76 Lijn
De Pinte Groenpark
De Lijn
De Lijn 76 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 76 (De Pinte Groenpark) heeft in totaal 67 haltes. Het beginpunt is Wachtebeke Warande (Merelstraat) en het eindpunt is De Pinte Groenpark.
Kies een van onderstaande bus 76 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: De Pinte Groenpark (67 haltes)
Wachtebeke Warande (Merelstraat)
Wachtebeke Groenstraat
Wachtebeke Petunialaan
Wachtebeke Azalealaan
Wachtebeke Centrum
Wachtebeke Overledebrug
Wachtebeke Domein Puyenbroeck P1
Wachtebeke Craenendam
Zaffelare Kluizestraat
Zaffelare Kerk
Zaffelare Molenstraat
Zaffelare Nerenhoek
Zaffelare Rechtstraat
Zaffelare Kapiteinstraat
Zaffelare Verleydonckstraat
Lochristi Dorpsstraat
Lochristi Dorp-Oost
Lochristi Bosdreef
Lochristi Kerk
Lochristi Schoolstraat
Lochristi Stationsstraat
Lochristi Azalealaan
Lochristi Lichtelarestraat
Lochristi Doornikstraat
Lochristi Sparrenlaan
Oostakker Eisenhowerlaan
Oostakker Teirlinckstraat
Sint-Amandsberg Achtenkouterstraat
Sint-Amandsberg P+R Oostakker
Sint-Amandsberg Oudebareelstraat
Sint-Amandsberg Carelshof
Sint-Amandsberg Everstraat
Sint-Amandsberg Zavelput
Sint-Amandsberg Grondwetlaan
Sint-Amandsberg Dienstencentrum
Sint-Amandsberg Halvemaanstraat
Gent Dampoort B2
Gent Eendrachtstraat
Gent Tweebruggenstraat
Gent Zuid Perron 4
Gent Vijfwindgatenstraat
Gent Muinklaan
Gent Leeuwstraat
Gent Terplatenbrug
Gent Heuvelpoort
Gent Ledeganckstraat
Gent Fortlaan
Gent Parkplein
Gent Sint-Pietersstation Perron 4
Gent Tuinwijklaan
Gent Flamingostraat
Gent Sterre (Kortrijksesteenweg)
Gent Maaltebruggestraat
Gent M. Middelares - Maalte
Sint-Denijs-Westrem P+R Flanders Expo
Gent Bovenhove
Sint-Denijs-Westrem Rubenslaan
Sint-Denijs-Westrem Soenenspark
Sint-Denijs-Westrem Dorp
Sint-Denijs-Westrem Drie Sleutels
De Pinte Keistraat
De Pinte Florastraat
De Pinte Scheldeveldestraat
De Pinte Begonialaan
De Pinte Europaplein
De Pinte Kerkplein
De Pinte Groenpark
76 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 76?
Op maandag, dinsdag, woensdag rijdt de eerste bus 76 om 05:50
Hoe laat vertrekt de laatste bus 76?
Op zondag, donderdag gaat de laatste bus 76 om 20:38..
Wanneer komt bus 76 aan?
Wanneer komt de De Pinte Groenpark Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de De Pinte Groenpark Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 76 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 76 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 76 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 76 bus station te bekijken.
Bus 76 dienstregeling
76 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 05:50 - 22:37
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:50 - 22:37 | 4 - 65 |
di. | 05:50 - 22:37 | 4 - 65 |
wo. | 05:50 - 22:37 | 4 - 65 |
do. | 07:21 - 20:38 | 49 - 88 |
vr. | 05:55 - 23:39 | 7 - 60 |
za. | 06:52 - 23:37 | 55 - 65 |
zo. | 07:21 - 20:38 | 49 - 88 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 76 (van Wachtebeke Warande (Merelstraat)), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 76 (De Pinte Groenpark) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
76 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 76 (De Pinte Groenpark) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
76 (De Lijn)
De eerste stop van de 76 bus-route is Wachtebeke Warande (Merelstraat) en de laatste halte is De Pinte Groenpark. 76 (De Pinte Groenpark) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 76 heeft 67 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 83 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 76 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 76 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 76 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 76 (De Pinte Groenpark) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 76 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 76, in Belgique.
76 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 76 - Gent Dampoort A2 / Dienstregeling
- 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 15 / Dienstregeling
- 76 - Gent Sint-Pietersstation Perron 5 / Dienstregeling
- 76 - Gent Zuid Perron 3 / Dienstregeling
- 76 - Gent Zuid Perron 4 / Dienstregeling
- 76 - Lochristi Pauwstraat / Dienstregeling
- 76 - Sint-Denijs-Westrem Dorp / Dienstregeling
- 76 - Wachtebeke Centrum / Dienstregeling
- 76 - Wachtebeke Warande (Merelstraat) / Dienstregeling
- 76 - Zwijnaarde Bollebergen / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 620 - Anderlecht Erasmus - Zaventem Luchthaven/ Dienstregeling
- 380 - Geel - Dessel - Retie - Arendonk/Oud-Turnhout/ Dienstregeling
- 80 - Genk - Opglabbeek - Bree/ Dienstregeling
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 542 - Schoolbus Halen - Hogen - Tienen/ Dienstregeling
- 429 - Brugge Station - Spermalie/ Dienstregeling
- 807 - Overpelt - Neerpelt - Bree/ Dienstregeling
- 243 - Brussel - Wemmel - Zellik/ Dienstregeling
- 629 - Schoten - Brecht - scholen Malle/ Dienstregeling
- 539 - Heverlee Woudlucht - Leuven/ Dienstregeling
- 552 - Mechelen Gandhi - Elzestraat/ Dienstregeling
- 312 - Aalst - Denderleeuw - Aspelare - Ninove/ Dienstregeling
- 69 - Bekkevoort - Waanrode - Kortenaken - Rummen/ Dienstregeling
- 63 - Eeklo - Watervliet - Sint-Jan-in-Eremo/ Dienstregeling
- 102 - Bilzen - Spouwen - Tongeren/ Dienstregeling
- 503 - Schoolbus Steenokkerzeel - Keerbergen/ Dienstregeling
- 476 - Heers - Borgloon - Wellen - Alken - Hasselt/ Dienstregeling
- 849 - Heist-o/d-Berg-Herenthout-Grobbendonk-Vorselaar/ Dienstregeling
- 459 - Ravels - Weelde - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 107 - Tongeren - Bilzen - Zutendaal - Genk/ Dienstregeling