P Lijn
Mariembourg‎→Walcourt
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (Mariembourg‎→Walcourt) heeft in totaal 4 stations. Het beginpunt is Mariembourg en het eindpunt is Walcourt.
Trein P vertrekt volgende week eens per dag om 04:38 en rijdt op: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, zondag.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mariembourg‎→Walcourt (4 haltes)
Mariembourg
Philippeville
Yves-Gomezée
Walcourt
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste trein P om 04:38
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op zondag, maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste trein P om 04:38..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de Mariembourg‎→Walcourt trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Mariembourg‎→Walcourt trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van Mariembourg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (Mariembourg‎→Walcourt) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB P (Mariembourg‎→Walcourt) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is Mariembourg en de laatste halte is Walcourt. P (Mariembourg‎→Walcourt) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, zondag.
Aanvullende informatie: P heeft 4 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 24 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime trein Tracker
Volg lijn P (Mariembourg‎→Walcourt) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor metro, tram, bus, trein of veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
P - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- P - Walcourt‎→Charleroi-Central / Dienstregeling
- P - Mariembourg‎→Couvin / Dienstregeling
- P - Walcourt‎→Mariembourg / Dienstregeling
- P - Charleroi-Central‎→Walcourt / Dienstregeling
- P - Mariembourg‎→Charleroi-Central / Dienstregeling
- P - Charleroi-Central‎→Mariembourg / Dienstregeling
- P - Couvin‎→Mariembourg / Dienstregeling
NMBS/SNCB in Belgique
- EXP - Bruxelles-Midi - Liège-Saint-Lambert/ Dienstregeling
- S41 - Verviers-Central - Welkenraedt/ Dienstregeling
- IC - Bruxelles-Nord - Gand-Saint-Pierre/ Dienstregeling
- L - Audenarde - Courtrai/ Dienstregeling
- S61 - Charleroi-Central - Tamines/ Dienstregeling
- S10 - Alost - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Quévy/ Dienstregeling
- IC - Liège-Guillemins - Ostende/ Dienstregeling
- S61 - Ottignies - Wavre/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Gouvy - Rivage/ Dienstregeling
- S32 - Anvers-Central - Roosendaal (NL)/ Dienstregeling
- T - Cambron-Casteau - Schaerbeek/ Dienstregeling
- IC - Blankenberge - Hasselt/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Ostende/ Dienstregeling
- IC - Gand-Saint-Pierre - Louvain/ Dienstregeling
- IC - Binche - Hal/ Dienstregeling
- IC - Binche - La Louvière-Sud/ Dienstregeling
- P - Hamont - Louvain/ Dienstregeling
- S34 - Anvers-Berchem - Saint-Nicolas/ Dienstregeling