59 - La Roche Quai du Gravier→Laneuville-Au-Bois Centre Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
La Roche Quai du Gravier | 06:15 |
La Roche Quai De L'Ourthe | 06:17 |
Beausaint Route De La Roche | 06:21 |
Beausaint Centre | 06:21 |
Ronchampay Grand Route | 06:24 |
Vecmont Grand Route | 06:25 |
Vecmont Carrefour De Mierchamps | 06:26 |
Mierchamps Bonne Fontaine | 06:30 |
Mierchamps Eglise | 06:30 |
Mierchamps Route De Grainchamps | 06:31 |
Grainchamps Rue Belle-Vue | 06:32 |
Journal Eglise | 06:36 |
Journal Rue du Pierroux | 06:41 |
Champlon Rue De La Cité | 06:43 |
Champlon Place De La Gare | 06:44 |
Champlon Barrière | 06:45 |
Laneuville-Au-Bois Centre | 06:50 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 59 (La Roche Quai du Gravier→Laneuville-Au-Bois Centre)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 59, La Roche Quai du Gravier→Laneuville-Au-Bois Centre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van La Roche Quai du Gravier station naar Laneuville-Au-Bois Centre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 59, van La Roche Quai du Gravier naar Laneuville-Au-Bois Centre, dagelijks om 12 uur 's nachts.
59 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 59 - La Roche Quai du Gravier→La Roche Quai du Gravier
- Dienstregeling van 59 - La Roche Athénée→La Roche Quai du Gravier
- Dienstregeling van 59 - Laneuville-Au-Bois Centre→La Roche Athénée
- Dienstregeling van 59 - La Roche Athénée→Champlon Place De La Gare
- Dienstregeling van 59 - Champlon Place De La Gare→La Roche Quai du Gravier