R55 Lijn
Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ
De Lijn
De Lijn R55 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus R55 (Anderlecht Het Rad) heeft in totaal 69 haltes. Het beginpunt is Halle Az Sint-Maria en het eindpunt is Anderlecht Het Rad.
Kies een van onderstaande bus R55 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Anderlecht Het Rad (69 haltes)
Halle Az Sint-Maria
Halle Demaeghtlaan
Halle Bergensepoort
Halle Arkenvest
Halle Park
Halle Station Afstaphalte
Halle Station Perron 7
Sint-Rochus Kerk
Sint-Rochus Goudvinkenlaan
Sint-Rochus Leopoldstraat
Sint-Rochus Kruisstraat
Essenbeek Nijvelsesteenweg
Essenbeek Kerk
Essenbeek Kerkhof
Essenbeek Maatwerkbedrijf
Essenbeek De Floere
Essenbeek Arenberg
Essenbeek Hallerbosstraat
Essenbeek Vastenavond
Essenbeek 's Hertogenbos
Dworp Krabbos
Dworp Willemskouter
Dworp Gravenhof
Dworp Centrum
Dworp Wijmenhof
Dworp Destelheide
Alsemberg Oude Nijvelsebaan
Sint-Genesius-Rode Ten Broek
Alsemberg Winderickxplein
Sint-Genesius-Rode Fonteinstraat
Sint-Genesius-Rode Rollebaan
Sint-Genesius-Rode Termeulen
Sint-Genesius-Rode Wauterbos
Sint-Genesius-Rode Heymansdries
Sint-Genesius-Rode Hof Ten Berg
Sint-Genesius-Rode De Hoek Station
Sint-Genesius-Rode Dragonderstraat
Sint-Genesius-Rode Astrid
Sint-Genesius-Rode Elvis Presley
Sint-Genesius-Rode Grote Hut
Sint-Genesius-Rode Ahornlaan
Sint-Genesius-Rode Zoniënwoud
Sint-Genesius-Rode Linkebeeksedreef
Linkebeek Spoorwegbrug
Linkebeek Esselaar
Linkebeek Hoeve
Linkebeek Grasmus
Linkebeek Krekelendries
Linkebeek Kasteeldreef
Linkebeek Van Lishout
Linkebeek Dapperen
Vieux Chemin / Oude Weg
Ukkel Moensberg Station
Griottes / Noordkrieken
Ukkel Vleeskersen
Ukkel Horzel
Ukkel Kalevoet Station
Ukkel Hercule Poirot
Ukkel Vergeet-Mij-Nietjes
Egide Van Ophem
Carrefour Stalle
Drogenbos Bempt
Drogenbos-Shop.
Sint-Pieters-Leeuw Dorent
Drogenbos Pathé
Drogenbos Mozart
Anderlecht Bollinckx
Anderlecht Coovi
Anderlecht Het Rad
R55 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus R55?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus R55 om 06:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus R55?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus R55 om 20:34..
Wanneer komt bus R55 aan?
Wanneer komt de Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het R55 (Anderlecht Het Rad) bus tarief?
Het Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ (Anderlecht Het Rad) bus tarief is €2.40 - €2.50.
Is er een R55 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde R55 bus station te bekijken.
Bus R55 dienstregeling
R55 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 06:06 - 20:34
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:06 - 20:34 | 37 - 64 |
di. | 06:06 - 20:34 | 37 - 64 |
wo. | 06:06 - 20:34 | 14 - 70 |
do. | 06:06 - 20:34 | 37 - 64 |
vr. | 06:06 - 20:34 | 38 - 60 |
za. | 08:51 - 21:47 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over R55 (van Halle Az Sint-Maria), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van R55 (Anderlecht Het Rad) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
R55 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn R55 (Anderlecht Het Rad) ligt tussen €2.40 en €2.50. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
R55 (De Lijn)
De eerste stop van de R55 bus-route is Halle Az Sint-Maria en de laatste halte is Anderlecht Het Rad. R55 (Anderlecht Het Rad) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: R55 heeft 69 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 81 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde R55 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de R55 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn R55 Realtime bus Tracker
Volg lijn R55 (Anderlecht Het Rad) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn R55 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn R55, in Belgique.
R55 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 927 - Jeuk - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 374 - Leuven - Houwaart - Tielt/ Dienstregeling
- 1 - Deceuninck - Roeselare - Rumbeke AZ Delta - Oekene/ Dienstregeling
- 31 - Roeselare - Schiervelde - Westrozebeke - Langemark/ Dienstregeling
- 674 - Stabroek - Wildert - Essen Scholen/ Dienstregeling
- 487 - Helchteren - Meeuwen - Bree/ Dienstregeling
- 504 - Oostende - Gistel - Moerdijk - Eernegem - Ichtegem/ Dienstregeling
- 88 - Mechelen - Kapelle-op-den-Bos - Londerzeel/ Dienstregeling
- 577 - Veltem-Beisem - Herent - Leuven/ Dienstregeling
- 551 - Schoolbus 2 Diest - Halen - Geetbets/ Dienstregeling
- 59 - Aalst - Hofstade - Lede - Oordegem - Wetteren/ Dienstregeling
- 287 - Houtem - Vilvoorde Kliniek/ Dienstregeling
- 621 - Genoelselderen - Berg - Tongeren/ Dienstregeling
- 80 - Roeselare - Beveren - Ardooie - Pittem - Tielt/ Dienstregeling
- 215 - Kortenbos - Alken - Runkst - Hasselt/ Dienstregeling
- 71 - Deinze-Nazareth-Eke-Gent-Oostakker/ Dienstregeling
- 67 - Essen - Kapellen (- Merksem)/ Dienstregeling
- 991 - Brugge-Assebroek-Sint-Kruis-Damme-Oostkerke/ Dienstregeling
- 472 - Tongeren - Schalkhoven - Kortessem - Hasselt/ Dienstregeling
- 481 - Hoogstraten - Malle - Lille - Vorselaar/ Dienstregeling