59 - Champlon Place De La Gare→La Roche Quai du Gravier Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Champlon Place De La Gare | 13:50 |
Champlon Rue De La Cité | 13:51 |
Journal Rue du Pierroux | 13:53 |
Journal Eglise | 13:56 |
Grainchamps Rue Belle-Vue | 13:58 |
Mierchamps Route De Grainchamps | 14:01 |
Mierchamps Eglise | 14:02 |
Mierchamps Bonne Fontaine | 14:02 |
Vecmont Carrefour De Mierchamps | 14:05 |
Vecmont Grand Route | 14:06 |
Ronchampay Grand Route | 14:07 |
Beausaint Centre | 14:12 |
Beausaint Route De La Roche | 14:12 |
La Roche Quai De L'Ourthe | 14:17 |
La Roche Quai du Gravier | 14:21 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 59 (Champlon Place De La Gare→La Roche Quai du Gravier)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 59, Champlon Place De La Gare→La Roche Quai du Gravier, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Champlon Place De La Gare station naar La Roche Quai du Gravier station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 59, van Champlon Place De La Gare naar La Roche Quai du Gravier, dagelijks om 12 uur 's nachts.
59 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 59 - La Roche Quai du Gravier→La Roche Quai du Gravier
- Dienstregeling van 59 - La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier
- Dienstregeling van 59 - Laneuville-Au-Bois Centre→La Roche Athénée
- Dienstregeling van 59 - La Roche Athénée→Champlon Place De La Gare
- Dienstregeling van 59 - La Roche Quai du Gravier→Laneuville-Au-Bois Centre