76 Lijn
Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 76 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 76 (Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Liege Gare Léopold en het eindpunt is Hermee Terminus Ligne 76.
Kies een van onderstaande bus 76 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76 (35 haltes)
Liege Gare Léopold
Liege Eglise St-Pholien
Liege Quai G. Kurth
Liege Polyclinique Brull
Liege Rue De L'Abattoir
Liege Intermosane
Liege Rue Aux Chevaux
Liege Place Coronmeuse
Herstal Esplanade De La Paix
Herstal Rue Des Ecoles
Herstal Charbonnage Belle-Vue
Herstal Rue Marexhe
Herstal Gare
Herstal Sortie du Tunnel
Herstal Rue P. Henrard
Herstal Rue Simonon
Herstal Place Laixheau
Herstal Avenue F. Ferrer
Herstal Athénée
Herstal Rue L. Demeuse
Herstal Rue F. Stevens
Herstal Pontisse
Herstal Rue Delvaux
Herstal Rue Hurbise
Herstal 1ère Avenue
Herstal 2ème Avenue
Herstal Uniroyal
Herstal Memorex
Herstal Route De Milmort
Herstal S.P.I.
Herstal Métal Profil
Herstal 4ème Avenue
Hermee Terrain De Football
Hermee Rue Neuve
Hermee Terminus Ligne 76
76 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 76 om 07:58
Hoe laat vertrekt de laatste bus 76?
Op zaterdag gaat de laatste bus 76 om 21:00..
Wanneer komt bus 76 aan?
Wanneer komt de Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76 bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76 bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 76 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 76 bus station te bekijken.
Bus 76 dienstregeling
76 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 07:58 - 21:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:58 - 21:25 | 20 - 219 |
di. | 07:58 - 21:25 | 20 - 219 |
wo. | 07:58 - 21:25 | 20 - 219 |
do. | 07:58 - 21:25 | 20 - 219 |
vr. | 07:58 - 21:25 | 20 - 219 |
za. | 09:40 - 21:00 | 120 - 168 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 76 (van Liege Gare Léopold), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 76 (Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
76 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 76 (Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
76 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 76 bus-route is Liege Gare Léopold en de laatste halte is Hermee Terminus Ligne 76. 76 (Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 76 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 32 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 76 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 76 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 76 Realtime bus Tracker
Volg lijn 76 (Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 76 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 76, in Belgique.
76 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 76 - Emael Eglise→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Boirs Route De Boirs / Dienstregeling
- 76 - Emael Eglise→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Emael Eglise / Dienstregeling
- 76 - Hermee Terminus Ligne 76→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Boirs Route De Boirs→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Bassenge Dépôt Tec→Emael Eglise / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 710 - Eupen - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 134 - Liège - Herstal - Vottem - Liers - Glons/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 701 - Renoupré - Harmonie - Ensival - Pepinster/ Dienstregeling
- 388 - Verviers - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 378 - Neuville - Esneux/ Dienstregeling
- 3 - 20 Août -Tilleur-Jemeppe-Flémalle (Trixhes)/ Dienstregeling
- 295 - Verviers - Tiège - Spa/ Dienstregeling
- 167 - Barchon - Trembleur - Aubin - Dalhem - Visé/ Dienstregeling
- 13 - Gare Léopold - Grivegnée - Belleflamme - Malvaux/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 728 - Hauset - Kelmis/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 49 - Jemeppe (Centre) - Seraing (Athénée)/ Dienstregeling
- 265 - Aywaille - Lierneux - Verleumont/ Dienstregeling
- 58 - Guillemins - Standard - Université - CHU-Boncelles/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 245 - Waremme - Haneffe - Verlaine/ Dienstregeling
- 94 - Liège-Ougrée-Boncelles-Neuville-Tinlot-Warzée/ Dienstregeling