406
406 - Oostmalle Kapel Rms Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Zandhoven Dorp Perron 1 | 07:25 |
Zandhoven Rijkswacht | 07:26 |
Zandhoven Hallebaan | 07:28 |
Zandhoven Heuvelheide | 07:30 |
Halle Tappelweg | 07:33 |
Halle Kerk | 07:35 |
Halle De Pier | 07:37 |
Halle Heideweg | 07:38 |
Halle Lemmekensbaan | 07:40 |
Halle Baron De Borrekenslaan | 07:42 |
Halle Leeuwerikendreef | 07:43 |
Sint-Antonius Joostens | 07:46 |
Sint-Antonius Kwikaard | 07:48 |
Sint-Antonius Bibliotheek | 07:49 |
Sint-Antonius Bethaniëlei | 07:51 |
Sint-Antonius A. Vesaliuslaan | 07:52 |
Westmalle Olmenlei | 07:54 |
Westmalle Eikendreef | 07:55 |
Westmalle Nooit Rust | 07:56 |
Westmalle Abdij | 07:57 |
Westmalle Dennenlaan | 07:59 |
Westmalle Kempendreef | 08:01 |
Westmalle Scherpenberg | 08:04 |
Westmalle Sint-Jan Berchmans Perron 3 | 08:06 |
Westmalle Kerk | 08:07 |
Westmalle Zandstraat | 08:08 |
Westmalle Kapelstraat | 08:10 |
Oostmalle Steenovenstraat | 08:12 |
Oostmalle Maris Stella | 08:13 |
Oostmalle Busstation Perron 4 | 08:16 |
Oostmalle Lierselei | 08:17 |
Oostmalle Kapel Rms | 08:19 |
De Lijn Bus dienstregeling - 406 (Oostmalle Kapel Rms)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 406, Oostmalle Kapel Rms, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Zandhoven Dorp Perron 1 station naar Oostmalle Kapel Rms station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.