781 Lijn
Hoevenen Markt
De Lijn
De Lijn 781 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 781 (Hoevenen Markt) heeft in totaal 26 haltes. Het beginpunt is Brasschaat De Golf en het eindpunt is Hoevenen Markt.
Kies een van onderstaande bus 781 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hoevenen Markt (26 haltes)
Brasschaat De Golf
Brasschaat Meeslaan
Brasschaat De Vis
Brasschaat Begraafplaats
Brasschaat Elshoutbaan
Brasschaat Kerk Miksebaan
Brasschaat Kerk Augustijnslei
Brasschaat du Boislei
Brasschaat Klina
Brasschaat Lage Kaart
Brasschaat Hoge Kaart
Brasschaat Max Hermanlei
Brasschaat Oud Eikelenberg
Kapellen Hoogboom Kerk
Kapellen Hoogboom Kazerne
Kapellen Kon. Astridlaan
Kapellen Oude Bergsebaan
Kapellen Zilverhoeklaan
Kapellen Spoortunnel
Kapellen Dorp
Kapellen Dorp
Kapellen Sevenhanslei
Kapellen Albertdreef
Hoevenen Parijseweg
Hoevenen Witvenpad
Hoevenen Markt
781 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 781?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 781 om 06:49
Hoe laat vertrekt de laatste bus 781?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 781 om 20:05..
Wanneer komt bus 781 aan?
Wanneer komt de Hoevenen Markt bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hoevenen Markt bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 781 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 781 bus station te bekijken.
Bus 781 dienstregeling
781 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:49 - 20:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:49 - 20:05 | 60 - 147 |
di. | 06:49 - 20:05 | 60 - 147 |
wo. | 06:49 - 20:05 | 60 - 147 |
do. | 06:49 - 20:05 | 60 - 147 |
vr. | 06:49 - 20:05 | 60 - 147 |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 781 (van Brasschaat De Golf), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 781 (Hoevenen Markt) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
781 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 781 (Hoevenen Markt) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
781 (De Lijn)
De eerste stop van de 781 bus-route is Brasschaat De Golf en de laatste halte is Hoevenen Markt. 781 (Hoevenen Markt) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 781 heeft 26 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 30 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 781 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 781 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 781 Realtime bus Tracker
Volg lijn 781 (Hoevenen Markt) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 781 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 781, in Belgique.
781 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 26 - Haacht - Wespelaar - Werchter - Tremelo/ Dienstregeling
- 82 - Lommel - Overpelt - Hamont-Achel/ Dienstregeling
- 2 - AZ Sint-Maarten - Station - Vrijbroekpark/ Dienstregeling
- 806 - Opglabbeek - Nieuwe Kempen - Campus Bret - Genk/ Dienstregeling
- 524 - Schoolbus Tielt - Leuven - Heverlee/ Dienstregeling
- 60 - Gent Rabot - Lovendegem - Zomergem (- Ursel)/ Dienstregeling
- 213 - Brussel - Asse - Ternat - Teralfene - Aalst/ Dienstregeling
- 378 - Schoten - Brasschaat - Kapellen - scholen Stabroek/ Dienstregeling
- 40 - Gent Zuid - Merelbeke (- Bottelare - Baaigem)/ Dienstregeling
- 530 - Mechelen - Keerbergen - Tremelo - Aarschot/ Dienstregeling
- 183 - Groenplaats - Aartselaar - Niel/ Dienstregeling
- 242 - Brussel - Wemmel - Asse/ Dienstregeling
- 290 - Boom - Niel - Antwerpen/ Dienstregeling
- 811 - Deinze - Gavere - Zottegem/ Dienstregeling
- 829 - Kolonie Grens - Lommel Provil/ Dienstregeling
- 310 - Leuven - Holsbeek - Aarschot/ Dienstregeling
- 237 - Tongeren - Bommershoven - Borgloon - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 33 - Kortrijk -Heestert - Sint-Denijs - Spiere/ Dienstregeling
- 613 - Oudenaarde - Etikhove - Louise-Marie -Ronse/Renaix/ Dienstregeling
- 5A - Nieuw Gent-Zuid-Van Beverenplein-Wondelgem St/ Dienstregeling