76 Lijn
Zwijnaarde Bollebergen
De Lijn
De Lijn 76 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 76 (Zwijnaarde Bollebergen) heeft in totaal 73 haltes. Het beginpunt is Wachtebeke Warande (Merelstraat) en het eindpunt is Zwijnaarde Bollebergen.
Bus 76 vertrekt volgende week eens per dag om 06:19 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag.
Kies een van onderstaande bus 76 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zwijnaarde Bollebergen (73 haltes)
Wachtebeke Warande (Merelstraat)
Wachtebeke Groenstraat
Wachtebeke Petunialaan
Wachtebeke Azalealaan
Wachtebeke Centrum
Wachtebeke Overledebrug
Wachtebeke Craenendam
Zaffelare Kluizestraat
Zaffelare Kerk
Zaffelare Molenstraat
Zaffelare Nerenhoek
Zaffelare Rechtstraat
Zaffelare Kapiteinstraat
Zaffelare Verleydonckstraat
Lochristi Dorpsstraat
Lochristi Dorp-Oost
Lochristi Bosdreef
Lochristi Kerk
Lochristi Schoolstraat
Lochristi Stationsstraat
Lochristi Azalealaan
Lochristi Lichtelarestraat
Lochristi Doornikstraat
Lochristi Sparrenlaan
Oostakker Eisenhowerlaan
Oostakker Teirlinckstraat
Sint-Amandsberg Achtenkouterstraat
Sint-Amandsberg P+R Oostakker
Sint-Amandsberg Oudebareelstraat
Sint-Amandsberg Carelshof
Sint-Amandsberg Everstraat
Sint-Amandsberg Zavelput
Sint-Amandsberg Grondwetlaan
Sint-Amandsberg Dienstencentrum
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat
Gent Dampoort B2
Gent Eendrachtstraat
Gent Tweebruggenstraat
Gent Zuid Perron 4
Gent Vijfwindgatenstraat
Gent Muinklaan
Gent Leeuwstraat
Gent Terplatenbrug
Gent Heuvelpoort
Gent Ledeganckstraat
Gent Fortlaan
Gent Parkplein
Gent Sint-Pietersstation Perron 4
Gent Tuinwijklaan
Gent Flamingostraat
Gent Sterre (Kortrijksesteenweg)
Gent Maaltebruggestraat
Gent M. Middelares - Maalte
Sint-Denijs-Westrem P+R Flanders Expo
Gent Bovenhove
Sint-Denijs-Westrem Rubenslaan
Sint-Denijs-Westrem Soenenspark
Sint-Denijs-Westrem Dorp
Sint-Denijs-Westrem Drie Sleutels
De Pinte Keistraat
De Pinte Florastraat
De Pinte Scheldeveldestraat
De Pinte Begonialaan
De Pinte Europaplein
De Pinte Kerkplein
De Pinte Groenpark
De Pinte Kerkplein
De Pinte Minnestede
De Pinte Mieregoed
Zevergem Den Beer
Zevergem Grote Steenweg
Zwijnaarde Klossestraat
Zwijnaarde Bollebergen
76 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 76 om 06:19
Hoe laat vertrekt de laatste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag gaat de laatste bus 76 om 06:19..
Wanneer komt bus 76 aan?
Wanneer komt de Zwijnaarde Bollebergen Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zwijnaarde Bollebergen Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 76 bus lijn op Hemelvaartsdag?
De 76 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 76 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 76 bus station te bekijken.
Bus 76 dienstregeling
76 bus route is actief op maandag tot woensdag. Reguliere tijden: 06:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:19 | Enkel vertrek |
di. | 06:19 | Enkel vertrek |
wo. | 06:19 | Enkel vertrek |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 76 (van Wachtebeke Warande (Merelstraat)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 76 (Zwijnaarde Bollebergen) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
76 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 76 (Zwijnaarde Bollebergen) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
76 (De Lijn)
De eerste stop van de 76 bus-route is Wachtebeke Warande (Merelstraat) en de laatste halte is Zwijnaarde Bollebergen. 76 (Zwijnaarde Bollebergen) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag.
Aanvullende informatie: 76 heeft 73 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 98 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 76 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 76 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 76 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 76 (Zwijnaarde Bollebergen) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 76 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 76, in Belgique.
76 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 76 - De Pinte Groenpark / Dienstregeling
- 76 - Gent Dampoort A2 / Dienstregeling
- 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 15 / Dienstregeling
- 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 5 / Dienstregeling
- 76 - Gent Zuid Perron 3 / Dienstregeling
- 76 - Gent Zuid Perron 4 / Dienstregeling
- 76 - Lochristi Pauwstraat / Dienstregeling
- 76 - Sint-Denijs-Westrem Dorp / Dienstregeling
- 76 - Wachtebeke Centrum / Dienstregeling
- 76 - Wachtebeke Warande (Merelstraat) / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 620 - Anderlecht Erasmus - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling
- 380 - Geel - Dessel - Retie - Arendonk/Oud-Turnhout/ Dienstregeling
- 80 - Genk - Opglabbeek - Bree/ Dienstregeling
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 429 - Brugge Station - Spermalie/ Dienstregeling
- 807 - Overpelt - Neerpelt - Bree/ Dienstregeling
- 243 - Brussel - Wemmel - Zellik/ Dienstregeling
- 629 - Schoten - Brecht - scholen Malle/ Dienstregeling
- 539 - Heverlee Woudlucht - Leuven/ Dienstregeling
- 552 - Mechelen Gandhi - Elzestraat/ Dienstregeling
- 312 - Aalst - Denderleeuw - Aspelare - Ninove/ Dienstregeling
- 69 - Bekkevoort - Waanrode - Kortenaken - Rummen/ Dienstregeling
- 63 - Eeklo - Watervliet - Sint-Jan-in-Eremo/ Dienstregeling
- 102 - Bilzen - Spouwen - Tongeren/ Dienstregeling
- 503 - Schoolbus Steenokkerzeel - Keerbergen/ Dienstregeling
- 476 - Heers - Borgloon - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 849 - Heist-o/d-Berg-Herenthout-Grobbendonk-Vorselaar/ Dienstregeling
- 459 - Ravels - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 107 - Tongeren - Bilzen - Zutendaal - Genk/ Dienstregeling