606
606 - Terneuzen Ziekenhuis Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sas Van Gent, Suikerplein | 07:20 |
Sas Van Gent, Bolwerk | 07:21 |
Sluiskil, Eilandstraat | 07:28 |
Sluiskil, Stroodorpe | 07:29 |
Sluiskil, Minister Lelyplein | 07:30 |
Sluiskil, Baljuwlaan | 07:31 |
Hoek, Busstation | 07:40 |
Terneuzen, De Knol | 07:43 |
Terneuzen, De Westkant | 07:48 |
Terneuzen, Stadhuis | 07:49 |
Terneuzen, Oostelijk Bolwerk | 07:51 |
Terneuzen, W. De Zwijgerlaan | 07:53 |
Terneuzen, G.Gezellestraat | 07:55 |
Terneuzen, Alvarezlaan | 07:57 |
Terneuzen, Aangeenbrugschool | 07:58 |
Terneuzen, Sloelaan | 08:00 |
Terneuzen, Zeldenrustlaan | 08:02 |
Terneuzen, Ziekenhuis | 08:03 |
Connexxion Bus dienstregeling - 606 (Terneuzen Ziekenhuis)
De Connexxion Bus dienstregeling voor de route 606, Terneuzen Ziekenhuis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sas Van Gent, Suikerplein station naar Terneuzen, Ziekenhuis station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Connexxion dienstregeling.