14/5 - Hebronval Route De Bihain→Manhay Dépôt Tec Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Hebronval Route De Bihain | 08:10 |
Hebronval Route De Regné | 08:10 |
Hebronval Pousseroux | 08:11 |
Regne Chemin De L'Eglise | 08:11 |
Regne Route De La Baraque Fraiture | 08:12 |
Regne Route De La Baraque Fraiture 36 | 08:13 |
Fraiture N89 | 08:14 |
Fraiture Baraque | 08:15 |
Fraiture Baraque | 08:15 |
Tailles Pisserotte | 08:19 |
Tailles Coullée | 08:21 |
Tailles Route De Chabrehez | 08:21 |
Tailles Eglise | 08:22 |
Tailles Chapelle | 08:23 |
Chabrehez Moulin | 08:25 |
Chabrehez Centre | 08:26 |
Poteau De Chabrehez | 08:28 |
Odeigne Route De Chabrehez | 08:32 |
Odeigne Rue De La Jonction | 08:32 |
Odeigne Centre | 08:32 |
Odeigne Sur Le Falhi | 08:34 |
Malempre Ecole Communale | 08:38 |
Malempre Eglise | 08:38 |
Malempre 4 Saisons | 08:39 |
Manhay Chemin De Giveur | 08:42 |
Manhay Athénée | 08:45 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 08:46 |
Manhay Dépôt Tec | 08:47 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 14/5 (Hebronval Route De Bihain→Manhay Dépôt Tec)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 14/5, Hebronval Route De Bihain→Manhay Dépôt Tec, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hebronval Route De Bihain station naar Manhay Dépôt Tec station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.