33 Lijn
Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir)
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 33 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 33 (Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8) heeft in totaal 5 haltes. Het beginpunt is Namur Pied-Noir en het eindpunt is Namur Gare Des Bus - Quai 8.
Kies een van onderstaande bus 33 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8 (5 haltes)
Namur Pied-Noir
Namur Allée du Moulin À Vent
Namur Iata
Namur Heuvy
Namur Gare Des Bus - Quai 8
33 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 33?
Op maandag, dinsdag, woensdag, zaterdag rijdt de eerste bus 33 om 08:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 33?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag gaat de laatste bus 33 om 18:06..
Wanneer komt bus 33 aan?
Wanneer komt de Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir) bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Namur (Gare) - Namur (Pied-Noir) bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 33 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 33 bus station te bekijken.
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 33 (van Namur Pied-Noir), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 33 (Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
33 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 33 (Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
33 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 33 bus-route is Namur Pied-Noir en de laatste halte is Namur Gare Des Bus - Quai 8. 33 (Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 33 heeft 5 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 5 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 33 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 33 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 33 Realtime bus Tracker
Volg lijn 33 (Namur Pied-Noir→Namur Gare Des Bus - Quai 8) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 33 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 33, in Belgique.
33 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 411 - Longlier - Neufchâteau - Bertrix/ Dienstregeling
- 27 - Salzinnes (Balances) - Champion - Vedrin/ Dienstregeling
- 16 - Virton - Athus - Arlon/ Dienstregeling
- 815 - Hannut - Forville/ Dienstregeling
- 165C - Florenville - Bertrix/ Dienstregeling
- 10/5 - Barvaux - Oppagne - Heyd - Bomal/ Dienstregeling
- D - Arlon - Galgenberg (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 852 - Gembloux - Bossière - Mazy - Onoz/ Dienstregeling
- 28 - Marbehan - Arlon/ Dienstregeling
- 150A - Tamines - Ermeton-sur-Biert/ Dienstregeling
- 10/3 - Manhay - St-Roch - Bomal - Barvaux/ Dienstregeling
- 67/1 - Dinabus Dinant - Furfooz - Sorinnes/ Dienstregeling
- 12 - Namur - Huy/ Dienstregeling
- 15/4 - Marche - Les Fourches - Marloie/ Dienstregeling
- 11/2 - Marloie - Melreux/ Dienstregeling
- 52 - Dinant - Herbuchenne/ Dienstregeling
- 333 - Gérouville - Virton/ Dienstregeling
- 17/2 - Bastogne - Marvie - Bastogne/ Dienstregeling
- 138B - Charleroi - Florennes/ Dienstregeling
- 861 - Fauvillers - Neufchateau/ Dienstregeling