816 Lijn
Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 816 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 816 (Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place) heeft in totaal 43 haltes. Het beginpunt is Namur Gare Des Bus - Quai 7 en het eindpunt is Meeffe Place.
Kies een van onderstaande bus 816 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place (43 haltes)
Namur Gare Des Bus - Quai 7
Namur Heuvy
Namur Iata
Bouge Moulin-À-Vent
Bouge Rue Saint-Luc
Bouge Rue Lambert
Bouge Bois De Bouge
Bouge P+R Chaussée De Louvain
Champion Gare
Champion Campagne
Champion Rue Davreux
Champion Chemin du Fort
Marchovelette Gare
Marchovelette Rue De La Chasse
Marchovelette Maison Communale
Marchovelette Route De Gelbressée
Marchovelette Lotissement Capelle
Franc-Waret Ecoles
Franc-Waret Autoroute
Sart-D'Avril Zoning
Sart-D'Avril Ferme
Sart-D'Avril Rue Des Écoles
Sart-D'Avril Rue Dachelet
Noville-Les-Bois Cimetière
Noville-Les-Bois Rue Général Piron
Noville-Les-Bois Rue Des Combattants
Noville-Les-Bois Place Communale
Noville-Les-Bois Pont
Noville-Les-Bois Quatre Vents
Forville Av. De La Libération
Forville Eglise
Forville Carrefour
Seressia Séressia
Seron Eglise
Seron Ecole
Seron Chapelle
Hemptinne Ruelle De Meeffe
Hemptinne Place Communale
Hemptinne Gare
Meeffe Ferme Moulin
Meeffe Route D'Acosse
Meeffe Eglise
Meeffe Place
816 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 816?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 816 om 08:28
Hoe laat vertrekt de laatste bus 816?
Op zondag gaat de laatste bus 816 om 17:28..
Wanneer komt bus 816 aan?
Wanneer komt de Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 816 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 816 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 816 (van Namur Gare Des Bus - Quai 7), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 816 (Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
816 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 816 (Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
816 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 816 bus-route is Namur Gare Des Bus - Quai 7 en de laatste halte is Meeffe Place. 816 (Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 816 heeft 43 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 49 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 816 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 816 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 816 Realtime bus Tracker
Volg lijn 816 (Namur Gare Des Bus - Quai 7→Meeffe Place) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 816 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 816, in Belgique.
816 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 213 - Messancy - Hondelange - Arlon/ Dienstregeling
- 33 - Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir)/ Dienstregeling
- 12 - Namur - Huy/ Dienstregeling
- 54R - Namur (Gare) - Belgrade (Renforcement)/ Dienstregeling
- 137 - La Roche - Hodister - Rendeux/ Dienstregeling
- 821 - Namur - Eghezée/ Dienstregeling
- 25 - Heinsch - Arlon/ Dienstregeling
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- V1 - Bouillon - Orval/ Dienstregeling
- 27/1 - Lavaux - Assenois/ Dienstregeling
- 14/2 - Manhay - Samrée - Grandmenil/ Dienstregeling
- 14/7 - Houffalize - Gouvy - Schmiede/ Dienstregeling
- 832 - Gembloux - Sombreffe - Ligny/ Dienstregeling
- 111A - Thuillies - Laneffe / Walcourt/ Dienstregeling
- 162A2 - Marloie - Heure - Noiseux/ Dienstregeling
- 452 - Philippeville - Matagne-la-Grande/ Dienstregeling
- 23B - Namur - Suarlée - Temploux/ Dienstregeling
- 30 - Namur - Bois-de-Villers/ Dienstregeling
- 14/4 - Houffalize - Hébronval - Manhay/ Dienstregeling
- 130 - Ciney - Thynes - Loyers/ Dienstregeling