56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Libramont Gare - Quai 2 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Habay-La-Neuve Place Nothomb | 06:52 |
Habay-La-Neuve Le Châtelet | 06:53 |
Habay-La-Neuve Place De La Liberté | 06:54 |
Habay-La-Neuve Bologne | 06:55 |
Anlier Grand Route | 07:00 |
Anlier Rue De La Hasse | 07:01 |
Louftemont Ecole | 07:02 |
Louftemont Rue Albert 1er | 07:03 |
Louftemont Rue du Terrage | 07:04 |
Vlessart Cimetière | 07:06 |
Vlessart Centre | 07:07 |
Vlessart Cimetière | 07:08 |
Louftemont Rue Saint-Orban | 07:09 |
Louftemont Carrefour | 07:10 |
Louftemont Rue du Pierroy | 07:11 |
Beheme Rue du Tombois | 07:13 |
Beheme Centre | 07:14 |
Rancimont Route De Behème | 07:17 |
Rancimont Route De Léglise | 07:18 |
Leglise Rue du Luxembourg | 07:19 |
Leglise Salle Des Fêtes | 07:19 |
Leglise Rue Haute Voye | 07:20 |
Wittimont Rue Haute Voye | 07:21 |
Wittimont Centre | 07:22 |
Wittimont Rue du Douanier | 07:23 |
Narcimont Rue du Couvent | 07:24 |
Gennevaux Rue De Brigaumont | 07:24 |
Gennevaux Centre (Leglise) | 07:25 |
Gennevaux Chapelle | 07:25 |
Leglise Route De Gennevaux | 07:27 |
Leglise Rue Des Ecoliers | 07:28 |
Leglise Poste | 07:28 |
Leglise Rue De La Tannerie | 07:29 |
Leglise Rue De La Distillerie | 07:30 |
Nivelet Carrefour | 07:32 |
Nivelet Rue Des Jardinets | 07:32 |
Nivelet Centre | 07:33 |
Nivelet Rue De La Hazette | 07:34 |
Bernimont N40 (Léglise) | 07:36 |
Marbay Grand Route | 07:38 |
Marbay Centre | 07:40 |
Offaing Route D'Arlon | 07:41 |
Offaing Centre | 07:41 |
Offaing Route D'Hamipré | 07:42 |
Hamipre Route D'Arlon | 07:43 |
Hamipre Monument | 07:44 |
Neufchateau Route D'Arlon | 07:46 |
Neufchateau Dépôt Penning | 07:47 |
Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2 | 07:49 |
Neufchateau Hôtel De Ville | 07:53 |
Neufchateau Police | 07:54 |
Neufchateau Calvaire | 07:55 |
Neufchateau Athénée | 07:56 |
Neufchateau Garage | 07:57 |
Neufchateau Zoning Commercial | 07:58 |
Semel Centre | 07:59 |
Semel Ferme De Gérimont | 07:59 |
Verlaine Route De Tournay (Neufchâteau) | 08:00 |
Verlaine Eglise (Neufchâteau) | 08:01 |
Lamouline Route De Sberchamps | 08:02 |
Sberchamps Le Black 95 | 08:04 |
Sberchamps Terrain De Football | 08:05 |
Sberchamps Eglise | 08:06 |
Sberchamps Rue du Monsay | 08:07 |
Flohimont Chapelle | 08:08 |
Flohimont Le Grand Enclos | 08:09 |
Flohimont Rue De Gaumont | 08:11 |
Saint-Pierre Cimetière | 08:12 |
Saint-Pierre Eglise | 08:13 |
Libramont Rue De Saint-Pierre | 08:15 |
Libramont Rue De Presseux 16 | 08:17 |
Libramont I.S.J. Bonance | 08:18 |
Libramont I.C.A. | 08:19 |
Libramont Avenue Herbofin | 08:20 |
Libramont Sodelux | 08:22 |
Libramont Rue Des Alliés | 08:22 |
Libramont E.P.C.F. | 08:24 |
Libramont Rue De La Fontaine | 08:24 |
Libramont Rue du Village | 08:24 |
Libramont Maison Communale | 08:26 |
Libramont Gare - Quai 2 | 08:21 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 56 (Habay-La-Neuve Place Nothomb→Libramont Gare - Quai 2)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 56, Habay-La-Neuve Place Nothomb→Libramont Gare - Quai 2, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Habay-La-Neuve Place Nothomb station naar Libramont Gare - Quai 2 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 56, van Habay-La-Neuve Place Nothomb naar Libramont Gare - Quai 2, dagelijks om 12 uur 's nachts.
56 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Place Nothomb→Arlon Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 56 - Arlon Clinique→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2→Libramont Gare - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Arlon Clinique→Beheme Centre
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Libramont Gare - Quai 2→Habay-La-Neuve Saint-Benoît
- Dienstregeling van 56 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Leglise Poste→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Leglise Poste→Arlon Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 56 - Louftemont Rue Albert 1er→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 2
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Beheme Rue du Tombois
- Dienstregeling van 56 - Arlon Athénée→Habay-La-Neuve Place Nothomb
- Dienstregeling van 56 - Libramont Gare - Quai 2→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 56 - Arlon Gare - Quai 1→Habay-La-Neuve Saint-Benoît
- Dienstregeling van 56 - Habay-La-Neuve Saint-Benoît→Arlon Gare - Quai 5
- Dienstregeling van 56 - Leglise Poste→Arlon Isi