400
400 - Sankt-Vith Bischöfliche Schule→Sourbrodt Gare Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sankt-Vith Bischöfliche Schule | 12:50 |
Sankt-Vith Maria Goretti | 12:53 |
Sankt-Vith Maria Goretti | 12:55 |
Sankt-Vith An Den Linden | 12:56 |
Sankt-Vith Vielsalmer Strasse | 12:57 |
Sankt-Vith Gendarmerie | 12:58 |
Wallerode Walleroder Strasse | 13:01 |
Wallerode Ameler Strasse 105 | 13:02 |
Medell 163 | 13:03 |
Medell Hochkreuz | 13:04 |
Medell 27 | 13:05 |
Medell Kirche | 13:06 |
Medell Denkmal | 13:07 |
Medell Kapelle | 13:08 |
Medell Gemeindehaus | 13:09 |
Medell Elektrische Kabine | 13:10 |
Meyerode Kirche | 13:11 |
Meyerode Kreuz | 13:11 |
Meyerode Eichenhardt | 13:12 |
Valender Kirche | 13:16 |
Valender 30 | 13:17 |
Valender Werether Weg | 13:18 |
Heppenbach Halenfeld | 13:19 |
Heppenbach Kirche | 13:20 |
Heppenbach 25 | 13:21 |
Moderscheid Kreuzung | 13:23 |
Moderscheid In Den Höfen 81 | 13:24 |
Moderscheid 50 | 13:25 |
Moderscheid Kapelle | 13:25 |
Moderscheid 90 | 13:25 |
Schoppen Friedhof | 13:27 |
Schoppen Kirche | 13:27 |
Schoppen Kreuzung | 13:28 |
Schoppen Haus Thome | 13:29 |
Schoppen Haus Lenz | 13:30 |
Faymonville Chapelle St-Hubert | 13:32 |
Faymonville Café Maréchal | 13:32 |
Faymonville Pont | 13:33 |
Faymonville Rue De La Warchenne | 13:33 |
Faymonville Antönchen | 13:35 |
Faymonville Maison Pfeiffer | 13:36 |
Weywertz Kreuzung | 13:38 |
Weywertz Haus Bouillon | 13:38 |
Weywertz Cafe Zur Alten Linde | 13:39 |
Weywertz Kirche | 13:40 |
Weywertz Neuer Weg | 13:41 |
Weywertz Haus Nr. 26 | 13:41 |
Weywertz Brückberg | 13:42 |
Weywertz Sourbrodter Strasse | 13:43 |
Elsenborn Kalterherberger Strasse | 13:45 |
Elsenborn Haus Cremer | 13:46 |
Sourbrodt Promopack | 13:47 |
Sourbrodt Gare | 13:48 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 400 (Sankt-Vith Bischöfliche Schule→Sourbrodt Gare)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 400, Sankt-Vith Bischöfliche Schule→Sourbrodt Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sankt-Vith Bischöfliche Schule station naar Sourbrodt Gare station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 400, van Sankt Vith naar Weismes, dagelijks om 12 uur 's nachts.
400 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 400 - Weywertz Brückberg→Sankt-Vith Bischöfliche Schule
- Dienstregeling van 400 - Sourbrodt Gare→Sankt-Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 400 - Medell Kirche→Sourbrodt Gare
- Dienstregeling van 400 - Sankt-Vith An Den Linden→Weywertz Kirche
- Dienstregeling van 400 - Sankt-Vith An Den Linden→Medell B.W.
- Dienstregeling van 400 - Sankt-Vith An Den Linden→Sourbrodt Gare