27 - Leglise Poste→Libramont Gare - Quai 3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Leglise Poste | 06:17 |
Leglise Rue De La Tannerie | 06:17 |
Leglise Rue De La Distillerie | 06:18 |
Nivelet Carrefour | 06:19 |
Nivelet Rue De Rindchay | 06:20 |
Nivelet Route De Naleumont | 06:21 |
Lavaux Pont | 06:22 |
Les Fosses Cimetière | 06:23 |
Les Fosses Eglise | 06:24 |
Les Fosses Ancienne Ecole | 06:24 |
Les Fosses Carrefour | 06:24 |
Chevaudos Grand Route | 06:27 |
Assenois Chapelle (Léglise) | 06:29 |
Assenois Eglise (Léglise) | 06:30 |
Assenois Le Broutier (Léglise) | 06:31 |
Bernimont Route D'Habaru (Léglise) | 06:32 |
Bernimont Rue du Fet (Léglise) | 06:32 |
Cousteumont Centre | 06:33 |
Cousteumont Les Wés | 06:34 |
Assenois Rue du Rond Pré (Léglise) | 06:36 |
Hamipre Chemin du Sart | 06:38 |
Hamipre Eglise | 06:39 |
Hamipre Monument | 06:40 |
Neufchateau Route D'Arlon | 06:41 |
Neufchateau Dépôt Penning | 06:42 |
Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1 | 06:43 |
Neufchateau Hôtel De Ville | 06:45 |
Neufchateau Police | 06:45 |
Neufchateau Calvaire | 06:46 |
Neufchateau Athénée | 06:47 |
Neufchateau Garage | 06:48 |
Neufchateau Zoning Commercial | 06:49 |
Semel Centre | 06:50 |
Semel Ferme De Gérimont | 06:51 |
Verlaine Route De Tournay (Neufchâteau) | 06:52 |
Verlaine Eglise (Neufchâteau) | 06:53 |
Lamouline Grand Route | 06:55 |
Lamouline Garage | 06:56 |
Recogne Rue Fosse Moray | 06:58 |
Neuvillers Rue De Grandvoir | 06:59 |
Neuvillers Eglise | 07:00 |
Neuvillers La Spinette 23 | 07:01 |
Neuvillers La Spinette 80 | 07:02 |
Neuvillers Hydro-Pièces | 07:02 |
Recogne Carrefour | 07:05 |
Libramont Le Blancheau | 07:06 |
Libramont Police | 07:07 |
Libramont Outigros | 07:07 |
Libramont Avenue De Bouillon 59 | 07:08 |
Libramont Avenue De Bouillon 13 | 07:09 |
Libramont Gare - Quai 3 | 07:10 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 27 (Leglise Poste→Libramont Gare - Quai 3)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 27, Leglise Poste→Libramont Gare - Quai 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Leglise Poste station naar Libramont Gare - Quai 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
27 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 27 - Libramont Gare - Quai 3→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 27 - Libramont Gare - Quai 3→Neufchateau Hôtel De Ville
- Dienstregeling van 27 - Marbehan Gare→Leglise Poste
- Dienstregeling van 27 - Libramont Gare - Quai 3→Marbehan Gare
- Dienstregeling van 27 - Marbehan Gare→Libramont Gare - Quai 3
- Dienstregeling van 27 - Les Fosses Carrefour→Marbehan Gare
- Dienstregeling van 27 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Leglise Poste
- Dienstregeling van 27 - Chevaudos Route D'Habaru→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 27 - Marbehan Gare→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 27 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Libramont Gare - Quai 3
- Dienstregeling van 27 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Marbehan Gare
- Dienstregeling van 27 - Marbehan Gare→Neufchateau Hôtel De Ville