76 Lijn
Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold
TEC Liège - Verviers
TEC Liège - Verviers 76 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 76 (Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold) heeft in totaal 54 haltes. Het beginpunt is Bassenge Dépôt Tec en het eindpunt is Liege Gare Léopold.
Kies een van onderstaande bus 76 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold (54 haltes)
Bassenge Dépôt Tec
Bassenge La Charmille
Bassenge Route De Kanne
Bassenge Rue Neuve (Chapelle)
Houtain-St.-Siméon Cite
Houtain-St-Simeon Route De Fexhe-Slins
Houtain-St-Simeon Rue Lavaux
Houtain-St-Simeon Rue Haut Vinâve
Houtain-St-Simeon Rue De Trez
Houtain-St.-Siméon Route D' Heure
Heure-Le-Romain Cimetière
Heure-Le-Romain Place Des 3 Comtés
Heure-Le-Romain Rue De La Xhavée
Heure-Le-Romain Rue Gamet
Heure-Le-Romain Moulin
Hermee Rue Elvaux
Hermee Petit Aaz
Hermee Rue De L'Entente
Hermee Thier De La Laiterie
Hermee Place du Carcan
Hermee Rue Neuve
Hermee Terrain De Football
Herstal 4ème Avenue
Herstal Métal Profil
Herstal 2ème Avenue
Herstal S.P.I.
Herstal Route De Milmort
Herstal Memorex
Herstal Uniroyal
Herstal 1ère Avenue
Herstal Rue Hurbise
Herstal Rue Delvaux
Herstal Pontisse
Herstal Rue F. Stevens
Herstal Rue L. Demeuse
Herstal Athénée
Herstal Avenue F. Ferrer
Herstal Place Laixheau
Herstal Rue Simonon
Herstal Sortie du Tunnel
Herstal Gare
Herstal Charbonnage Belle-Vue
Herstal Rue Des Ecoles
Herstal Esplanade De La Paix
Liege Place Coronmeuse
Liege Rue Aux Chevaux
Liege Pont Atlas
Liege Intermosane
Liege Rue De L'Abattoir
Liege Polyclinique Brull
Liege Bavière
Liege Eglise St-Pholien
Liege Rue De La Cité
Liege Gare Léopold
76 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 76?
Op zaterdag rijdt de eerste bus 76 om 06:10
Hoe laat vertrekt de laatste bus 76?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus 76 om 04:35..
Wanneer komt bus 76 aan?
Wanneer komt de Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 76 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 76 bus station te bekijken.
Bus 76 dienstregeling
76 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 07:00 - 04:35
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:00 - 04:35 | 19 - 60 |
di. | 07:00 - 04:35 | 19 - 60 |
wo. | 07:00 - 04:35 | 19 - 60 |
do. | 07:00 - 04:35 | 19 - 60 |
vr. | 07:00 - 19:50 | 19 - 60 |
za. | 06:10 - 18:50 | 40 - 130 |
zo. | 06:30 - 04:35 | 60 |
TEC Liège - Verviers bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 76 (van Bassenge Dépôt Tec), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 76 (Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Liège - Verviers.
76 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Liège - Verviers 76 (Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Liège - Verviers kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Liège - Verviers gaan.
76 (TEC Liège - Verviers)
De eerste stop van de 76 bus-route is Bassenge Dépôt Tec en de laatste halte is Liege Gare Léopold. 76 (Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 76 heeft 54 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 50 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Liège - Verviers, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 76 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 76 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 76 Realtime bus Tracker
Volg lijn 76 (Bassenge Dépôt Tec→Liege Gare Léopold) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 76 bus tracker of een live TEC Liège - Verviers bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Liège - Verviers of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Liège - Verviers en elk bus, inclusief lijn 76, in Belgique.
76 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 76 - Emael Eglise→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Boirs Route De Boirs→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Hermee Terminus Ligne 76 / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Boirs Route De Boirs / Dienstregeling
- 76 - Emael Eglise→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Emael Eglise / Dienstregeling
- 76 - Hermee Terminus Ligne 76→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Liege Gare Léopold→Bassenge Dépôt Tec / Dienstregeling
- 76 - Boirs Route De Boirs→Liege Gare Léopold / Dienstregeling
- 76 - Bassenge Dépôt Tec→Emael Eglise / Dienstregeling
TEC Liège - Verviers in Belgique
- 710 - Eupen - Welkenraedt - Kelmis/ Dienstregeling
- 134 - Liège - Herstal - Vottem - Liers - Glons/ Dienstregeling
- 81 - St-Lambert - Montegnée - Grâce-Hollogne - Mons/ Dienstregeling
- 701 - Renoupré - Harmonie - Ensival - Pepinster/ Dienstregeling
- 388 - Verviers - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 378 - Neuville - Esneux/ Dienstregeling
- 3 - 20 Août -Tilleur-Jemeppe-Flémalle (Trixhes)/ Dienstregeling
- 295 - Verviers - Tiège - Spa/ Dienstregeling
- 167 - Barchon - Trembleur - Aubin - Dalhem - Visé/ Dienstregeling
- 13 - Gare Léopold - Grivegnée - Belleflamme - Malvaux/ Dienstregeling
- 173 - Slins - Milmort - Oupeye - Visé/ Dienstregeling
- 728 - Hauset - Kelmis/ Dienstregeling
- 717 - Verviers - Henri-Chapelle - Welkenraedt / Kelmis/ Dienstregeling
- 49 - Jemeppe (Centre) - Seraing (Athénée)/ Dienstregeling
- 265 - Aywaille - Lierneux - Verleumont/ Dienstregeling
- 58 - Guillemins - Standard - Université - CHU-Boncelles/ Dienstregeling
- 362 - Aywaille - Banneux - Theux - Spa/ Dienstregeling
- 46 - Jemeppe - Ivoz - Flémalle - Engis - Flône - Amay/ Dienstregeling
- 245 - Waremme - Haneffe - Verlaine/ Dienstregeling
- 94 - Liège-Ougrée-Boncelles-Neuville-Tinlot-Warzée/ Dienstregeling