56 - Leglise Poste→Arlon Isi Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Leglise Poste | 06:16 |
Leglise Salle Des Fêtes | 06:17 |
Leglise Rue Haute Voye | 06:18 |
Wittimont Rue Haute Voye | 06:20 |
Wittimont Centre | 06:21 |
Wittimont Rue du Douanier | 06:22 |
Narcimont Rue du Couvent | 06:23 |
Gennevaux Rue De Brigaumont | 06:23 |
Gennevaux Centre (Leglise) | 06:24 |
Gennevaux Chapelle | 06:24 |
Leglise Route De Gennevaux | 06:27 |
Leglise Rue Des Ecoliers | 06:27 |
Leglise Rue du Luxembourg | 06:28 |
Rancimont Route De Léglise | 06:29 |
Rancimont Route De Behème | 06:30 |
Beheme Centre | 06:33 |
Beheme Rue du Tombois | 06:34 |
Louftemont Rue du Pierroy | 06:36 |
Louftemont Carrefour | 06:37 |
Louftemont Rue Saint-Orban | 06:38 |
Vlessart Cimetière | 06:40 |
Vlessart Centre | 06:41 |
Vlessart Cimetière | 06:42 |
Louftemont Rue du Terrage | 06:45 |
Louftemont Rue Albert 1er | 06:46 |
Louftemont Ecole | 06:47 |
Anlier Rue De La Hasse | 06:48 |
Anlier Grand Route | 06:49 |
Habay-La-Neuve Bologne | 06:55 |
Habay-La-Neuve Place De La Liberté | 06:56 |
Habay-La-Neuve Le Châtelet | 06:57 |
Habay-La-Neuve Rue De Luxembourg | 06:59 |
Habay-La-Neuve Route du Fraichebois | 07:01 |
Hachy Carrefour | 07:03 |
Hachy Rue du Boisrond | 07:05 |
Hachy Rue Des Aubépines | 07:06 |
Hachy Manège | 07:07 |
Hachy Carrefour Rue Des Aubépines | 07:08 |
Lottert N40 | 07:12 |
Lottert Eglise | 07:13 |
Thiaumont Route De Lottert | 07:15 |
Thiaumont Monument | 07:16 |
Tattert Chapelle | 07:17 |
Lischert Eglise | 07:20 |
Heinsch Rue De Thiaumont | 07:26 |
Heinsch N40 | 07:27 |
Heinsch Lamicht | 07:28 |
Freylange N40 | 07:29 |
Viville Ateliers Sncb - N40 | 07:31 |
Arlon Delhaize | 07:32 |
Arlon Police | 07:33 |
Arlon Sq Astrid - R De Neufchâteau | 07:34 |
Arlon Rue Léon Castilhon | 07:36 |
Arlon Gare - Quai 5 | 07:37 |
Arlon XXV Août | 07:40 |
Arlon Inda | 07:41 |
Arlon Clinique | 07:46 |
Arlon Av De Longwy - Patton | 07:48 |
Arlon Avenue Patton | 07:49 |
Arlon Isi | 07:50 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 56 (Leglise Poste→Arlon Isi)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 56, Leglise Poste→Arlon Isi, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Leglise Poste station naar Arlon Isi station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 56, van Leglise Poste naar Arlon Isi, dagelijks om 12 uur 's nachts.
56 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Arlon Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 56 - Arlon Clinique→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2→Libramont Gare - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Arlon Clinique→Beheme Centre
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Libramont Gare - Quai 2→Habay-La-Neuve Saint-Benoît
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Leglise Poste→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Leglise Poste→Arlon Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 56 - Louftemont Rue Albert 1er→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Beheme Rue du Tombois
- Dienstregeling van 56 - Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Libramont Gare - Quai 2→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 56 - Arlon Gare - Quai 1→Habay-La-Neuve Saint-Benoît
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Libramont Gare - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Arlon Gare - Quai 5