14/5
14/5 - Manhay Athénée→Rencheux Ecole Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Manhay Athénée | 15:20 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 15:21 |
Manhay Chemin De Giveur | 15:23 |
Malempre 4 Saisons | 15:26 |
Malempre Eglise | 15:26 |
Malempre Ecole Communale | 15:26 |
Malempre Rue Derrière La Tour | 15:28 |
Odeigne Sur Le Falhi | 15:31 |
Odeigne Centre | 15:32 |
Odeigne Rue De La Jonction | 15:32 |
Odeigne Route De Chabrehez | 15:33 |
Poteau De Chabrehez | 15:37 |
Chabrehez Centre | 15:39 |
Chabrehez Moulin | 15:40 |
Tailles Chapelle | 15:42 |
Tailles Eglise | 15:42 |
Tailles Route De Chabrehez | 15:43 |
Tailles Coullée | 15:44 |
Tailles Pisserotte | 15:46 |
Fraiture Baraque | 15:49 |
Fraiture Baraque | 15:49 |
Fraiture N89 | 15:51 |
Regne Route De La Baraque Fraiture 36 | 15:52 |
Regne Route De La Baraque Fraiture | 15:52 |
Regne Chemin De L'Eglise | 15:53 |
Hebronval Pousseroux | 15:54 |
Hebronval Route De Regné | 15:54 |
Hebronval Route De Bihain | 15:55 |
Hebronval Zoning | 15:56 |
Joubieval Maison Augustin | 15:58 |
Joubieval Route De Lierneux | 15:59 |
Sart Petit Sart (Lierneux) | 16:00 |
Sart Grand Sart (Lierneux) | 16:01 |
Sart Thier Del Preu (Lierneux) | 16:02 |
Goronne Eglise | 16:05 |
Goronne Route De Rencheux | 16:07 |
Rencheux Carrefour | 16:09 |
Rencheux Ecole | 16:10 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 14/5 (Manhay Athénée→Rencheux Ecole)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 14/5, Manhay Athénée→Rencheux Ecole, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Manhay Athénée station naar Rencheux Ecole station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.