94 Lijn
Ath - Enghien/Edingen
TEC Hainaut
TEC Hainaut 94 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 94 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb) heeft in totaal 35 haltes. Het beginpunt is Bassilly Rue Des Ecoles en het eindpunt is Ath Sncb.
Bus 94 vertrekt volgende week eens per dag om 13:48 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 94 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb (35 haltes)
Bassilly Rue Des Ecoles
Silly Sncb
Silly Sncb
Silly Carmoi
Silly Rue St Marcoult
Silly Place
Silly Rue De La Station
Silly 4 Saules
Silly Rue De La Sylle
Hellebecq Rue De Wallonie
Hellebecq Rue Bourlon
Hellebecq Calvaire
Hellebecq Place
Ghislenghien Rue D'Hellebecq
Ghislenghien Eglise
Ghislenghien Waldico
Ghislenghien Nouveau Parc
Ghislenghien Zoning
Meslin-L'Eveque Preuscamp
Meslin-L'Eveque Eglise
Isieres Castillon, 45
Isieres Route De Lessines
Isieres Eglise
Isieres Cambry
Isieres Route De Lessines
Isieres Castillon
Lanquesaint Place
Ath Limite De Lanquesaint
Ath Rue Des Matelots
Ath Delhaize - Lorette
Ath Avenue Jouret
Ath Rue du Centenaire
Ath CH Epicura
Ath Institut Technique
Ath Sncb
94 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 94?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 94 om 13:48
Hoe laat vertrekt de laatste bus 94?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 94 om 13:48..
Wanneer komt bus 94 aan?
Wanneer komt de Ath - Enghien/Edingen bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Ath - Enghien/Edingen bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 94 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 94 bus station te bekijken.
Bus 94 dienstregeling
94 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 13:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 13:48 | Enkel vertrek |
di. | 13:48 | Enkel vertrek |
wo. | 13:48 | Enkel vertrek |
do. | 13:48 | Enkel vertrek |
vr. | 13:48 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Hainaut bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 94 (van Bassilly Rue Des Ecoles), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 94 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Hainaut.
94 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Hainaut 94 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Hainaut kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Hainaut gaan.
94 (TEC Hainaut)
De eerste stop van de 94 bus-route is Bassilly Rue Des Ecoles en de laatste halte is Ath Sncb. 94 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 94 heeft 35 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 42 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Hainaut, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 94 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 94 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 94 Realtime bus Tracker
Volg lijn 94 (Bassilly Rue Des Ecoles→Ath Sncb) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 94 bus tracker of een live TEC Hainaut bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Hainaut of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Hainaut en elk bus, inclusief lijn 94, in Belgique.
94 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 94 - Ghislenghien Eglise→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Isieres Eglise→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Silly Sncb / Dienstregeling
- 94 - Bassilly Ancienne Gare→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 94 - Enghien/Edingen Gare/Station→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Hellebecq Place / Dienstregeling
- 94 - Ath Zoning→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Enghien/Edingen Gare/Station→Bassilly Ancienne Gare / Dienstregeling
- 94 - Silly Sncb→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Gibecq Eglise / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 94 - Silly Sncb→Meslin-L'Eveque Eglise / Dienstregeling
- 94 - Bassilly Ancienne Gare→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Hellebecq Place→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Bassilly Rue Des Ecoles / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Ath Zoning / Dienstregeling
- 94 - Hellebecq Calvaire→Enghien/Edingen Gare/Station / Dienstregeling
- 94 - Gibecq Eglise→Ath Sncb / Dienstregeling
- 94 - Ath Sncb→Silly Place / Dienstregeling
TEC Hainaut in Belgique
- 60 - Mons Grands Prés/ Dienstregeling
- 36 - Seneffe -Manage - Haine-St-P. - La Louv. - Tivoli/ Dienstregeling
- 15/ - Mons - Casteau/ Dienstregeling
- 167 - La Louvière - Luttre/ Dienstregeling
- 11/ - Saint-Ghislain - Boussu - Hornu/ Dienstregeling
- 88 - Tournai - La Glanerie/ Dienstregeling
- 23 - Manage - Familleureux - La Louvière - Manage/ Dienstregeling
- 30 - Strépy/Thieu - Anderlues/ Dienstregeling
- MWR - Mouscron/Moeskroen - Roubaix/ Dienstregeling
- 108 - Binche - Erquelinnes/ Dienstregeling
- 107 - Jolimont - Ecaussinnes/ Dienstregeling
- 10 - Ath - Ellezelles/ Dienstregeling
- 2 - Mons - Dour/ Dienstregeling
- 126 - Enghien/Edingen - Braine-le-Comte/ Dienstregeling
- 16/ - Mons - Nimy/ Dienstregeling
- 26 - Tivoli - La Louv. - Haine-St-P. - Manage -Seneffe/ Dienstregeling
- 81 - Ath - Blaton/ Dienstregeling
- 86C - Leuze - Péruwelz/ Dienstregeling
- 95 - Tournai - Leuze-en-Hainaut/ Dienstregeling
- 1 - Tournai - Mouscron/Moeskroen/ Dienstregeling