22
22 - Jodion Route du Fays→Namur Gare Des Bus - Quai 8 Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Jodion Route du Fays | 08:53 | 12:58 |
Jodion Carrefour | 08:54 | 12:59 |
Soye Place | 08:56 | 13:01 |
Soye Rue Nouvelle 267 | 08:57 | 13:02 |
Soye Rue E. Lorent 252 | 08:58 | 13:03 |
Floriffoux Carrefour du Bosquet | 08:59 | 13:04 |
Floriffoux Route De Soye 180 | 09:00 | 13:05 |
Floriffoux Chêne | 09:02 | 13:07 |
Floriffoux Carrefour | 09:03 | 13:08 |
Floriffoux Comognes | 09:04 | 13:09 |
Suarlee Château D'Eau | 09:05 | 13:10 |
Suarlee Marronnier | 09:06 | 13:11 |
Flawinne Superconfex | 09:06 | 13:11 |
Flawinne Jaumaux | 09:07 | 13:12 |
Flawinne Les Lauriers | 09:07 | 13:12 |
Flawinne La Drève | 09:08 | 13:13 |
Belgrade Avenue J. Pochet | 09:08 | 13:13 |
Belgrade Chemin De La Plaine | 09:09 | 13:14 |
Belgrade Avenue Abras | 09:09 | 13:14 |
Belgrade Rue Des Renoncules | 09:09 | 13:14 |
Belgrade Rue Des Champs | 09:10 | 13:15 |
Saint-Servais Cimetière De Namur | 09:11 | 13:16 |
Saint-Servais Pont Des Français | 09:13 | 13:18 |
Saint-Servais Rue Hicguet | 09:14 | 13:19 |
Saint-Servais Polyclinique | 09:15 | 13:20 |
Saint-Servais Collège St-Servais | 09:16 | 13:21 |
Namur Avenue Des Croix du Feu | 09:17 | 13:22 |
Namur Omalius | 09:19 | 13:24 |
Namur Pl. De La Station - Coupole | 09:20 | 13:25 |
Namur Gare Des Bus - Quai 8 | 09:21 | 13:26 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Jodion Route du Fays | 07:20 | 12:58 | 17:10 |
Jodion Carrefour | 07:22 | 12:59 | - |
Soye Place | 07:24 | 13:01 | - |
Soye Rue Nouvelle 267 | 07:26 | 13:02 | - |
Soye Rue E. Lorent 252 | 07:27 | 13:03 | - |
Floriffoux Carrefour du Bosquet | 07:29 | 13:04 | - |
Floriffoux Route De Soye 180 | 07:30 | 13:05 | - |
Floriffoux Chêne | 07:32 | 13:07 | 17:15 |
Floriffoux Carrefour | 07:34 | 13:08 | 17:16 |
Floriffoux Comognes | 07:37 | 13:09 | 17:18 |
Suarlee Château D'Eau | 07:38 | 13:10 | 17:19 |
Suarlee Marronnier | 07:39 | 13:11 | 17:20 |
Flawinne Superconfex | 07:40 | 13:11 | 17:20 |
Flawinne Jaumaux | 07:41 | 13:12 | 17:21 |
Flawinne Les Lauriers | 07:41 | 13:12 | 17:21 |
Flawinne La Drève | 07:41 | 13:13 | 17:22 |
Belgrade Avenue J. Pochet | 07:42 | 13:13 | 17:22 |
Belgrade Chemin De La Plaine | 07:43 | 13:14 | 17:23 |
Belgrade Avenue Abras | 07:43 | 13:14 | 17:23 |
Belgrade Rue Des Renoncules | 07:44 | 13:14 | 17:23 |
Belgrade Rue Des Champs | 07:45 | 13:15 | 17:24 |
Saint-Servais Cimetière De Namur | 07:47 | 13:16 | 17:25 |
Saint-Servais Pont Des Français | 07:48 | 13:18 | 17:27 |
Saint-Servais Rue Hicguet | 07:50 | 13:19 | 17:28 |
Saint-Servais Polyclinique | 07:51 | 13:20 | 17:29 |
Saint-Servais Collège St-Servais | 07:52 | 13:21 | 17:30 |
Namur Avenue Des Croix du Feu | 07:55 | 13:22 | 17:31 |
Namur Omalius | 07:58 | 13:24 | 17:33 |
Namur Pl. De La Station - Coupole | 07:59 | 13:25 | 17:34 |
Namur Gare Des Bus - Quai 8 | 08:02 | 13:26 | 17:35 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 22 (Jodion Route du Fays→Namur Gare Des Bus - Quai 8)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 22, Jodion Route du Fays→Namur Gare Des Bus - Quai 8, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Jodion Route du Fays station naar Namur Gare Des Bus - Quai 8 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 22, van Floreffe naar Namur, dagelijks om 12 uur 's nachts.