21 - 18:19 | 58 |
wo. | 17:21 - 18:19 | 58 |
do. | 17:21 - 18:19 | 58 |
vr. | 17:21 - 18:19 | 58 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 76 (van Boirs Route De Boirs), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 76 (Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
76 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 76 (Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
76 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 76 bus-route is Boirs Route De Boirs en de laatste halte is Bassenge Dépôt Tec. 76 (Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 76 heeft 8 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 6 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 76 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 76 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 76 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 76 (Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 76 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 76, in Belgique.
76 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 76 - Bassenge Dépôt Tec→Emael Eglise / Dienstregeling
- 76 - Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Boirs Route De Boirs→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Emael Eglise→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Emael Eglise→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Hermee Terminus Ligne 76→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Boirs Route De Boirs / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Emael Eglise / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76 / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 138 - Liège - Fléron - Herve - Battice - Verviers/ Dienstregeling
- 160 - Bressoux - Jupille/ Dienstregeling
- 42 - Flémalle - Profondval - Mons/ Dienstregeling
- 723 - Eupen - Welkenraedt/ Dienstregeling
- 39 - St-Lambert - Vottem P+R/ Dienstregeling
- 710 - Eupen - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 174 - Liège - Wihogne/ Dienstregeling
- 143 - Huy - Couthuin - Andenne/ Dienstregeling
- 145 - Huy - Waremme/ Dienstregeling
- 722 - Eupen - Raeren - Eynatten - Köpfchen/Lichtenbusch/ Dienstregeling
- 105 - Gd-Rechain-Xhendelesse-Olne-Ayeneux-Soumagne-Herve/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 67 - Liège - Jupille - Barchon - Dalhem - Visé/ Dienstregeling
- 706 - Champs des Oiseaux-G. Centrale-Pl. Verte-Heusy P+R/ Dienstregeling
- 175 - Liège - Ans - Alleur - Othée - Oreye/ Dienstregeling
- 702 - Stembert - Pl. Verte - Harmonie - Dison - Rechain/ Dienstregeling
- 389 - Beaufays - Trooz - Nessonvaux/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 725 - Verviers - Eupen - Bellmerin/ Dienstregeling