82 Lijn
Antw L.O. - Beveren - Haasdonk - St Nikl - Lokeren
De Lijn
De Lijn 82 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 82 (Antwerpen Van Eedenplein) heeft in totaal 70 haltes. Het beginpunt is Lokeren Station Perron 4 en het eindpunt is Antwerpen Van Eedenplein.
Kies een van onderstaande bus 82 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Antwerpen Van Eedenplein (70 haltes)
Lokeren Station Perron 4
Lokeren Markt
Lokeren Sportlaan
Lokeren Poststraat
Lokeren Oude Bruglaan
Lokeren Waasmunsterbaan
Lokeren Groenstraat
Lokeren Rozenstraat
Waasmunster Doornijkstraat
Waasmunster Langeveld
Waasmunster Ruiter
Waasmunster Sousbeekstraat
Waasmunster Nederheirweg
Waasmunster Gentstraat
Waasmunster Pontravelaan
Waasmunster Abdij Van Roosenberglaan
Waasmunster Stationsstraat
Waasmunster Spoorwegstraat
Waasmunster Koningin Astridstraat
Waasmunster Fortenstraat
Waasmunster Veldstraat
Sint-Niklaas Roskamstraat
Sint-Niklaas Heimolenstraat
Sint-Niklaas Syntra
Sint-Niklaas Driegaaienhoek
Sint-Niklaas Baenslandstraat
Sint-Niklaas Kapel
Sint-Niklaas Waasland Shopping Perron 2
Sint-Niklaas Atheneum/Zwembad
Sint-Niklaas Park
Sint-Niklaas Grote Markt
Sint-Niklaas Hofstraat
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan
Sint-Niklaas Station Perron 6
Sint-Niklaas Nieuwe Molenstraat
Sint-Niklaas Grote Heimelinkstraat
Sint-Niklaas Callaertstraat
Sint-Niklaas Uilestraat
Sint-Niklaas Heidebaan
Sint-Niklaas Domein
Sint-Niklaas Krekel
Haasdonk Bank
Haasdonk Bergstraat
Haasdonk Dorp
Haasdonk Hoge Wegel
Haasdonk Stuurstraat
Haasdonk Sint-Gomaruslaan
Haasdonk Hof Ter Saksen
Haasdonk Bosbeek
Beveren-Waas Vijfstraten
Beveren-Waas Lesseliersdreef
Beveren-Waas A.Z. Nikolaas
Beveren-Waas Markt
Beveren-Waas Gravendreef
Beveren-Waas Viergemeet
Beveren-Waas Parein
Melsele Ijzerstraat
Melsele Spoorweglaan
Melsele Sint-Elisabethstraat
Melsele Burggravenlaan
Zwijndrecht P+R Melsele Perron 6
Zwijndrecht Hof Ter Rijen
Zwijndrecht Dorp
Zwijndrecht Van Goey
Zwijndrecht Verbrandendijk
Antwerpen P+R Linkeroever
Antwerpen Regatta Perron 6
Antwerpen Sporthal Linkeroever
Antwerpen Halewijn
Antwerpen Van Eedenplein
82 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 82?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus 82 om 04:54
Hoe laat vertrekt de laatste bus 82?
Op zondag gaat de laatste bus 82 om 22:45..
Wanneer komt bus 82 aan?
Wanneer komt de Antw L.O. - Beveren - Haasdonk - St Nikl - Lokeren Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Antw L.O. - Beveren - Haasdonk - St Nikl - Lokeren Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's 82 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De 82 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 82 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 82 bus station te bekijken.
Bus 82 dienstregeling
82 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 04:54 - 22:58
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 04:54 - 22:58 | 10 - 51 |
di. | 04:54 - 22:58 | 10 - 51 |
wo. | 04:54 - 22:58 | 10 - 51 |
do. | 04:54 - 22:58 | 10 - 51 |
vr. | 04:57 - 23:05 | 10 - 50 |
za. | 07:35 - 23:35 | 10 - 60 |
zo. | 07:45 - 22:45 | 9 - 61 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 82 (van Lokeren Station Perron 4), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 82 (Antwerpen Van Eedenplein) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
82 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 82 (Antwerpen Van Eedenplein) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
82 (De Lijn)
De eerste stop van de 82 bus-route is Lokeren Station Perron 4 en de laatste halte is Antwerpen Van Eedenplein. 82 (Antwerpen Van Eedenplein) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: 82 heeft 70 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 94 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 82 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 82 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 82 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 82 (Antwerpen Van Eedenplein) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 82 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 82, in Belgique.
82 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 82 - Beveren-Waas Viergemeet / Dienstregeling
- 82 - Beveren-Waas Vijfstraten / Dienstregeling
- 82 - Lokeren Station Perron 5 / Dienstregeling
- 82 - Sint-Niklaas Grote Markt / Dienstregeling
- 82 - Sint-Niklaas Station Perron 3 / Dienstregeling
- 82 - Sint-Niklaas Station Perron 7 / Dienstregeling
- 82 - Waasmunster Abdij Van Roosenberglaan / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 641 - Snelbus Wuustwezel via E19 - Antwerpen/ Dienstregeling
- 128 - Brussel - Ninove via de N8/ Dienstregeling
- 511 - Schoolbus Rotselaar - Wijgmaal - Herent - Haacht/ Dienstregeling
- 556 - Schoolb. Leefdaal - Duisburg - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 1 - Kortrijk Station - Xpo - AZ Groeninge/ Dienstregeling
- 273 - As - Opoeteren - Maaseik/ Dienstregeling
- 20 - Gent Sint-Pieters-Melle-Oordegem-Erpe V.-Aalst/ Dienstregeling
- 305 - Oostende - Baanhof - Gistel/ Dienstregeling
- 623 - Riemst - Val-Meer - Mal - Tongeren/ Dienstregeling
- 13 - Polderstad - Opera/ Dienstregeling
- 676 - Essen - Kalmthout - Kapellen/ Dienstregeling
- 573 - Schepdaal - Gaasbeek - Vlezenbeek - Halle/ Dienstregeling
- 214 - Brussel-Asse-Aalst/ Dienstregeling
- 20 - Borsbeek - Berchem Station (B) - Rooseveltplaats/ Dienstregeling
- 92 - Heers - Engelmanshoven - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 31 - Sint-Niklaas - Kieldrecht - Doel/ Dienstregeling
- 370 - Leuven - Tielt - Diest/ Dienstregeling
- 32 - Diksmuide - Pervijze - Ramskapelle - Nieuwpoort/ Dienstregeling
- 19 - Bree - Houthalen-Helchteren/ Dienstregeling
- 42 - Brugge - Dudzele - Westkapelle - Sluis - Breskens/ Dienstregeling