1
1 - Marloie Gare - Quai 2→Bastogne Pépinière - Quai 2 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Marloie Gare - Quai 2 | 17:40 |
Marloie Rue Des Sinistrés | 17:41 |
Hargimont Jemeppe | 17:43 |
Hargimont Carrières | 17:44 |
Harsin Rue De Jemeppe | 17:45 |
Harsin Centre | 17:46 |
Harsin Camping | 17:47 |
Harsin Fontaine Blanche | 17:48 |
Grune Rue du Moulin | 17:49 |
Grune Moulin | 17:50 |
Grune Eglise | 17:52 |
Bande N4 - Carrefour | 17:56 |
Bande Grand Rue | 17:57 |
Bande Ecole | 17:58 |
Bande Rue Bonny | 17:58 |
Bande Route De Lignières | 17:59 |
Bande Ecole | 17:59 |
Bande Grand Rue | 18:00 |
Bande N4 | 18:01 |
Champlon Barrière | 18:08 |
Champlon Place De La Gare | 18:08 |
Champlon Rue De La Cité | 18:09 |
Champlon Monument | 18:09 |
Champlon (Ardenne) Eglise | 18:10 |
Champlon Rue Saint-Quoilin | 18:11 |
Ramont Route De Champlon | 18:13 |
Tenneville Maison Communale | 18:14 |
Baconfoy Scierie | 18:16 |
Baconfoy N4 | 18:17 |
Ortheuville Route De Lavacherie | 18:18 |
Basseilles Route De Ste-Ode | 18:19 |
Sainte-Ode Clinique | 18:21 |
Sainte-Ode Route De L'Hôpital | 18:24 |
Lavacherie Scierie | 18:25 |
Lavacherie Eglise | 18:25 |
Lavacherie Rue Des Chasseurs Ardennais | 18:26 |
Lavacherie Rue D'Amberloup | 18:27 |
Amberloup Maison Communale | 18:29 |
Amberloup Terrain De Football | 18:30 |
Amberloup Orreux | 18:31 |
Sprimont Ecole | 18:32 |
Sprimont Centre | 18:33 |
Sprimont Route D'Herbaimont | 18:34 |
Barriere Hinck N4 | 18:35 |
Renuamont N4 | 18:38 |
Bastogne Route De Neufchâteau | 18:45 |
Bastogne Avenue De La Gare | 18:46 |
Bastogne Gare du Sud - Quai 2 | 18:46 |
Bastogne Hôtel De Ville | 18:48 |
Bastogne Pépinière - Quai 2 | 18:50 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 1 (Marloie Gare - Quai 2→Bastogne Pépinière - Quai 2)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 1, Marloie Gare - Quai 2→Bastogne Pépinière - Quai 2, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Marloie Gare - Quai 2 station naar Bastogne Pépinière - Quai 2 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 1, van Marche-En-Famenne naar Bastogne, dagelijks om 12 uur 's nachts.
1 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 1 - Senonchamps Eglise→Bastogne Epe
- Dienstregeling van 1 - Marche Cimetière→Bastogne Pépinière - Quai 2
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Gare du Sud - Quai 2→Tonny Camping
- Dienstregeling van 1 - Champlon Barrière→Bastogne Pépinière - Quai 2
- Dienstregeling van 1 - Marche Cimetière→Champlon (Ardenne) Eglise
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Pépinière - Quai 2→Sainte-Ode Clinique
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Clinique→Marche Carmel
- Dienstregeling van 1 - Marche Carmel→Bastogne Pépinière - Quai 2
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Clinique→Sainte-Ode Clinique
- Dienstregeling van 1 - Sainte-Ode Clinique→Bastogne Gare du Sud - Quai 2
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Pépinière - Quai 1→Marloie Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 1 - Marche Carmel→Bastogne Clinique
- Dienstregeling van 1 - Marloie Gare - Quai 2→Bastogne Clinique
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Pépinière - Quai 2→Marche Carmel
- Dienstregeling van 1 - Sainte-Ode Clinique→Bastogne Clinique
- Dienstregeling van 1 - Marche Carmel→Amberloup Terrain De Football
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Epe→Senonchamps Route De Bastogne
- Dienstregeling van 1 - Amberloup Terrain De Football→Marche Athénée
- Dienstregeling van 1 - Tonny Cabine Electrique→Bastogne Gare du Sud - Quai 2
- Dienstregeling van 1 - Amberloup Terrain De Football→Marche Carmel
- Dienstregeling van 1 - Bastogne Clinique→Marloie Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 1 - Marche Cimetière→Nassogne Place Communale