136A - Walcourt Gare Quai 2→Florennes Gare D'Autobus Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Walcourt Gare Quai 2 | 07:39 | 13:28 |
Walcourt Rue De La Gare | 07:40 | 13:29 |
Walcourt Passage À Niveau | 07:40 | 13:29 |
Walcourt Basilique | 07:41 | 13:30 |
Walcourt Calvaire | 07:42 | 13:31 |
Vogenee Route De Daussois | 07:45 | 13:34 |
Vogenee Patard | 07:46 | 13:35 |
Daussois Pont | 07:48 | 13:37 |
Daussois Place Des Trieux | 07:49 | 13:38 |
Yves-Gomezee Gare | 07:55 | 13:44 |
Yves-Gomezee Rue Fontaine | 07:56 | 13:45 |
Yves-Gomezee Mimbercée | 07:57 | 13:46 |
Yves-Gomezee St-Joseph | 07:57 | 13:46 |
Yves-Gomezee St-Lambert Gare | 07:58 | 13:47 |
Yves-Gomezee La Folie | 07:58 | 13:47 |
Yves-Gomezee Champsfossés | 07:59 | 13:48 |
Yves-Gomezee Rue Neuve | 08:00 | 13:48 |
Yves-Gomezee La Reinette | 08:02 | 13:51 |
Yves-Gomezee Maison du Garde | 08:03 | 13:51 |
Saint-Aubin Carrefour St-Fiacre | 08:05 | 13:54 |
Saint-Aubin Rue St-Fiacre | 08:06 | 13:54 |
Saint-Aubin Pont | 08:07 | 13:55 |
Saint-Aubin Route De Florennes | 08:09 | 13:57 |
Saint-Aubin Ber-Aux-Fosses | 08:10 | 13:58 |
Florennes Saint-Roch | 08:12 | 13:59 |
Florennes Place De La Chapelle | 08:14 | 14:01 |
Florennes Gare D'Autobus | 08:15 | 14:02 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Walcourt Gare Quai 2 | 07:39 | 17:20 |
Walcourt Rue De La Gare | 07:40 | 17:21 |
Walcourt Passage À Niveau | 07:40 | 17:21 |
Walcourt Basilique | 07:41 | 17:22 |
Walcourt Calvaire | 07:42 | 17:23 |
Vogenee Route De Daussois | 07:45 | 17:26 |
Vogenee Patard | 07:46 | 17:27 |
Daussois Pont | 07:48 | 17:29 |
Daussois Place Des Trieux | 07:49 | 17:30 |
Yves-Gomezee Gare | 07:55 | 17:36 |
Yves-Gomezee Rue Fontaine | 07:56 | 17:37 |
Yves-Gomezee Mimbercée | 07:57 | 17:38 |
Yves-Gomezee St-Joseph | 07:57 | 17:38 |
Yves-Gomezee St-Lambert Gare | 07:58 | - |
Yves-Gomezee La Folie | 07:58 | - |
Yves-Gomezee Champsfossés | 07:59 | - |
Yves-Gomezee Rue Neuve | 08:00 | - |
Yves-Gomezee La Reinette | 08:02 | - |
Yves-Gomezee Maison du Garde | 08:03 | - |
Saint-Aubin Carrefour St-Fiacre | 08:05 | - |
Saint-Aubin Rue St-Fiacre | 08:06 | - |
Jamagne Carrefour | - | 17:42 |
Jamagne Entrée du Village | - | 17:43 |
Jamagne Centre | - | 17:44 |
Jamagne Place Communale | - | 17:45 |
Hemptinne Château D'Eau | - | 17:47 |
Hemptinne Cabine | - | 17:48 |
Saint-Aubin Pont | 08:07 | 17:52 |
Saint-Aubin Route De Florennes | 08:09 | 17:54 |
Saint-Aubin Ber-Aux-Fosses | 08:10 | 17:55 |
Florennes Saint-Roch | 08:12 | 17:56 |
Florennes Place De La Chapelle | 08:14 | 17:58 |
Florennes Gare D'Autobus | 08:15 | 17:59 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 136A (Walcourt Gare Quai 2→Florennes Gare D'Autobus)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 136A, Walcourt Gare Quai 2→Florennes Gare D'Autobus, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Walcourt Gare Quai 2 station naar Florennes Gare D'Autobus station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 136A, van Walcourt Gare Quai 2 naar Florennes Gare D'Autobus, dagelijks om 12 uur 's nachts.
136A Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 136A - Walcourt Basilique→Florennes Gare D'Autobus
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 4→Walcourt Gare Quai 2
- Dienstregeling van 136A - Fraire Monument→Florennes Gare D'Autobus
- Dienstregeling van 136A - Saint-Aubin Pont→Florennes Gare D'Autobus
- Dienstregeling van 136A - Walcourt Gare Quai 2→Walcourt Basilique
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 5→Fraire Monument
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 4→Walcourt Gare Quai 3
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 5→Saint-Aubin Pont
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 3→Walcourt Gare Quai 2
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 4→Saint-Aubin Pont
- Dienstregeling van 136A - Walcourt Gare Quai 3→Florennes Gare D'Autobus
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 5→Walcourt Gare Quai 2
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 3→Fraire Monument
- Dienstregeling van 136A - Florennes Gare D'Autobus Quai 4→Walcourt Basilique