400 - Sankt Vith An Den Linden→Medell B.W. Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sankt Vith An Den Linden | 08:05 |
Sankt Vith Vielsalmer Strasse | 08:06 |
Sankt Vith Friedensstrasse | 08:07 |
Sankt Vith Gendarmerie | 08:08 |
Wallerode Walleroder Strasse | 08:10 |
Wallerode Ameler Strasse 105 | 08:11 |
Medell 163 | 08:13 |
Medell Hochkreuz | 08:13 |
Medell 27 | 08:14 |
Medell Kirche | 08:15 |
Medell Denkmal | 08:16 |
Medell Kapelle | 08:16 |
Medell Gemeindehaus | 08:17 |
Medell B.W. | 08:18 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 400 (Sankt Vith An Den Linden→Medell B.W.)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 400, Sankt Vith An Den Linden→Medell B.W., biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sankt Vith An Den Linden station naar Medell B.W. station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 400, van Sankt Vith An Den Linden naar Medell B.W., dagelijks om 12 uur 's nachts.
400 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 400 - Weywertz Brückberg→Sankt Vith Bischöfliche Schule
- Dienstregeling van 400 - Sourbrodt Gare→Sankt Vith An Den Linden
- Dienstregeling van 400 - Medell Kirche→Sourbrodt Gare
- Dienstregeling van 400 - Sankt Vith Bischöfliche Schule→Sourbrodt Gare
- Dienstregeling van 400 - Sankt Vith An Den Linden→Weywertz Kirche
- Dienstregeling van 400 - Sankt Vith An Den Linden→Sourbrodt Gare