98 Lijn
Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 98 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 98 (Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise) heeft in totaal 47 haltes. Het beginpunt is Hargimont Jemeppe en het eindpunt is Barvaux-Condroz Eglise.
Bus 98 vertrekt volgende week eens per dag om 15:55 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 98 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise (47 haltes)
Hargimont Jemeppe
Hargimont Eglise
Hargimont Scierie
Marloie Rue Des Sinistrés
Marloie Spar
Marloie Maison Glatigny
Marloie Point du Jour
Marloie MA Campagne
Marche Pirire
Marche Pont N4
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
Marche Boulevard du Nord
Marche Cimetière
Marche Isl
Marche Ind
Marche Athénée
Marche Pirire
Marche Pont N4
Marche Boulevard - Hôtel De Ville
Marche Boulevard du Nord
Marche Porte Basse
Marche Route De Liège
Marche Carmel
Maffe Route De Marche
Miecret Poteau
Havelange Route De Miécret
Havelange Gare
Havelange Pharmacie Philippe
Havelange Detroche
Havelange Eglise
Havelange Hôtel De Ville
Havelange Poste
Havelange Avenue De Criel
Havelange Poste
Havelange Hôtel De Ville
Havelange Eglise
Havelange Detroche
Havelange Pharmacie Philippe
Havelange Gare
Havelange Route De Miécret
Miecret Ferme
Miecret Eglise
Jeneffe Eglise
Jeneffe Chapelle
Jeneffe Poncia
Porcheresse (Havelange) Route De Jeneffe
Barvaux-Condroz Eglise
98 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 98?
Op woensdag rijdt de eerste bus 98 om 12:00
Hoe laat vertrekt de laatste bus 98?
Op woensdag gaat de laatste bus 98 om 12:00..
Wanneer komt bus 98 aan?
Wanneer komt de Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 98 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 98 bus station te bekijken.
Bus 98 dienstregeling
98 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 15:55
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 15:55 | Enkel vertrek |
di. | 15:55 | Enkel vertrek |
wo. | 12:00 | Enkel vertrek |
do. | 15:55 | Enkel vertrek |
vr. | 15:55 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 98 (van Hargimont Jemeppe), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 98 (Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
98 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 98 (Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
98 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 98 bus-route is Hargimont Jemeppe en de laatste halte is Barvaux-Condroz Eglise. 98 (Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 98 heeft 47 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 55 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 98 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 98 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 98 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 98 (Hargimont Jemeppe→Barvaux-Condroz Eglise) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 98 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 98, in Belgique.
98 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- 98 - Barvaux-Condroz Eglise→Hargimont Eglise / Dienstregeling
- 98 - Clavier Scierie→Marche Athénée / Dienstregeling
- 98 - Hargimont Scierie→Maffe Ecole / Dienstregeling
- 98 - Maffe Route De Méan→Hargimont Scierie / Dienstregeling
- 98 - Marche Boulevard du Nord→Barvaux-Condroz Eglise / Dienstregeling
- 98 - Marche Cimetière→Clavier Scierie / Dienstregeling
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 74/1 - Philibus du Houblon/ Dienstregeling
- 422 - Beauraing - Givet - Doische/ Dienstregeling
- 18 - Huy - Forville/ Dienstregeling
- 47 - Ciney - Custinne (Ver)/ Dienstregeling
- 54/9 - Neufchâteau - Léglise - Habay/ Dienstregeling
- 27/1 - Lavaux - Assenois/ Dienstregeling
- 92 - Boucle Urbaine du WEX/ Dienstregeling
- 8 - Bouillon - Libramont/ Dienstregeling
- 20 - Dinant - Florennes/ Dienstregeling
- 77 - Fleurus - Tamines - Auvelais/ Dienstregeling
- 722 - Bascharage - Differt/ Dienstregeling
- 57/1 - Ciney - Leignon/ Dienstregeling
- 92/2 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 77/3 - Circuit scolaire de Libramont (Serpont)/ Dienstregeling
- 162B - Libramont - Jemelle/ Dienstregeling
- 10/4 - Bomal - Tohogne/ Dienstregeling
- 411 - Longlier - Neufchâteau - Bertrix/ Dienstregeling
- 22/2 - Florenville - Marbehan/ Dienstregeling
- 163D3 - Vissoule - Tavigny - Houffalize/ Dienstregeling
- 13 - La Roche - Melreux/ Dienstregeling